Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Vallah benim hiç değişik bi halim olmadı. Ne göğüs ucunda sızı ne mide bulantısı.bat 27 ağustos. 13-15 ağustostan regl sancısı başladl. Daha sonra sağ kasığıma batmalar oldu. Ben 21 ağustosta öylesine test yaptım negatif. Bu ay da olmadı deidm hiç umutlanmadım. Çünkü 7 ay denememize raömen olmuyordu. 22 ağustosta gpğsümün yan taraflsrındı taş gibi birşey hiss ettim. 23 test yaptım anlnda çok çok silik çıktı. 25 biraz daha belirgin oldu. 26 daha da belirgindi acayip adet ağrısı vardç ve kan testinde çıktı. Mide bulanması 5 ci haftamdan itibaren başladı. Göğüs ucu sızısı çok yoktu ama hiss ediyordum. 4-5 haftamda beyaz akıntı. 9 haftama kadar sürdü. Malesef düşükle sonuçlandı

Son düzenleme:
Aynı ben ya 4 gun gecıktı dun kasette cıkmadı negatıf ama aşırı mıde bulantım var başımda cok dönüyor ve gece olan burun tıkanıklıgım var artık gecelerı uyuyamıyorum , napsam erken gebelık testı mı yapsam acaba
4 gün gecikmiş zaten erken gebelik testi yapabilirsin adet olmaman devam ederse belirli aralıklarla yine yap derim.

0kizlar benim de sağ kasık ağrım var göğüs ağrım var aslında goghslerim adet ağrısı gibi geliyor ama kazık ağzımdan emin olamıyorum yarın bat

merhaba arkadaşlar reglim 6 gun gecikti ara ara gelen hafif kasik ve bel agrilarim var normalde reglime 7-10 gun kala goguslerim dolgunlasir ve hassaslasirdi ama goguslerimle alakali bir durum hissetmedim ve bu ay esimle hic korunmak bugun kac testi verdim 4 bucukta sonucu alacagim fakat o kadar heyecanliyim ki benim gibi seyler yasayip hamile oldugunu ogrenen oldu mu aranizda cok merak ediyorum🙈

merhaba arkadaşlar reglim 6 gun gecikti ara ara gelen hafif kasik ve bel agrilarim var normalde reglime 7-10 gun kala goguslerim dolgunlasir ve hassaslasirdi ama goguslerimle alakali bir durum hissetmedim ve bu ay esimle hic korunmak bugun kac testi verdim 4 bucukta sonucu alacagim fakat o kadar heyecanliyim ki benim gibi seyler yasayip hamile oldugunu ogrenen oldu mu aranizda cok merak ediyorum🙈
Kaset test yapmadın mı?

Vallahi her ay takip etmeuecegim diyorum ama işte insaniz...icimizdeki umut işigi sonmuyor. Gerci Allahin var oldugu hicbir yerde o umut isigi sonmez ama iste yinede insan uzuluyor. Bu yuzden her belirtiyi ezberliyorum.
Aynı durumdayız her ay çok umutlaniyorum yani bazıları diyor ya dusuediginiz ay noluyor böyle birşeyi isterken insan nasıl dusunmemezlik etsin ki

X