Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ortalam kaç günde bir adet görüyorsun nezocum ?
yerine gore 2 ayda bir de oluyor cook duzensiz yani ialclar da yan etki yapiyor biraktim hepsini oluruna biraktim olursan ol olmazsan olma dedim aritik cok yoruldum ya:uhm:

Germe canım kendini akışına bırak tabii biliyormusun ben senelerdir hiç tepkisizim bu bebek konusunda tıkır tıkır adet görürüm hiç şaşmaz saat gibi ancak foruma girmeye başladıktan sonra iki dönemdir adetim tabir yerindeyse sersemleşti bilinçaltı etkisi sanırım ...ama cidden 24 saat bebekle yat bebekle kalk denge düzen kalmıyor en güzeli akışına bırakmak ..teste gelince içini rahatlatmak istiyorsan yaptır böyle kara kara düşünmekten iyidir sonrada duruma göre her ne olursa olsun sonuç kendine ben iyiyim ben hairkayım ben mutluyum demeyi unutmakaydirigubbakcemile5

bende cok bekledim canim ya oyle diyorum akisina biraktim herseyin hayirlisi ve sagliklisi diyorum Allahtan esim de bu konu da yanimda ya o da yanimda olmasaydi tam eylulde 4 seene olucak o zaman tamamen yalniz kalacaktim demii

ceylanım umutsuzluk yok benimde prolaktinim yüksekti sınırdaydı ilaç kullanmadan düştü canım stres yapma stres yükselmesine sebep oluyor üzülme canım tamam mılmaz:

bende cok bekledim canim ya oyle diyorum akisina biraktim herseyin hayirlisi ve sagliklisi diyorum Allahtan esim de bu konu da yanimda ya o da yanimda olmasaydi tam eylulde 4 seene olucak o zaman tamamen yalniz kalacaktim demii

ohh bak ne güzel eşlerimizde yanımızda birbirimize bebeklik yapıyoruz senelerdir birde şöyle düşün hiç büyümüyoruz böylelikle biz bebeği düşünürken farkında değiliz ama hayat devam ediyor bebek bebek diye diye yaşayamadan ölücez iyisimi sal çayıra mevlam kayıra :1hug:hihoyyyt

neyse ciciler ben cikiyorum esim geldi size iyi sohbetler yarin gorusmek uzer iyi aksamlar opuldunuz hepnizz lol

selam arkadaşlar benim sat haziran 7 idi regl olmayı bekliyorum ama adet belirtilerim yok çok az bi pempe leke geldi hepsi o kadar herhangi bi hamilelik belirtimde yok ama çok özür dileyerek söylüyorum kaygan aynı yumurtlama dönemindeki gibi bi akıntım var ama çamaşırımı kirletmiyor tuvalete çokınca geliyor bi de yogun bi idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum şu aralar ve vajinada kaşıntı var sizce hamile olabilirmiyim tecrübeli arkadaşar beni aydınlatırsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…