Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

O halde darısı bizim başımıza tebriklerr

Kasık ve bel ağrılarınız adetten ne kadar önce başladı acaba??
Adet olmadan 10 gün önce başladı kasık ağrım hergün olcakmışım gibi ağrıyordu.tabi kişiden kişiye belirtiler değişir belirtiler.eğer istiyorsanız inş yakın zaöanda müjdeli haberi alırsınız sizde

Kizlar adetime 1-2 gün önce test yaptim ve negatif cikti.. sizce pozitif olma ihtimali var mi? Yoksa ben gene bosuna mi ümitleniyorum..

Amin isteyen herkes yaşasın inş 10 gün var ve ben asla doymuyorum midem kazınıo sürekli yememişim gibi… Şuan kasık ağrısı var benim de hafif aynen adet olcakmışım gibi bir hareketlenme. Neler oluyor içerde bilemiyorum 10 gün sonra görücez inş

Tebriklerr darısı isteyenlerin başına

Benimki adete 4 gün kalada çıkmıştı eğer belirtiler devam ederse hassas testle de test yapabilirsiniz hayırlı haberlerle inş

Evet hala kesilmedi kasık ağrım içerde hareketlenme oluo batma gibi ve bel ağrısı yaşıyorum hafiften şuan. Mide bulantısını iki gün yaşadım sadece zaten ne olduysa tuhaf hissettim dişlerimi fırçalarken bile rahatsız oluodum. Bekliyorum bakalım neler oluyor içerde meraktayım

Merhaba arkadaslar geçen hafta pazar günü eşimle korunmasız birliktelik yaşadık.Pazrtesi doktora gittiğimizde adetten sonraki 12.gundu. doktor her iki yumurtaliginda olgunlaşmış yumurtalar var iki güne bir deneyin demişti.. biz zaten bir gün önce yapmıştık.O günden beri akintim yok denecek kadar az gelmekle birlikte dünden beri kahverengi lekeler şeklinde minicik minicik geliyor.Ve şu an daha adetim 13 gün var.Yerlesme kanaması olabilir mi.Yoksa çok mu erken Ay anlamadım beyni. Yandı ya midemde de cok gaz var ve çok huzurum.Bu konuda fikirleriniz nedir

1 haftadir kasik agrilarim vardi ve yerlesme kanamasina benzer bir sey yasadim. Bugün ise şiddetli normal regl agrisi eklendi. Ama böyle oldum olacağım öyle o şekilde. Hani yoğun kıpkırmızı pıhtılı kanamamız olur da bayılacak gibi sancılanırız ya aynı öyle ve regl olmadım daha. Bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen olduysa yardımcı olur musunuz eğer olmazsam 8 aralık sabah test yapmayı planlıyorum.

bugün ben de erken testlerden yapacağım aynı şeyleri yaşıyoruz regl e bugün 6 gün kaldı benimde.

Erken gebelik testi negatif çıktı 6 gün var daha ama yumurtlama biteli 8gün oldu bence
Bence acele ettiniz, erken gebelik testi için bile henüz erken olduğunu düşünüyorum. Azıcık daha sabredip tam adet gününde (regl gelmezse) yapın bence , daha sağlıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…