Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Benim bacaklarm agriyinca adet oluyom ama🤕🤕 bende niye tersine ya? Goguslerm agryncada adet oluyom.

Kızlar merhaba bende pko var adetlerim hep düzensiz çocuk istiyoruz çatlamadan 2 gün öncesini değerlendirebildik, 23 Ekim pik 24ekim öğlen çatlama. Yaklaşık 2 haftadır sol kasıkta batma ağrı ara ara kramp oluşuyor, 1-2 haftadır gaz, akıntım yok, göğüslerde bastırınca acıma ve damar belirginleşmesi var hep mi vardı onu da bilmiyorum gerçi vücudumu tanımıyormuşum onu anladım. Neyse 5 Kasım sabah akıntı ile birlikte varla yok arası lekelenme geldi, peçete ile anca belli oluyor, 3gündür aynı, ara ara ufak ufak adet sancısı geliyor, dün erken gebelik testi yaptım negatif. Ayrıca 27 Ekim doktor kontrolü vardı ultrasonla baktı kist oluşsaydı görürdü bilemedim siz ne düşünüyorsunuz çok ihtiyacım var tecrübelerinize

Merhaba kızlar adetime daha 10 15 gün var fakat kahverengi lekelenme akıntım var aranızda bu durumu yaşayan oldu mu sebepleri hakkında desteğinize ihtiyacım var 🥰

Merhaba kızlar adetime daha 10 15 gün var fakat kahverengi lekelenme akıntım var aranızda bu durumu yaşayan oldu mu sebepleri hakkında desteğinize ihtiyacım var 🥰
Benim de tahmini adetime, 2 gün kala pembe lekelenme oldu 3 gün devam etti ama toplasan 5 kez falandır. Bende merakla bekliyorum. Benim adetler düzensiz bi yorum da yapamıyorum kendime

Herkese selam yine ben ☺️☺️ 6sında regl olmam gerekiyordu ama bugün 3.gün hala regl olamadım. Test yapsam erken gebelik testi, sizce çıkar mı? Benim mide bulantılarım, göğüs hassasiyetim, sağ kasığımdadaki ağrı ve buna ek olarak adetlenecekmişim gibi bir ağrı devam ediyor. Bir de belirti listesine girer mi bilmiyorum ama 2 gündür bir çarpıntı var kalbimde akşamları özellikle. Neden kaynaklandığını bilemiyorum. Sürekli yüzüm sanki hani derler ya biri mi anıyor acaba diye kulaklarıma kadar yüzümün yandığını hissediyorum ama genel olarak üşüyorum da. Yani bilmiyorum. Akıntım tamamen kesildi, yok denecek kadar az sadece acaba regl mı oldum diye arada bir koşarak tuvalete gidiyorum. Biraz uzun yazdım ama başka nasıl anlatılır, bilemedim 🤷🏼

Bende adet olurken ki belirtilerimi unuttum resmen 😂😂
Vallahi her ay takip etmeuecegim diyorum ama işte insaniz...icimizdeki umut işigi sonmuyor. Gerci Allahin var oldugu hicbir yerde o umut isigi sonmez ama iste yinede insan uzuluyor. Bu yuzden her belirtiyi ezberliyorum.

Vallahi her ay takip etmeuecegim diyorum ama işte insaniz...icimizdeki umut işigi sonmuyor. Gerci Allahin var oldugu hicbir yerde o umut isigi sonmez ama iste yinede insan uzuluyor. Bu yuzden her belirtiyi ezberliyorum.
Doğru. Yaa işte bende varsa eğer hiç denemediğimiz bir anda olmuş olucak

Ama tabi yine de rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin

kızlar. hamileyim 💘 kocama nasıl söylemeliyim? farklı bir şekilde olsun istiyorum. öneri var mı?
Aa tebrik ederim. Ben hamile olursam ya bu msj veren mumlar var onlardan alıcaktım ya da sosyal medya da oyun oynuyorlar ya kovaya su koyup soru cevap yapıyorlar yanlış olursa kafalarını suya sokuyorlar ya öyle yaparım diye düşünüyorum :)

X