Erken hamilelik belirtileri hakkında....

zamanlaa alışıpp akmayaya baslıcaksın zatenn bebekde tam o zamanlarda gelıyorr :)
gelsin ben bilirim ona napıcam şimdiden yaramazlık yapıp annesini yoruyor çok ayıp onlara :)))))))
Uğurluuu tablomuzz hepimizee uğurr getiirrii inşallahh kızlarrr :)

UĞURLU TOPİĞİMİZ
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
BUSRAA32327 ARALIK 2013sabırsızlıkla beklemekte
hayr_hayr2530 ARALIK 2013beklemekte
Ariver204 ocak 2014Beklemede
Ramel265 Ocak 2014Beklemede
Tutkuu214 Ocak 2014Beklemede
Secido2812 Ocak 2014Beklemede
Fbcan282 Ocak 2014Beklemede
Kubrakk4 Ocak 2014Beklemede
Tuanabatu062016 OCAK 2014Beklemede
Angeltavsan2120 ocak 2014Beklemede

canım Büşra ile benm eserm yani büşra başlattı ben tamamladım canım :))))))))umarım hamişler listesini oluştururuz en yakın zamanda

ayyy tutkumm yaşım küçük birazcıkk diğer topiklerde daha erken bebeğe falan die saçma sapan yorumlar yaptılarr bn erken evlendim eşim 27 yaşında ben 20 yaşındayımm 3 aylık evliyim bu kadarr :KK54::KK54::KK54:

hoşgeldin canım.. evet ben de 20 yaşındayım ve 4 aydır evliyim bebiş isteyeli de 3 ay oldu.. evet canım ilk evlendiğimde bi doktora gitmiştim o bile bu saçma yorumu yaptı... yok yaşın çok erken yok niye geldin yok daha yeni evlisin biraz bekle bilmem ne sanki ona çocuk yapıyım mı diye danışmaya gittim... her neyse canım hakkımızda hayırlısı olsun genç anne olmak bence çok güzel :)))

gelsin ben bilirim ona napıcam şimdiden yaramazlık yapıp annesini yoruyor çok ayıp onlara :)))))))

canım büşra ile benm eserm yani büşra başlattı ben tamamladım canım :))))))))umarım hamişler listesini oluştururuz en yakın zamanda

aynen gelsin canım hesabını alırızz sıpalardan :))

bende ugrasıyormm tek tekk aklıma kopyalayp da yasları ısımlerı degıstırmek gelmuyoo :) allahım aya kafa kalmadıı ama zaten ben progrmlama okudum yabancı gelmedı :)

aynen gelsin canım hesabını alırızz sıpalardan :))

bende ugrasıyormm tek tekk aklıma kopyalayp da yasları ısımlerı degıstırmek gelmuyoo :) allahım aya kafa kalmadıı ama zaten ben progrmlama okudum yabancı gelmedı :)

heheheh listeye eklemek zor oluyo canım çünkü bazen bi kaç sayfa kaçırıyoruz listeye eklenmek isteyenler yazıyo biz görmğyoruz yanlış anlayıp kırılıyolar.. :)))) ben de bilgisayardan çok iyi anlarım bilmediğim bişey yoktr vallah :)))))))))çok severm kurcalamayı..

heheheh listeye eklemek zor oluyo canım çünkü bazen bi kaç sayfa kaçırıyoruz listeye eklenmek isteyenler yazıyo biz görmğyoruz yanlış anlayıp kırılıyolar.. :)))) ben de bilgisayardan çok iyi anlarım bilmediğim bişey yoktr vallah :)))))))))çok severm kurcalamayı..

evet canlar bazen görmeyebılırzz o yuzdenn gözümüze gözümüze sokup bi kaç defa yazın derim:)

aynen canımm yaa yanında bırısı olması cok ıyı valla hamılelık sırasında tek basımaa ne yaparım bılmıyorum bebegım olursa :KK43: cok nazlıyımdır artık size nazlanırım:)

nazlan kuuzummm, nazlan bebeğim tüm nazlarını çekmeye hazırımmm:):):):) ben doğuruncaya kadar burdayım:):)

hoşgeldin canım.. evet ben de 20 yaşındayım ve 4 aydır evliyim bebiş isteyeli de 3 ay oldu.. evet canım ilk evlendiğimde bi doktora gitmiştim o bile bu saçma yorumu yaptı... yok yaşın çok erken yok niye geldin yok daha yeni evlisin biraz bekle bilmem ne sanki ona çocuk yapıyım mı diye danışmaya gittim... her neyse canım hakkımızda hayırlısı olsun genç anne olmak bence çok güzel :)))

burasıııı çokkk güzelllll herkess benım gıbı çokk mutlu oldum musmutlyuummmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

merabaa bebegım:) seni çok seviyorum benn yaa gelip gelip beni kontroll ediyosunn :) çok saol canım destegin için verdign morall içinn seni tandııgmdan beridir ne güvenimi sarsdınn nede beni yalnızz bırakdım cok teşekkür ederm :)
merhaba tatlııım bende seni çok seviyorum. Allahım hiçbir zaman iyi bir insanı hayal kırıklığına uğrattırmasın beni. senide =) kimseyi.
4 gün mü kalmıştı

inşallah canım benim inşllah.. ben 2 doktora gittim canım benmle hiç ilgilenmediler eve gönderdiler 14. günde çalış dediler ama bakıyorum herkesin yumurta takiibi yapılıyo sürekli doktora gidiliyo bana hiç öyle olmadı umarım yeni bulduğum doktor iyi çıkar ve bana yardımcı olur diğerleri gibi omaz bakalım hayırlsı... evet canım çok sorun var aslında onlar da etkiliyodur... bakalım bu ay gidecem cnım adetin gelsin de 3.günde giderim büyük ihtimalle ya da sen ne zaman gtmeye başladın ve hangi sıklıkta gittin doktora canım

bebişkom bence adetinin ilk günü git.ikinci günü kan isteyip değerlere bakıyorlar :)
o yüzden ihmal etme.en azından hormonlarına da bakılmış olur..
:KK66:
iyi bir doktor bulup senle ilgilenecek birine git.nerede yaşıyorsun?
ben adetimin ilk günü gittim.ikinci günü kan verdim.hormonlar için.sonra adetimin 14.16-18.günleri gittim.yumurta kontrolü için.Çalışmalara başlayın dedi :)
bide 21.günü gittim. bir kan testi daha istedi :KK66: ondan sonra yumurta çatlayınca çalışmalara devam dedi.en son işte o 21.gün progesteron testimin sonucu iyi çıkınca gününü bekleyeceğiz dedi. :) bekliyoruz :))
ama mutluydum çünkü doktor hep bilgilendirdi.
sende o yüzden bu ay adet olunca ilk gün git :KK66:

canlarımmmmmmmmmmmmmm :)
iyi ki var olanlarımm.. derdime derman ümidime ışık tutanlarım..
iyi ki tanımışım sizii..
her gün yeni bir umutla açıyorum bu formu.. ve her gün içimi daha da ısıtıp aydınlatıyorsunuz..
her biriniz benim için ayrı ayrı önemlisiniz..
sizinle hayat daha güzell.

2013 yılını birlikte bitiriyoruz..2014'e birlikte giriyoruz..
kimbilir neler yaşadıknız yaşadım 2013'te hem iyi hem kötüü..
ama hepsi bir deneyimdi bize..
Şimdi daha büyük bir umutla karşılıyorum yeni yılı..
sizli karşılıyorum..
tüm dualarım hepimizlee..
iyi ki geliyor 2014 ve hepimize bebişlerimizi getirerek gelir inşallahhh..

koskoca güzel sağlıklı mutlu umutlu sizli VEEE BEBİŞLİ bir yıl diliyorum Allah'tan :)
hepinizi kocaman öpüyorummmm :))

İYİ SENELERRRRR HOHOHOHOHOOO
SENEYE GÖRÜŞÜRÜZZZ :))))

kübrakkk canım ne güzel şeyler yazmışsınn:)

iinşallahhh herkese sağlık, bebiş isteyen herkese hayırlısıyla bebeiş,hamiş olanlara da hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip eder inşallahh bu yeni yıll. kızlarrr hepiniz iyiki varsınız sizleri çok seviyorummmm.

bu zamana kadar hep berbaber dertleştik sevindim umarım bundan sonraki yıllarda hep beraber oluruzzzzz,tabiki mutlu haberlerle.
öpüyorummmmmmm hepiniziiiiiii veee nice mutlu mutlu yıllar diliyorummm inşallahhhhhhhh

X