Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

geçmiş olsun peki adetleriniz düzenli miydi

Merhabalar.
Bugun bat gunum fakat adet olmadim. Degisik bir kusma hissim var. Midem cok bulanmiyor ama kusma hissim oluyor. Gebelikteki bulanti/kusma nasil olur acaba?

Merhaba kızlar,

Umarim hepiniz sağlıklı ve çok iyisinizdir.

Benim geçen adetim Eylül 1de başladı ve adetim genel olarak düzenlidir. Bu halde benim yumurtlama 15-16 oluyor fakat bu tarihlerde ilişkiye girmedim eşim şehir dışında idi ve 18i akşam geldiğinde ilişki yaşadık ve ilk defa 30 dakika yatakta kalip yatıp kalkmayip uzanmaya devam ettim. Çünkü hamile kalmak istiyorum.

28 veya 29unda yani yarin veya perşembe adet olmam gerekiyor normalde fakat ben sanki bu sefer değişik hissediyorum.
Psikolojik de olabilir tabiki hamilelik istediğim için.
Bacaklarım sızlıyor arada (her ay adet zamani olan birsey), vajinamda boyle ara sira batma oluyor - bu ilk defa oldu mesela ve kasigim sert, karın ve vajina arasındaki bölge. Göğüslerim de bazen hassas bazen değil. Idrarim açık sarı renk. İştahım biraz açık ama bazen hassasım da gıda konusunda. Ve çişe çok sık gider oldum son bir haftadır..
Emin olamıyorum fakat adet günlerini beklemekte de sabırsızlanıyorum. Bugün normalde adet olmam gerekiyor, bakalım.
Kaç gün gecikmeyi bekleyim test yapmak için??

Erken gebelik belirtisi olarak sizler ne yaşadınız anlatırsanız ve benimkini yorumlarsaniz çok sevinirim.

Merhaba kizlar birsey soracagim lutfen goren kisiler bilgi verirse memnun olurum. Ben enson eylulun 3 unde oldum regl.flo takvimime gore iki gundur olcam ama olmadim genelde tutar bu takvim herneyse sali gunu sabah kirmizi degil biraz daha acik bi leke geldi ilk once adet oldum sandm ama daha gelmedi sali gununden beri hamilemiyim acaba boyle yasayan oldumu buarada adetim hepp duzenlidir

Olabilir ama bi kac gun geçince kan testi yaptırın mutlaka

Merhabalar ben de şimdiye kadar burayı okuyup okuyup her ay kendimde belirti arayan biriydim. 6 haftalık hamileyim ben de daha yeniyken yazmak istedim sonradan unutabilirim.
Yumurtlama döneminde yalnızca tek bir ilişki oldu onun da yumurtlama geçtikten sonra oldu diye düşünüyordum açıkçası olmaz diye kendimi alıştırmıştım ve hamile kalmam diye düşündüğümden hiç kendimde belirti aramadım. Burayı da açıp okumadım hiç.
Adet günüm geldiğinde karnıma ara ara hafif hafif sancılar girmeye başladı böyle 1-2 gün geçti zaten adetim her ay değişir 28-29-30-31 günü bulur. Hatta bir önceki ay o kadar geç adet gördüm ki 47. Günü bulmuştu ilk kez hayatımda. 1-2 gün gecikmesini normal görüyordum yani. Eşimin ısrarıyla test aldım ama ona da adet olucam karnım ağrıyor boşuna test aldık yapıcaz filan dedim. Testi bile öylesine yaptım ve ikinci çizgiyi görünce şok oldum.
Sonradan düşününce fark ettiğim belirtiler ise şunlar olabilir adet günüme 2-3 gün kala sabah uyandığımda belim ağrıyor olurdu(ters yattığım için bile olabilir belirti olmayabilir) ve 3-4 saat bir şey yememişsem aşırı derece acıkmış oluyordum yani ramazanda iftara yakın bir açlık olur ya aynı onun gibi bir şey (adete yakın da iştahım açılır). Hatta adet olacakmışım gibi çikolata canım istiyordu. Hala aynı şekilde acıkıyorum ama fazla yeme durumu yok hatta eskiye nazaran hemen doyuyorum.
Velhasılı hanımlar belirti ararsanız çoook ama adet gününe kadar olan belirtiler adet belirtileri ile birebir aynı. Asla hamile olduğumu tahmin etmiyordum. Öğrendikten sonra adet öncesinden farklı bir göğüs ağrısı başladı genç kızlığımızda ilk göğüslerimiz büyürken olduğu gibi. Rahmin sağ tarafına iğne batar gibi oluyordu ki bebiş oradaymış zaten o yüzden oluyormuş. Hala karnım adet olacak gibi ağrıyor ara sıra henüz geçmedi. Bunlar da öğrendikten sonraki belirtiler
Diyeceğim o ki kafanıza takmayın ve hamile kalma fikrini unutun. Herhangi bir sorun yoksa elbet bir gün olacak ve o geleceği zamanı biliyor. Rabbim en hayırlı zamanda verecek kendimizi yıpratmayalım belirtilerle.
Herkese mutluluklar diliyorum…

Merhabalar ben de şimdiye kadar burayı okuyup okuyup her ay kendimde belirti arayan biriydim. 6 haftalık hamileyim ben de daha yeniyken yazmak istedim sonradan unutabilirim.
Yumurtlama döneminde yalnızca tek bir ilişki oldu onun da yumurtlama geçtikten sonra oldu diye düşünüyordum açıkçası olmaz diye kendimi alıştırmıştım ve hamile kalmam diye düşündüğümden hiç kendimde belirti aramadım. Burayı da açıp okumadım hiç.
Adet günüm geldiğinde karnıma ara ara hafif hafif sancılar girmeye başladı böyle 1-2 gün geçti zaten adetim her ay değişir 28-29-30-31 günü bulur. Hatta bir önceki ay o kadar geç adet gördüm ki 47. Günü bulmuştu ilk kez hayatımda. 1-2 gün gecikmesini normal görüyordum yani. Eşimin ısrarıyla test aldım ama ona da adet olucam karnım ağrıyor boşuna test aldık yapıcaz filan dedim. Testi bile öylesine yaptım ve ikinci çizgiyi görünce şok oldum.
Sonradan düşününce fark ettiğim belirtiler ise şunlar olabilir adet günüme 2-3 gün kala sabah uyandığımda belim ağrıyor olurdu(ters yattığım için bile olabilir belirti olmayabilir) ve 3-4 saat bir şey yememişsem aşırı derece acıkmış oluyordum yani ramazanda iftara yakın bir açlık olur ya aynı onun gibi bir şey (adete yakın da iştahım açılır). Hatta adet olacakmışım gibi çikolata canım istiyordu. Hala aynı şekilde acıkıyorum ama fazla yeme durumu yok hatta eskiye nazaran hemen doyuyorum.
Velhasılı hanımlar belirti ararsanız çoook ama adet gününe kadar olan belirtiler adet belirtileri ile birebir aynı. Asla hamile olduğumu tahmin etmiyordum. Öğrendikten sonra adet öncesinden farklı bir göğüs ağrısı başladı genç kızlığımızda ilk göğüslerimiz büyürken olduğu gibi. Rahmin sağ tarafına iğne batar gibi oluyordu ki bebiş oradaymış zaten o yüzden oluyormuş. Hala karnım adet olacak gibi ağrıyor ara sıra henüz geçmedi. Bunlar da öğrendikten sonraki belirtiler
Diyeceğim o ki kafanıza takmayın ve hamile kalma fikrini unutun. Herhangi bir sorun yoksa elbet bir gün olacak ve o geleceği zamanı biliyor. Rabbim en hayırlı zamanda verecek kendimizi yıpratmayalım belirtilerle.
Herkese mutluluklar diliyorum…

yi aksamlar kizlar lutfen okuyan biri yardimci olursa sevinirim sali gunu sabah leke geldi adet oldum sandim ama daha devami gelmedi.cuma test yaptim negatif cikti.cumartesi gunu adet olmaya basladim.pazartesi kan vericektim vazgectim vermeye gerek yok degilmi hamilelik filan yoktur sizce. ??

Kızlar bat’ıma 5 gün var kasıklarımda bi agrı var hamilelik belirtisi olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…