Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Aynı ben ya 4 gun gecıktı dun kasette cıkmadı negatıf ama aşırı mıde bulantım var başımda cok dönüyor ve gece olan burun tıkanıklıgım var artık gecelerı uyuyamıyorum , napsam erken gebelık testı mı yapsam acaba

Ve burnumds bu yuzden cok kanıyo

Teşekkür ederim cevabınız için korkuyorum aslımda yok yere ümitlenmekten Rabbim hepimize de tez vakitte kolaylıkla nasip eder

Merhaba yerleşme kanaması yaşamış mıydınız
Bende kahverengi yapışkan akıntı geldi de araştırıyorum aynı zamanda sağ kaşıkta iğne batma hissi var
Siz hamilemisiniz , hamileyseniz kaçıncı haftadasiniz acaba bnde hala yerleşme kanaması olmadı, gerçi oglumdada olmamıştı , herkeste olmuyormuş bildiğim kadariyla

Bazılarının ki idrardaki HCG düşük olduğu için cikmiyormus, erkendede cikmiyabilir bnce sağlık ocağında kan ver

Merhaba arkadaşlar ben 1 kasımda tüp bebek transferi oldum. Sonucum pozitif. Gebelik haftam için son adet tarihimi referans almam gerekiyormuş. 4 hafta 4 günlük hamile gözüküyorum önümüzdeki cuma günü ultrason bakılacak. 2 gündür karnımda ishal olmuşum gibi bir ağrı ve burulma hissi var ama ishal değilim ve o burulma gelince mideme vuruyor. Daha önce gebelik sırasında böyle Bir belirti yaşayan var mı ?

Ben çok gördüm burda silik çıkıyor sonra silik kayboluyor çok üzülen bayanlar oldu. 16 kasım bat bakalım ne olacak belkide regli olucam
Bana da oldu gayet net ikinci çizgi çıktı ilk 3 dakikada ama kanda negatif. Asıl yıkım bu bence bi hevesle kana gidip negatif görmek… o yüzden erken de olsa test yapıcam pozitif görene kadar. Yalancı pozitiften iyidir en azından olmadı diye üzülürüm. Olmuş gibi olup olmaması daha kötü

Evet aynen canım ben de gecikmeyi bekliyorum gecikirsem yapacağım test. Ovülasyon testi kullanıyorum 1 kasım pik 2 kasım çatlamayı gördüm için, gecikmeyi görürsem test yapmayı düşünüyorum bakalım Rabbim hayırlsını versin inş herkes için

Çoktan belli olur çatlama 2sindeyse. 12 günde belli olduğunu yazanlar vardı ama sen yine bildiğini oku

Çok normal o ağrı. Yerleşme ağrısı, ben 6.haftadayım hala çekiyorum o ağrıyı

Çok teşekkür ederim dün gece ishalde başladı doktorumuzda normal olduğunu vitaminli serum takviyesi almam gerektiğini söyledi.
Evet daha ne ağrılar geliyor devamında kasık ağrısı azalıyor bel ağrısı ve bacak ağrısına vuruyor. Sonrasında mideye baskıyla sürekli öğürme kusma dürtüsü çıkıyor. Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…