Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

geçen ay 8 şubatta regl oldum. bu ay 22 olmasına rağmen hala gelen giden bi şey yok. pkoslu olduğum için adetlerim hep düzensizdi zaten. test alıp yapsam negatif çıkacağından adım gibi eminim ama kendimi de durduramıyorum çünkü çok istiyorum. 7 aydır falan deniyorum ama bi sonuç alamadım. ümitsizim artık napıcağımı bilemiyorum elim kolum bağlı sanki. bana bi akıl verin lütfen ya

Benim de adetlerim hep düzensiz ama ben kendimi takip ettim yumurtlama testinde pozitif gördükten 15 gün sonra adet oluyorum, artık bu şekilde adet tarihlerimi hesaplıyorum

Benim de adetlerim hep düzensiz ama ben kendimi takip ettim yumurtlama testinde pozitif gördükten 15 gün sonra adet oluyorum, artık bu şekilde adet tarihlerimi hesaplıyorum
Ben takip bile edemiyorum o kadar düzensiz benimki. Bazen bir ay iki ay hiç olmuyorum bile. İlaç kullanıyodum onunla düzene girmişti sonra bıraktım ilacı, geçen ay ilaçsız şekilde 8-9 gün kadar gecikmeli adet oldum ama bu ay hala bi şey yok. Herhangi bi düzeni olmayan bi şeyi nasıl takip edicem bilmiyorum. Bu şekilde olmaya da devam ettikçe hamile kalmaya inancım da bitiyo ümidim de kalmıyo

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Kızlar hayırlı günler
Polikistik over sendromu var bende ve bu zamana kadar hep devlet hastanesine gittim bu ay özele gidip kafamı daha çok rahatlatmak istedim alttan muayene ettiğinde yumurtamın büyüdüğünü ve 3 günü değerleridirmemi söyledi doktorum değerlendirdik. Martın 8-10 yumurtalama günüydü.Yumurtalamadan 10 gün sonradan itibaren akşamları mide yanması yaşadım ve açık sarı akıntım var ve hala devam ediyor mide bulantısı yaşıyorum koku hassasiyetim,belim de ve karnım da ağrı başladı dün itibari ile dün bunun üzerine idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı tekrar test yapmalımıyım şikayetlerim hala devam ediyor

Kizlar benimde adetim 3 gün geçti pkosum buarada inofolic kullanmıştım yumurtlama zamanında lekelenme yaptı sonra kesildi şimdide adet olamiyorum hiç hamilelik belirtim yok ilk hamileliğimde olan belirtileri çok net hatırlıyorum oyuzden olmadigini düşünüyorum ama niye adet olamadim anlamadım ilaç yaparmi acaba aranızda kullanan varmı

.dfbana

Merhaba vır şey sormak istiyorum 1.catlatma ignesinden sonra basarisiz oldum 2.catlatma iğnesi vuruldu 2 gün önce kasik agrim kahverengi gibi lekenme oluyor bel agrim da çok var acaba adet belirtisi mi yoksa hamilelik belirtisi mi olur

O zaman hiç bıkmadan ovulasyon testi kullanmalısınız, 90. Gün yumurtlama gören var, bir gebenin günlüğünü sayfasında dile getirilmişti. Yumurtlamayı görene kadar aksatmadan ovulasyon testi kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…