Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Herkese selam yine ben ☺️☺️ 6sında regl olmam gerekiyordu ama bugün 3.gün hala regl olamadım. Test yapsam erken gebelik testi, sizce çıkar mı? Benim mide bulantılarım, göğüs hassasiyetim, sağ kasığımdadaki ağrı ve buna ek olarak adetlenecekmişim gibi bir ağrı devam ediyor. Bir de belirti listesine girer mi bilmiyorum ama 2 gündür bir çarpıntı var kalbimde akşamları özellikle. Neden kaynaklandığını bilemiyorum. Sürekli yüzüm sanki hani derler ya biri mi anıyor acaba diye kulaklarıma kadar yüzümün yandığını hissediyorum ama genel olarak üşüyorum da. Yani bilmiyorum. Akıntım tamamen kesildi, yok denecek kadar az sadece acaba regl mı oldum diye arada bir koşarak tuvalete gidiyorum. Biraz uzun yazdım ama başka nasıl anlatılır, bilemedim 🤷🏼
Merhaba test yaptiniz mi acaba? Benim de reglime 8 gun kala mide bulantisi basladi 8 gun her yemekten sonra bulandi reglime 4 gun var ancak bu duzenli bulanti neden olur bilemedim. Mideniz bulaninca cikaracak kadar mi bulaniyor acaba? Benim cunku kisa ve hafif bulantilsr oluyor

Ben 4 5 ay kadar günü gününe herşeyi takip ettim olmadı. Geçen ay bacımla bir anlaşma yaptık uğraşmayacağız dedik. Sonrasında ne yumurtlama ne bişey takip etmedim. Regle bi 10 gün kala yani yumurtlama bittikten 3 4 gün sonra sağ kasığımda ağrılar başladı. Ben yumurtlama dönemindeki ilişkinin sık olmasından dolayı olduğunu düşündüm umursamadım. Regle 4 gün kala artık ağrılar şiddetlendi ağlatıyodu regl olacak gibiydim ama olamıyodum. En son göğüs ucumun acıdığını hissettim erken gebelik testi yaptım o kadar silikti ki emin olamadık. 4 gün boyunca her gün test yaptım günden güne koyulaştı. Regle 2 gün kala kan testi verdim. 2.91 çıktı doktor yükselir dedi. O kan testinden 3 gün sonra tekrar kan verdim 157 çıktı sonucum. Hala kasık ağrım ve baş ağrım var onun dışında hiçbir belirtim olmadı. Artımedin kaset testini dene ben onlarla öğrendim
Benimde adetim 18 gün geçti kan verdim 4.43 çıktı iki sonra gittim tekrar verdim 4.52 çıktı şuan bi kaç gün geçti üstünden tekrarlamadım herhangi bi belirtide yok. 1 senedir deniyoruz 🥺 kimyasalmıdır fikriniz var mı

Aa tebrik ederim. Ben hamile olursam ya bu msj veren mumlar var onlardan alıcaktım ya da sosyal medya da oyun oynuyorlar ya kovaya su koyup soru cevap yapıyorlar yanlış olursa kafalarını suya sokuyorlar ya öyle yaparım diye düşünüyorum :)
yaaa evet o kova oyununu gormustum :KK70: erkekler asiri sasiriyor, benimkinin tepkisini gormek isterimm acikcasi hahahah :KK70: esracimmm tesekkur ederimm <3

Merhaba test yaptiniz mi acaba? Benim de reglime 8 gun kala mide bulantisi basladi 8 gun her yemekten sonra bulandi reglime 4 gun var ancak bu duzenli bulanti neden olur bilemedim. Mideniz bulaninca cikaracak kadar mi bulaniyor acaba? Benim cunku kisa ve hafif bulantilsr oluyor
Evet test yaptım 2 kere ama ikisi de negatif 😔 hala regl olmadım. Ben mide bulantısından bir şey yiyemiyorum iki üç gündür. Çıkartacak kadar oluyorum diyebilirim. Zaten midemde sürekli bir yanma var. Büyük ihtimalle yarın kan tahlili vermeye gidicem

Evet test yaptım 2 kere ama ikisi de negatif 😔 hala regl olmadım. Ben mide bulantısından bir şey yiyemiyorum iki üç gündür. Çıkartacak kadar oluyorum diyebilirim. Zaten midemde sürekli bir yanma var. Büyük ihtimalle yarın kan tahlili vermeye gidicem
Kan tahlili verdin mi canim ? Ben de 5-6 sı gibi regl olmaliydim ama hala olmadim. 2 kere test yaptim negatif malesef. Dr a gitmek icin erken mi bilemedim. Ben de regl gecikmesi disinda hicbir belirti yok 🤷🏻‍♀️ İlk kez bu kadar geciktim ama sanirim dr a gitmeden anlayamacagiz

Kan tahlili verdin mi canim ? Ben de 5-6 sı gibi regl olmaliydim ama hala olmadim. 2 kere test yaptim negatif malesef. Dr a gitmek icin erken mi bilemedim. Ben de regl gecikmesi disinda hicbir belirti yok 🤷🏻‍♀️ İlk kez bu kadar geciktim ama sanirim dr a gitmeden anlayamacagiz
Canım ben dün dayanamayip gidip yaptırdım ve beta 695 🙏 o kadar idrar testine rağmen nasıl çıkmadı aklım almıyor. İnşallah burdaki bebiş bekleyen tüm annelerin kucaklari boş kalmaz ❤️ sen de bence 2 3 gün daha bekle ve gelmezse bir kan testi yaptır. Ben neden hala israrda çıkmadığını anlamış değilim 🤷🏼

Canım ben dün dayanamayip gidip yaptırdım ve beta 695 🙏 o kadar idrar testine rağmen nasıl çıkmadı aklım almıyor. İnşallah burdaki bebiş bekleyen tüm annelerin kucaklari boş kalmaz ❤️ sen de bence 2 3 gün daha bekle ve gelmezse bir kan testi yaptır. Ben neden hala israrda çıkmadığını anlamış değilim 🤷🏼
Ayy cok sevindim 🙏🏻 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah canim 😍 ben de gidip bir tahlil vereyim insallah benimle birlikte tum bekleyen anneleri kucaklari da dolsun 🙏🏻

Ayy cok sevindim 🙏🏻 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah canim 😍 ben de gidip bir tahlil vereyim insallah benimle birlikte tum bekleyen anneleri kucaklari da dolsun 🙏🏻
Aaammiiinn canım amiiinn ❤️ Gerçekten çok farklı bir duygu ben hâlâ çok algilayamadim çünkü sürpriz gibi bir şey oldu o kadar idrar testinden ve hızlı gebelik testlerinden negatif aldıktan sonra. Yani hem değer 695 çıkıp hem nasıl testlerde silik çizgi bile çıkmaz anlayamadım ama 😂

Merhabalar, bir sorum olcaktı hamıle kaldıgınızda karnınızın altında şişlik oldumu , uzunlamasına sert bir şişlik bende 1 haftadır var da 3 gün gecıktı adetım ,dün kaset test yaptım ama negatıf cıktı

Aaammiiinn canım amiiinn ❤️ Gerçekten çok farklı bir duygu ben hâlâ çok algilayamadim çünkü sürpriz gibi bir şey oldu o kadar idrar testinden ve hızlı gebelik testlerinden negatif aldıktan sonra. Yani hem değer 695 çıkıp hem nasıl testlerde silik çizgi bile çıkmaz anlayamadım ama 😂
Merhaba reglliniz ne kadar geçikti?Benim de ilk kez 9 gün geçti bugün heem erken gebelik testi hemde normal aldım negatif.1 haftadır çok fazla bel ağrısı birde miğde yanması yaşıyorum kanda negatif görürüm diye vermek istemiyorum

Kızıma hamileydim adet günüme 10 gün vardı dişimi fırçalarken midem bulandı anlamadım tabi hamilelik var,birde ağzımda 2 gün süren acaip bi ekşimsi tad burnunda tıkantı ve doğum yapana kadar açılmadı bu belirtilerim vardı sonra test yaptım hamileymişim.göğsüm felan şişmedi,şuan yine hamileyim bundada hiç bişey anlamadım kanda görünmedi idrarda görünmedi ultrasyonla alttan baktı doktor öyle gördü hamileymişim ama göğüslerim aşırı şişti ve bel ağrım çoktu kasık ağrım bacaklarıma kramp giriyprdu hamilelik belirtisiymiş anlamadım.

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
1hafta önce adet olmalıydım erkən olurum olmadım. 13ü bu gün keçən adet günüm. Bu gün de adet olmadım. Karın ara ara ağrıyır. Bacaklarını ağrıyır göyüslerde hassaslık var. Heç bir akıntı yok. Belirtiler adet olacakmışım gibi aynısı. Test yapmayacağım. 1haftanı bekleyim. Ümitlenmek istemiyorum

Merhaba reglliniz ne kadar geçikti?Benim de ilk kez 9 gün geçti bugün heem erken gebelik testi hemde normal aldım negatif.1 haftadır çok fazla bel ağrısı birde miğde yanması yaşıyorum kanda negatif görürüm diye vermek istemiyorum
Merhaba. Benim reglim 5 gün gecikmisti yanlış hatırlamıyorsam. İdrar testlerinde hep negatif çıkmıştı. 6.gun gidip kan testi yaptırdım 695 çıkmıştı. Malesef dün düşükle sonuçlandı. İstersen bir kan testi verebilirsin pazartesi günü inşallah bebiş geliyordur ☺️

Benim regl 3 gün gecikti test yaptım silik cikti kan verdim 524. Çıktı, hesaplama göre 4 haftalık 4 günlük.
Şuan özellikle gece aşırı idrara çıkıyorum,ağızda metalik kan tadı geliyor, ve sürekli sağ sol kasık ağrısı var

Merhaba. Benim reglim 5 gün gecikmisti yanlış hatırlamıyorsam. İdrar testlerinde hep negatif çıkmıştı. 6.gun gidip kan testi yaptırdım 695 çıkmıştı. Malesef dün düşükle sonuçlandı. İstersen bir kan testi verebilirsin pazartesi günü inşallah bebiş geliyordur ☺️
Geçmiş olsun düşük nedeni nedir acaba ilk gebeliginizmi

Geçmiş olsun düşük nedeni nedir acaba ilk gebeliginizmi
Teşekkür ederim. Düşük nedenine rahim duvarinin 7mm olduğunu bu sebeple daha fazla tutunamadığını 5.hafta sonunda düşüğün başladığını söyledi doktor. Erken kayıp olarak adlandirdi ve gönderdi. Çok da fazla ilgilenmedi zaten kanama çok fazla olduğu için. Evet ilk gebeliğimdi

Teşekkür ederim. Düşük nedenine rahim duvarinin 7mm olduğunu bu sebeple daha fazla tutunamadığını 5.hafta sonunda düşüğün başladığını söyledi doktor. Erken kayıp olarak adlandirdi ve gönderdi. Çok da fazla ilgilenmedi zaten kanama çok fazla olduğu için. Evet ilk gebeliğimdi
Merhaba yerleşme kanaması yaşamış mıydınız
Bende kahverengi yapışkan akıntı geldi de araştırıyorum aynı zamanda sağ kaşıkta iğne batma hissi var

Gerçekten çok üzüldüm 😔

Rabbim inşallah tekrar nasip eder hamileliği sağlıcakla kucağıniza alırsınız ☺️

X