Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Canım sen git en iyisi kuru inciri kynatıp suyunu iç inşallah gebelik
olur
Yarın doktora gitcem bakalım ne diyecek olmazsa incir deneyeceğim incirler o kadar pahallı ki gecn kızıma aldım kilosu 130dan basliyordu

Kızlar kahverengi yapışkan akıntım var 3-4 gündür sadece peçeteye gelen. Bu gebelik belirtisi sayılır mı ? Yaşayan var mı :KK43:

Kızlar kahverengi yapışkan akıntım var 3-4 gündür sadece peçeteye gelen. Bu gebelik belirtisi sayılır mı ? Yaşayan var mı :KK43:
Hala sökülmedi mi sizin adet değil o zaman 3-4 güne çoktan kan şeklinde adet gelmesi lazımdı kan testi yaptınız mı?

Adetim 13 gün gecikti cuma günü kan testi verdim 20,8 çıktı 1 gün sonra tekrar verdim hcg değeri 13,2 ye düştü sizde gebelik var mı?

Merhaba arkadaşlar nolur bana da yardımcı olursanız sevinirim benim en sen. 21 Eylül'de adet oldum ekimin 26 da adet olmam lazımdı olmadı kasımın 1 de kan testi yapdirdim ama cikmadi evdede test yaptım çıkmadı ve hala adet olmadım bu gün iki kes akıntiyla bilikde lekelenme oldu 28 de doktora gidicem randevu aldım şu an ufak kasıklarımda sancı var

Merhaba arkadaşlar nolur bana da yardımcı olursanız sevinirim benim en sen. 21 Eylül'de adet oldum ekimin 26 da adet olmam lazımdı olmadı kasımın 1 de kan testi yapdirdim ama cikmadi evdede test yaptım çıkmadı ve hala adet olmadım bu gün iki kes akıntiyla bilikde lekelenme oldu 28 de doktora gidicem randevu aldım şu an ufak kasıklarımda sancı var
Aldiginiz hormob ilaci var mi igne vs adet gecikmeniz ilkkez mi oldu

Benim adetim 22 gün geçti. Geçtikten 6 gün sonra kan tahlili yaptırdım negatifti. Bir tahlil daha yapmalı mıyım
Canım baya bı geçmiş, hadi o 6 gün için geç döllenme oluşsa ondan gorunmemiste olabilir , önce evde kaset test yap silik çizgi ciksada hamilesindir,kan testi vermeye gidersin.
Eğer negatif çıkarsa kadın doğumdan randevu alırsın adet söktürücü filan verirler

Adetime 2 gün kala çamaşıra gelen kahverengi lekelenmem oldu normalde hiç böyle olmazdı bir hafta önce idrar enfeksiyonu geçirdim o yüzden mi yoksa hamilelik belirtisi olabilir mi sizce

Kızlar merhaba bişey soracağım, benim yumurtlamadan itibaren 7 gün geçti test yaptım negatif. Yumurtlamadan 10 gün sonra adet oluyorum ben. Regle 3 gün var ama sadece kasıklarımda rahatsızlık hissi var ağrı diyemem normalde sadece regli olacağım gün bu his olur bikaç saat içinde de sökülür. Ama dünden beri bahsettiğim şey oluyor başka da hiçbir belirtim yok testte negatif çıktı yine de olma ihtimali var mı sizce. Böyle şeyler başına gelen oldu mu

merhabalar bende erken gebelik belirtilerini çok okudum kendimi çok dinledim acaba kasık ağrısı mı bu acaba şu mu bu mu diye fakat hiçbir belirtim olmadı ne kasık ağrısı ne ekstra bi şey ve kendimi o kadar dinlememe rağmen, hatta reglim 3 gün geçtikten sonra hiçbir belirtim yok ama yine de acaba hamile miyimdir diyip idrar testi yaptım predictor ile ve sonuç negatif geldi yani testlere de tam güvenmeyin, reglinin 10. günü acaba bi sorun mu var diye doktora gittiğimde gebe olduğumu öğrendim

Kizlar adetime 9 gün var ama goguslerim cok hasass belim ve kasıklarim baya agriyor acaba test yapsam yada kan testi versem belli olur mu ki

Kızlar benim yumurtlama haftam daha dün bitti. O hafta icinde biri tam gününde olmak üzere iki ilişki gerçekleşti. Yanı son ilişkinin üzerinden daha 3 gün, bir öncekinin üzerinden ise 5 gün geçti daha. Ama benim bugün Regl başlangıcı gibi ağrılarım oluştu. Çok ilginç geldi, reglime daha 12 gün var. Regl olacakmış gibi hissin belirti olduğunu okumuştum ama bu kadar erken mümkün değil herhalde değil mi? Bugün burada çok gezindim ondan psikolojik tepki de vermiş olabilir vücudum

Erken gebelik belirtilerine kesinlikle inanıyorum..Tabi ki kişiden kişiye değilir o ayrı.
Şu an 9 haftalık hamileyim.
Bende resmen yumurtam ilk döllendiği gün belirtiler başladı.Normalde adetten 1 hafta önce göğüslerim şişerdi bu defa yumurtlama döneminde şişti çok şaşırdım acaba dedim hatta cünkü hayatımda ilk kez basıma geliyordu bu durum.
Bir de ovulasyonun son günlerindeyken(yumurtam döllendikten hemen sonra)uzanırken resmen duvarların halının kokusu geldi burnuma,olabilecek her kokuyu almaya başladım ,koku duyum baya keskinleşti..
Yine de çok çok erken diye ihtimal vermedim cünkü daha ovulssyon günlerim bile bitmemişti veya yeni bitmişti tam hatırlamıyorum.
Bir de bir hafta sonra inanılmaz ödem yaşadım tartıda kilom normalden 3 kilo fazla cıktı.
En net belirti göğüslerimin bu kadar erkenden şişmesiydi.Resmen tuttuğu gibi şiştiler ve acımaya başladılar cok ilginç.
Adetimine bir gün kala test yaptım iki cizgi de koyu çizgi.Erken gebelik testi değildi.
Bulantılarım ise cok geç başladı 7.haftada yani erken belirtilerde bende bulantı olmadı.
Kısacası belli oluyor arkadaşlar ben belirti yaşadım yani.

Kızlar benim yumurtlama haftam daha dün bitti. O hafta icinde biri tam gününde olmak üzere iki ilişki gerçekleşti. Yanı son ilişkinin üzerinden daha 3 gün, bir öncekinin üzerinden ise 5 gün geçti daha. Ama benim bugün Regl başlangıcı gibi ağrılarım oluştu. Çok ilginç geldi, reglime daha 12 gün var. Regl olacakmış gibi hissin belirti olduğunu okumuştum ama bu kadar erken mümkün değil herhalde değil mi? Bugün burada çok gezindim ondan psikolojik tepki de vermiş olabilir vücudum
Mümkün ben yaşadım reglim bitti ,ovulasyon testiyle çatlama gününde iki gün arka arkaya ilişki oldu.Ve bende belirtiler hemen başladı,direk göğüslerim şişti,şok oldum cünkü normalde regle bir hafta kala şişer.Ben de ilişkiden 2 gün sonra veya ertesi gün şişti tam hatırlamıyorum ama çok erkendi..Bendeki en net belirti buydu ve çok erken yaşadım.Bir de çok fazla koku hassasiyeti vardı uzanırken halının kokusu geldi burnuma ilk defa.Bu saydıklarım olurken belki takvime göre ovulasyınum bile bitmemişti o kadar erken oldu düşünün..Erken belirtilerim bunlardı sadece ama çok erken başladılar yani yumurta döllendiği gibi.
Bulantılar falan cok gec başladı 6,7. Haftada

Mümkün ben yaşadım reglim bitti ,ovulasyon testiyle çatlama gününde iki gün arka arkaya ilişki oldu.Ve bende belirtiler hemen başladı,direk göğüslerim şişti,şok oldum cünkü normalde regle bir hafta kala şişer.Ben de ilişkiden 2 gün sonra veya ertesi gün şişti tam hatırlamıyorum ama çok erkendi..Bendeki en net belirti buydu ve çok erken yaşadım.Bir de çok fazla koku hassasiyeti vardı uzanırken halının kokusu geldi burnuma ilk defa.Bu saydıklarım olurken belki takvime göre ovulasyınum bile bitmemişti o kadar erken oldu düşünün..Erken belirtilerim bunlardı sadece ama çok erken başladılar yani yumurta döllendiği gibi.
Bulantılar falan cok gec başladı 6,7. Haftada
Hmmmm, anladımmm. Çok teşekkür ederim bilgiler için. Rabbim bebisinize ve size hayırlı ömürler versin🤭

X