Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Hem stres olursunuz hem de gerçekten varsa da çıkması cok zor. ben defalarca denemiş, ilk oğlumda battan 3 gün önce erken gebelik testinde negatif görüp sonra adetten 3
Tamam öyle yapayım dayanamamıştım 10 gün kala yaptım negatif araştırdım hep min. 6 gün önce diyo. Ama yapmıycam. Bekliycem stres oluyorum yoksa

gün sonra kaset testte pozitifi öğrenmiş biri olarak söylüyorum

Hem stres olursunuz hem de gerçekten varsa da çıkması cok zor. ben defalarca denemiş, ilk oğlumda battan 3 gün önce erken gebelik testinde negatif görüp sonra adetten 3

gün sonra kaset testte pozitifi öğrenmiş biri olarak söylüyorum
Allahım inşallah nasip etsin :KK43: bnimde öyle olur inşallah pozitifi görürüm

Arkadaşlar bende dün yaptım testi reglime üç gün var silik çıktı 7-8. Dakikada. Testte 20 dk beklemem gerektiği yazıyordu kaset test. Bugün kan vermeyi düşünüyorum. Arkadaşlarımda gördü kendim istediğim için görüyorum sandım ama görünüyomuş sizde görüyor musunuz hala emin olmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim
97D5BB2E-7A32-4DAC-8BAC-0882C4B3A798.jpeg

Var gibi ama bekle canım , üzülmemek için moda da girme sadece dikkatli ol yeterli, bikac gün unut bunu mümkünse 😅
Arkadaşlar bende dün yaptım testi reglime üç gün var silik çıktı 7-8. Dakikada. Testte 20 dk beklemem gerektiği yazıyordu kaset test. Bugün kan vermeyi düşünüyorum. Arkadaşlarımda gördü kendim istediğim için görüyorum sandım ama görünüyomuş sizde görüyor musunuz hala emin olmaya çalışıyorum. Teşekkür ederimEki Görüntüle 3131000

Arkadaşlar bende dün yaptım testi reglime üç gün var silik çıktı 7-8. Dakikada. Testte 20 dk beklemem gerektiği yazıyordu kaset test. Bugün kan vermeyi düşünüyorum. Arkadaşlarımda gördü kendim istediğim için görüyorum sandım ama görünüyomuş sizde görüyor musunuz hala emin olmaya çalışıyorum. Teşekkür ederimEki Görüntüle 3131000
Evet cnm gorunuyor benimde ilk yaptigimda boyle cok silik cikmisti gunden gune belirginlesti 2 gun sonra tekrar yap daha belirgin olacaktir

Evet cnm gorunuyor benimde ilk yaptigimda boyle cok silik cikmisti gunden gune belirginlesti 2 gun sonra tekrar yap daha belirgin olacaktir
Kan testim 4.03 çıktı. Normalde negatifken 0.100 çıkardı bu değer ilk kez çıktı kimyasaldan sonra, o benim kafanı karıştırdı var mı yok mu anlamıyorum ikilemde kalınca üzülüyorum belirsizlikten dolayı.

arkadaşlar adet gününüz geçmeden hamile olduğunuzu anlayan varmı?
adete bir hafta kala falan belirti gösteriyormu?
Adetime bir gün kala yaptım pozitif çıktı. Belirtilerimi anlamdım bile hatırladığım yoğun uyku hali halsizlik ve bacak krampları normal regl durumundan ayıran tek belirtim buydu

Merhaba arkadaşlar ben her ay adetten ince hamilekik gibi bende aşerme oluyordu göğüslerim belim karnım hep ağrıyordu ama bu ay çok farklı ağrıyor iğne batıyor gibi sağ ve bazen sol tarfta batma hissi oluyor gogusumde batma hissi oluyor her ay çok hevesleniyordum ama hep hüsran la bitti bu ay yine hevesim var belkide çok kafama takıyorum inşallah Bebek vardır çok istiyorum 4 . Ayda bir kimyasal gebelik yasadim şuan çok istiyorum inşallah vardır bir bebiş 😊

Adete 1 hafta kala belirtilerim başladı yine yüzüm yaniyor bu seferde her ay farkli bir hamilelik belirtim var cok sansliyim cok şükür :halay:

KIZLAR test yaptıktan baya sonra baktım çift çizgi çizgi silik şekilde ilişkiden 14 gün geçti kasıklarda hafif kasılmalarım var sizce sonuç nedir?

Eklentiler

• 2A95DEBA-8879-4D62-BBDF-062B50843C6A.jpeg
    2A95DEBA-8879-4D62-BBDF-062B50843C6A.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 206
KIZLAR test yaptıktan baya sonra baktım çift çizgi çizgi silik şekilde ilişkiden 14 gün geçti kasıklarda hafif kasılmalarım var sizce sonuç nedir?

Eklentiler

• F01D204A-1B9F-4848-86F3-6EB20A34F088.jpeg
    F01D204A-1B9F-4848-86F3-6EB20A34F088.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 173
Baya sonra baktm dedgınız ıcın kurumada olabilir bende sabah gıdıp hemen kan verın bebek varsa rıske atmamıs olursunuz

Ben her ay yaşıyordum bu yaşananları hep hamileyim sanıyordum en son dr a gittim bunların sebebi yumurtlayamıyormuşum bu sebepten umarım siz de olmaz hemen tadaviye başladık klomen ve ovitrelle çaylama oldu bu gğn 13. Günün yarın test yaptıracağım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

X