Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Yumurtalamanın 7. Günü, reglime 9 gün var (döngüm 28değil) erken gebelik testi bu şekil. Acaba ilerleyen günlerde değişir mi sabahtan beri üzüntüden ağlayıp yatıyorum kalkacak gücüm yok moralim çok bozuldu

Eklentiler

• AF611B74-5F63-4016-92D2-45D33C5BB2BE.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 112
Daha çok erken canım benim arkadaşım 10. Gün kanda negatif görüp 5 gün sonra pozitif görmüş bekle bnde çok ağladım ama umutsuzluğa kapılma

Bu testin adı nedir

Canm çok erken yapmışsın ağlamana gerek yok biraz daha bekle bat günü yap testini hiç dayanamadın bir iki gün önce yap
9 gün önce öğrenen kimseyi duymadım

Canm çok erken yapmışsın ağlamana gerek yok biraz daha bekle bat günü yap testini hiç dayanamadın bir iki gün önce yap
9 gün önce öğrenen kimseyi duymadım
Daha çok erken canım benim arkadaşım 10. Gün kanda negatif görüp 5 gün sonra pozitif görmüş bekle bnde çok ağladım ama umutsuzluğa kapılma
Var mı sizce

Kızlar bir şey sormak istiyorum 12 gün önce el ile tatmin ederek boşaltma oldu partnerim ile elimde zevk suyu kaldığından şüphelenip vajinama degdim mı diye korkuyorum adetimden 2 gün sonra oldu olay daha sonra yumurtlama günümde kanama geldi kahverengi 5 gün sürdü bakireyim şuan sağ göğüsümde yanma ve acı var çok korkuyorum hamilelik olabilir mi adetime 10 gün var nolur yardım edin

Hayırlı olsun canım hamilesindir Allah analı babalı büyütsün

İmkansız gibi bişey canm korkmana gerek yok bence psikolojik buralarda ve internette çok okuduysan psikolojik belirti yaşıyorsundur
Öyle el değmesi ile filan hamile kalınmıyo

Kızlar bir şey sormak istiyorum 12 gün önce el ile tat
İmkansız gibi bişey canm korkmana gerek yok bence psikolojik buralarda ve internette çok okuduysan psikolojik belirti yaşıyorsundur
Öyle el değmesi ile filan hamile kalınmıyo
Çok korkuyorum bu şekilde olanlar varmış bir şey olurmu diye

Kızlar bir şey sormak istiyorum 12 gün önce el ile tat

Çok korkuyorum bu şekilde olanlar varmış bir şey olurmu diye
Zannetmiyorum canm hiç endişe etme psikolojiktir ama hiç emin olamadı isen test yap varsa çıkar
Birdaha da biraz daha dikkat et ki böyle bir ikilemde kalma boşuna üzülme

Canm var gibi duruyor elinde varsa yarın tekrar test yap kanama vs. Gelmezse bence testten takip et biraz adetin geçince doktora git☺
Ama barız belli yani
İnşallah dediğin gibidir canım, başka testle yaptım ama ilk idrarla değil birikmemiş ve hiç su içilmemiş ve yemek yenmemiş bir idrarla yaptım negatif çıktı, üzüldüm adetime 7 gün var çatlamadan 6 gün geçti

Bu testin adı nedir
İnnovita ovulasyon testi ama gebelik de gonderiyolar kac aydır kullanıyorum ama kadının hem ultra hassas deyip hemde bu çizginin gölge demesi canımı sikti o yüzden vida almayacam bundan Trendyol da bı marka buldum eczanelerde onu oneriyotmus onu Alaçam

Seninde testin innovita mi demekki bu şekilde çıkabiliyor ve ben çok üzüldüm umutlanop bu şekilde çıkınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…