Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

peki ultrasonda ense kalınlığını ölçmedimi dr.zaten orda belli oluyomuş..

ultrasonda baktı canım,,cok şükür normal gozukuyo dedi...ama ayrıntılı olrak bu testlerde cıkıyomuş..bızım aile dostumuzun kardesıne ılk testte yuzde 90 sakat demışler ,,üçlü test yaptırmış onun sonucuda 1 ay sonra cıkıyo,,kız mahvolmul o bır ayda,,oyle yuksek ıhtımali duyunca,,bı ay sonra o testte temız cıkmış...cok uzuluyorum boyle duyunca,,,hiç yaptırmamk daha mantıklı gelıyo bana,,nası olsa mudahle yok ya o yuzden

ultrasonda baktı canım,,cok şükür normal gozukuyo dedi...ama ayrıntılı olrak bu testlerde cıkıyomuş..bızım aile dostumuzun kardesıne ılk testte yuzde 90 sakat demışler ,,üçlü test yaptırmış onun sonucuda 1 ay sonra cıkıyo,,kız mahvolmul o bır ayda,,oyle yuksek ıhtımali duyunca,,bı ay sonra o testte temız cıkmış...cok uzuluyorum boyle duyunca,,,hiç yaptırmamk daha mantıklı gelıyo bana,,nası olsa mudahle yok ya o yuzden

aman ya alah korusun canım ya.inşallah hayırlısıylar,sağlıkla kucağımıza alırız.senin cinsiyet ne zaman belli oldu...

aman ya alah korusun canım ya.inşallah hayırlısıylar,sağlıkla kucağımıza alırız.senin cinsiyet ne zaman belli oldu...

amınn canım..bı hafta once bellı oldu benım kız olacağıı,,benı her gorende erkek dıyoduukaydirigubbakcemile3

hadi ya benide kim görse senin oğlun olcak diyor.bende psikolojik olarak kendimi erkeğe alıştırdım.:)

canımm aynen oyle oldu benım kıde iştee..bı tek abım kız dıyoduu saolsun:)
herkes erkek dedı bende erkek hısstmeye başladımm ıyıcee...içimdede hep ılk kız olsun gecerdı....doktor kız dıyıncee havalaraaaa uçtummm...hıçç beklemıyodumm...sende kendını hazırlama benceeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canımm aynen oyle oldu benım kıde iştee..bı tek abım kız dıyoduu saolsun:)
herkes erkek dedı bende erkek hısstmeye başladımm ıyıcee...içimdede hep ılk kız olsun gecerdı....doktor kız dıyıncee havalaraaaa uçtummm...hıçç beklemıyodumm...sende kendını hazırlama benceeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benimde içimden geçen kız ama sağlıklı olsunda kız erkek farketmezzz..

selam kızlarr
benim dün adet günümdü olmadım bu sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı
şuanda da kahverengi lekelenmeler var acaba adetmi olucam yine:KK43:(((((((

selam kızlarr
benim dün adet günümdü olmadım bu sabah test yaptım ikinci çizgi silik çıktı
şuanda da kahverengi lekelenmeler var acaba adetmi olucam yine:KK43:(((((((

selam canım.. bir arkadasıma da aynısı olmustu hatta doktorunu arayıp adet sokturucu istemisti.. ama sonradan hamile oldugnu ogrendi.. bence kan testi yaptır en iyisi.. moralini bozma tatlım dur bakalımkaydirigubbakcemile5

selam canım.. bir arkadasıma da aynısı olmustu hatta doktorunu arayıp adet sokturucu istemisti.. ama sonradan hamile oldugnu ogrendi.. bence kan testi yaptır en iyisi.. moralini bozma tatlım dur bakalımkaydirigubbakcemile5

lekelenme kana dönüştü biraz
ve sancılarımda başladı
hayırlısı inşallahh

Kızlar merhabalar ..:çok üzgünüm:Bugün yazmakta zorlanıyorum..Sizlerle bu yola devam etmeyi çok istiyordum malesef olmadı ..Bir ay sadece sizleri uzaktan izleyeceğim..Meleğimin gelme umuduna bile gebe olamayacağım bu ay,belkide diğer ayda Bugün tahlil yaptırdım ve prolaktin hormonum yüksek çıktı 1 ay dostinex glukofen ve diane verdi .Elim gitmiyor ilaçlarıma malesef içmem gerek
Sizler dualarınızı esirgemeyin
mafoldumbenmafoldumben

X