Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

ya inşallah :) denemeye başlayalı bu 2. ay oldu bizim. 1,5 yıllık evliyiz 32 yaşındayım artık düşünelim hazırız psikolojik olarak dedik.. o kadar çok şey okuyor görüyorum ki bilinçaltım en ufak bir belirtiyi buna bile yoğurabilir psikolojik olabilir diye sizin gibi değerli tecrübesi olan bilgi sahibi olanlardan bilgi almak yorum almak rahatlatıyor .. düşükte olsa bi ihtimale tutundum şimdi yumurtalama dönemi de denemelrimiz devam ediyor düşünmemeye çalışıyorum ama regl üzeirnden 9 gün geçti ve bugün sanki birazdan regl olacakmışım gibi kasık ve bel ağrılarım başladı sanki kasıklarıma iğne batırılıyor gibi .. bu kdar erken belirti olur mu ona şüpheliyim aslında 9 gün sonra bilemedim :KK43:
Valla ben de henüz çocuk sahibi değilim, hatta hamile de değilim ama etrafımda çok fazla hamile arkadaşım var onların hikayelerini dinliyorum sürekli ordan duyduklarımla cevaplamak istedim :) ben de 4 aydır deniyorum henüz bi şey yok bende de :) belirti kısmına gelirsek de yani sorduğum çoğu insanda farklı farklı belirtiler olmuş. 9 gün sonra belirti olur mu bilemiyorum tam olarak ama kesinlikle de olmaz diyemiyorum çünkü kişiden kişiye de değişebiliyo bu belirtiler

Valla ben de henüz çocuk sahibi değilim, hatta hamile de değilim ama etrafımda çok fazla hamile arkadaşım var onların hikayelerini dinliyorum sürekli ordan duyduklarımla cevaplamak istedim :) ben de 4 aydır deniyorum henüz bi şey yok bende de :) belirti kısmına gelirsek de yani sorduğum çoğu insanda farklı farklı belirtiler olmuş. 9 gün sonra belirti olur mu bilemiyorum tam olarak ama kesinlikle de olmaz diyemiyorum çünkü kişiden kişiye de değişebiliyo bu belirtiler
o zaman en yakın zamanda ikimizinde güzel haberlerini buradan birbirimize paylaşacağımız günler gelsin diye dua ediyorum <3 <3

Canım baya bı geçmiş, hadi o 6 gün için geç döllenme oluşsa ondan gorunmemiste olabilir , önce evde kaset test yap silik çizgi ciksada hamilesindir,kan testi vermeye gidersin.
Eğer negatif çıkarsa kadın doğumdan randevu alırsın adet söktürücü filan verirler
Negatif çıktı ev testinde ama ben bende değilim bu aralar. Büyük halsizlik ve mide bulantısı baya fazla

Bu ay da olmadı kızlar :KK43: dayanamadım adetime 3 gün kala bu sabah erken gebelik testi yaptım, sonuç negatif. Kısmet değilmiş napalım. İnşallah diğer bekleyenler pozitifi görürler bu ay

Çok teşekkür ederiz amiin.İnşallah Rabbim en yakın zamanda hayırlısıyle size de nasip etsin.Göğüslerinizde şişlik,hassasiyet olustu mu?
Şişlik yok ama her yumurtlama donemi ve regl öncesi olduğu gibi dokununca sızlama gibi hassasiyet var sadece. O beni suphelendirmiyor o yuzden. Bat 10 aralik , bekliyorum bakalimmm

Ben 3. Haftadayken böyle noktasal bi ağır vardı ve midemde bi tuhaflık vardı böyle hazımsızlık gibi adetimin olması gereken tarihten bi kaç gün öncesinde başlayan ve beklenen adetim süresince devam eden adet sancısına benzer bi ağrı hatta biraz daha şiddetlisini yaşıyorum sık idrara çıkmak değilde idrara sıkışıkken ağrım daha da şiddetleniyor ve bir gün midem iyi bir gün midem kötü iştahım yok ve ovülasyondan bi kaç gün sonra başlayan ve hala devam eden göğüs ağrısı var
Herşey tamam da şu alt bölüm ağırdı ne zaman geçecek şiddeti azalsa ona da razıyım bilenler aydınlatırsa sevinirim

canım keşke öyle olsa, benim her ay bacaklarım ağrıyor ama göğüsler ilk defa bu kadar erken belirti verdi, genelde adetten bir iki gün önce göğüsler hassaslaşırde o da bazen, bu ay iğneden 5 gün sonra göğüslerimde hareketlilik başladı sanki, bana ümit veriyorsun çok saol
SENDEMİ CATLATMA İĞNESİ OLDUN ?

Merhaba hanımlar. Bugün adet günüm ama henüz başlamadı. Kasıklarıma ara ara batmalar geliyo. Adet sancımdaki gibi değil batma gibi. Belim kollarım göğüs kafesim dizlerim sanki hasta olcakmışım gibi arada sızlıyo ama çok dinç ve enerjiğim hasta olacak gibi değil. Normalde regl olmama 1 hafta kala göğüslerim şişer ve çok acır. Bu sefer göğüslerimde hiç belirti yok sadece arada koltuk altıma doğru ağrı giriyo. Sizce gebelik belirtisi olabilir mi ?
Merhaba merak ettim hamile misiniz

ya inşallah :) denemeye başlayalı bu 2. ay oldu bizim. 1,5 yıllık evliyiz 32 yaşındayım artık düşünelim hazırız psikolojik olarak dedik.. o kadar çok şey okuyor görüyorum ki bilinçaltım en ufak bir belirtiyi buna bile yoğurabilir psikolojik olabilir diye sizin gibi değerli tecrübesi olan bilgi sahibi olanlardan bilgi almak yorum almak rahatlatıyor .. düşükte olsa bi ihtimale tutundum şimdi yumurtalama dönemi de denemelrimiz devam ediyor düşünmemeye çalışıyorum ama regl üzeirnden 9 gün geçti ve bugün sanki birazdan regl olacakmışım gibi kasık ve bel ağrılarım başladı sanki kasıklarıma iğne batırılıyor gibi .. bu kdar erken belirti olur mu ona şüpheliyim aslında 9 gün sonra bilemedim :KK43:
Benım adet erttesi hemen deneme olmuştu kımyasal gebelıkte olsa hamıle kalmıştım ilk zaten bıraz boyle olabılıyormuş. 1hafta sonrada belırtılerım başladı ben anlamıştım hamıle oldugumu zaten ,test yapmasam çıkmazdı bıle belkı kımyasalda öyle oluyormuş çünkü :)

Benım adet erttesi hemen deneme olmuştu kımyasal gebelıkte olsa hamıle kalmıştım ilk zaten bıraz boyle olabılıyormuş. 1hafta sonrada belırtılerım başladı ben anlamıştım hamıle oldugumu zaten ,test yapmasam çıkmazdı bıle belkı kımyasalda öyle oluyormuş çünkü :)
Ben 4 gün süren kabızlık+ aşırı şişmeden anlamıştım ve 3 gun keskın baş ağrısı olmuştu. Parmağımdan düşen yuzuk yara yapmıştı parmağımı.

bu dediklerinin hepsi bende de var, yumurtalamadan sonraki iki hafta vücut kendini hamile gibi hazırlıyormuş, bundan dolayı adet ve hamilelik belirtileri birbirine çok benziyor, ben bir haftadadır göğüslerimin ağrısından duramıyorum, özelikle sabahları daha çok ağrıyorlar, dün adet günümdü test yaptım negatif, bu gün bacaklarım ağrıyor yani kesin adet olacağım. bu belirtilere hiç bakmayacağım dedim ama bu ayda göğüsler beni kandırdı, geçen ay aşırı akıntılar, kirpikler, gözbebeklerinin büyümesi, mide bulantısı, baş dönmesi, bel ağrısı, kasık ağrısı, hepsini de ben yaşadım bu 5 ay içinde.
Hamile misiniz peki

Çok normal o ağrı. Yerleşme ağrısı, ben 6.haftadayım hala çekiyorum o ağrıyı
Merhaba, çoğu yere yazdım ama burdan da sormak istiyorum. Adetime 11 gün var daha ve ben regl sancısı gibi sancı çekiyorum o kadar şiddetli olmasa da gezen bir ağrı kasıklarımda. Mide bulantısı da yapıyor ve sesler geliyor karnımdan. Bel ağrım da var ayakta durduğumda ve dönerken yatakta. Aynı zamanda aniden terleme özellikle geceleri. Sabah su içerisinde uyanıyorum. İlk kez klomen deneyimim oldu geçen adetimde. Bu kadar hemen sonuç veriyor mu bilginiz var mı? Bitkinlik ve durgunluk hissi var duygusal olarak da bir acaip hallerdeyim. Ama kasık ağrım ağır basıyor şuan. Normal mi bilemiyorum.

Kızıma hamileydim adet günüme 10 gün vardı dişimi fırçalarken midem bulandı anlamadım tabi hamilelik var,birde ağzımda 2 gün süren acaip bi ekşimsi tad burnunda tıkantı ve doğum yapana kadar açılmadı bu belirtilerim vardı sonra test yaptım hamileymişim.göğsüm felan şişmedi,şuan yine hamileyim bundada hiç bişey anlamadım kanda görünmedi idrarda görünmedi ultrasyonla alttan baktı doktor öyle gördü hamileymişim ama göğüslerim aşırı şişti ve bel ağrım çoktu kasık ağrım bacaklarıma kramp giriyprdu hamilelik belirtisiymiş anlamadım.
Kasık ve bel ağrılarınız adetten ne kadar önce başladı acaba??

Merhaba, çoğu yere yazdım ama burdan da sormak istiyorum. Adetime 11 gün var daha ve ben regl sancısı gibi sancı çekiyorum o kadar şiddetli olmasa da gezen bir ağrı kasıklarımda. Mide bulantısı da yapıyor ve sesler geliyor karnımdan. Bel ağrım da var ayakta durduğumda ve dönerken yatakta. Aynı zamanda aniden terleme özellikle geceleri. Sabah su içerisinde uyanıyorum. İlk kez klomen deneyimim oldu geçen adetimde. Bu kadar hemen sonuç veriyor mu bilginiz var mı? Bitkinlik ve durgunluk hissi var duygusal olarak da bir acaip hallerdeyim. Ama kasık ağrım ağır basıyor şuan. Normal mi bilemiyorum.
Merhaba reglinize 11 gün varsa muhtemelen yumurtlamanız ya devam ediyor yada yeni bitmiş olmalı? Maalesef ki psikolojik yada başka bir sebepten olduğunu düşünüyorum. Mide bulantısı 7.ve 8.haftadan itibaren kendini gösteriyor. Belki ilacın etkisiyle bu belirtileri yaşıyorsunuzdur. Ancak döllenmeden 12 gün sonra sonuç verir testler. Yani olduysa tuttuysa bile çok erken pozitif görebilmen için. Ağrılar için birşey diyemem bende yumurtlamam bitti 4 5 gün sonrasında kasık ağrıları yaşadım ama normal bir ağrı olmuyor o. Asla kesilmiyor artık alışıyosun o ağrıya ara sıra bıçak saplaması gibi sertleşiyor hafifleşiyor. Kendine biraz zaman verip düşünmemeye çalış varsa bile öğrenemezsin şuan için 😊🙏

Merhaba, çoğu yere yazdım ama burdan da sormak istiyorum. Adetime 11 gün var daha ve ben regl sancısı gibi sancı çekiyorum o kadar şiddetli olmasa da gezen bir ağrı kasıklarımda. Mide bulantısı da yapıyor ve sesler geliyor karnımdan. Bel ağrım da var ayakta durduğumda ve dönerken yatakta. Aynı zamanda aniden terleme özellikle geceleri. Sabah su içerisinde uyanıyorum. İlk kez klomen deneyimim oldu geçen adetimde. Bu kadar hemen sonuç veriyor mu bilginiz var mı? Bitkinlik ve durgunluk hissi var duygusal olarak da bir acaip hallerdeyim. Ama kasık ağrım ağır basıyor şuan. Normal mi bilemiy

Reglm e benim de 13 günüm kaldı ve yumurtlama dönemi gün aşırı denemelerimiz oldu yumurtlama başladığı günden beri halen sanki regl olacakmışım gibi ağrılar gaz ağrıları başladı. iştahsızlık başladı bu gün itibariyle de karnım şiş içinde üşüttmüşüm gibi ama hasta değilim değişik durumdayım ben de aynı şeyleri yaşıyoruz şu an :) 13 gün kala regl ağrıları çekyiyorum imdat diye bağıracağım henüz her şey için erken

Reglm e benim de 13 günüm kaldı ve yumurtlama dönemi gün aşırı denemelerimiz oldu yumurtlama başladığı günden beri halen sanki regl olacakmışım gibi ağrılar gaz ağrıları başladı. iştahsızlık başladı bu gün itibariyle de karnım şiş içinde üşüttmüşüm gibi ama hasta değilim değişik durumdayım ben de aynı şeyleri yaşıyoruz şu an :) 13 gün kala regl ağrıları çekyiyorum imdat diye bağıracağım henüz her şey için erken
Benim şuan kasık ağrılarım hafifledi baya yoğundu önceden ama orda bi hareketlenme hissediyorum hala regl olcak gibi belim hala ayakta durunca ağrıyor, gazım var vırıl vırıl dönüo karnımda. Acaba yumurtam geç çatladı onun ağrısı mı diyorum. Hamilelik belirtisi için erken gibime gelio ama olanlar da varmış bilemedim🙄beklemedeyim adetime kadar 🤷🏻‍♀️

Merhaba arkadaşlar, bende her ay istisnasız tüm forumları okuyup kendimde belirti aradım durdum ama inanın regl belirtileri ile aynıymış. Bende sadece regl ağrısı oldu, adetime üç dört gün kala şiddetli karın ağrısı oldu, benim zaten regl dönemlerim ağrılı geçer baya, bu ay da regl olcam yine dedim hiç umudum yoktu, ama iki gün kala erken gebelik testi yaptığımda çift çizgiyi gördüm şükür🙏🏻allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🤗

X