Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Zannetmiyorum canım korkma içini ferah tut sakin tut kendini ve dikkat et kendine sakın ağır birşey kaldırma yüksek raflara bile uzanma kendini koru derim umarım kan testi verdiğinde de çıkar gerçi aslında idrar testine yansıdıysa kanda da mutlaka çıkar eğer için rahat etmiyorsa acilden kan ver 1 saat içinde çıkar yada pazartesi günü sağlık ocağında da verebilirsin ama kendini strese sokma böyle bir zamanda umarım bebeğin seninledir bol bol dinlen kendini yorma folik asit kullanıyor musun peki canım ☺️🥰
Çok tesekkur ederim canım😌☺️Hiçbirşey kullanmıyorum bi oğlum var benım ıkıncıyı düşünüyoruz bi kaç aydır ama bende pko oldugu için ne biliyim sanki ikinci olmuycak kalamıcam gibi senelerce geliyo oğluma 2 bucuk sene kalamamıstım normalde adetim gecmese yapmam içime süphe düştü yaptım test tekrarlayayım diyorum sanki negatif olcak aslında stresli degılım ama insan üzülüyo ister istemez bide olmasa çizgi çıkar mıydı diyorum ya kuruma çizgisiyse diyorum amaöyle olsa bi kaç dkka sonra yerini görürmüydüm diyorum kafam karışık😂

Mrb kızlar bir cocuk annesiyim . İkinciyi düsünğyoruz aslında bir cesaret edemiyoruz biyandan da hiç korunmuyoruz aylardır ve nedense hiç gebe kalmadım. Bu ay ilginc olarak bitmek bilmeyen bir akıntım var.normalde bende cok akıntı olmaz adet sonrası sarımsı tonda gelirdi amambu beyaz ve baya saydam ypaıskanlı su gibi. Adetime 4-5 gun var henüz. İlk gebdligmde de hiç belirtim olmadı adetim 2 hafta gecikmşşti hiç anlamadım bile sonradan dank etti niye adet olmadım diye hemen test alıp yaptım 3 haftalık gebeymişim. Ne gogus agrısı ne kasık ne akıntı hiçbir şekilde belirtim yoktu . Sadece herkes beni rüyasında hamile gormustu ozamanlar ben de yok artık falan diyordum. Akıntı acaba 2.gebelik mi anlayamadım günümü bekliyeym dedim . Sizler de oldumu asırı akıntıyla gebelik

Çok tesekkur ederim canım😌☺️Hiçbirşey kullanmıyorum bi oğlum var benım ıkıncıyı düşünüyoruz bi kaç aydır ama bende pko oldugu için ne biliyim sanki ikinci olmuycak kalamıcam gibi senelerce geliyo oğluma 2 bucuk sene kalamamıstım normalde adetim gecmese yapmam içime süphe düştü yaptım test tekrarlayayım diyorum sanki negatif olcak aslında stresli degılım ama insan üzülüyo ister istemez bide olmasa çizgi çıkar mıydı diyorum ya kuruma çizgisiyse diyorum amaöyle olsa bi kaç dkka sonra yerini görürmüydüm diyorum kafam karışık😂
Testi yaptığında ne kadar sürede belirdi bu çizgi peki canım ilk idrar ile mi yapmıştım? Bence öyle düşünme pkolu bir sürü insan var ve bu gebeliğine engel olan birşey değil benim çevremde çok insana şahit oldum Allah nasip ettiyse her türlü gelir hiç sıkma canını bir kere hamile kalmışsın gene olur yani adetine yakın zamanda yeniden testi tekrarlayabilirsin ilk idrarla. Hatta sana birşey söyliyim benim bi arkadaşım var o genç kızlığından beri adet olmuyor sadece bir kere olmuştu sonra evleneceği adamda sorun etmedi adet olamamasını yani evlendiler. Nasılsa adet görmüyorum çocuğum olmayacak diye kafası rahattı 2 tane kızı var şuanda Allah ol derse olur canım Allahtan ümit kesilmez ☺️☺️🥰

Mrb kızlar bir cocuk annesiyim . İkinciyi düsünğyoruz aslında bir cesaret edemiyoruz biyandan da hiç korunmuyoruz aylardır ve nedense hiç gebe kalmadım. Bu ay ilginc olarak bitmek bilmeyen bir akıntım var.normalde bende cok akıntı olmaz adet sonrası sarımsı tonda gelirdi amambu beyaz ve baya saydam ypaıskanlı su gibi. Adetime 4-5 gun var henüz. İlk gebdligmde de hiç belirtim olmadı adetim 2 hafta gecikmşşti hiç anlamadım bile sonradan dank etti niye adet olmadım diye hemen test alıp yaptım 3 haftalık gebeymişim. Ne gogus agrısı ne kasık ne akıntı hiçbir şekilde belirtim yoktu . Sadece herkes beni rüyasında hamile gormustu ozamanlar ben de yok artık falan diyordum. Akıntı acaba 2.gebelik mi anlayamadım günümü bekliyeym dedim . Sizler de oldumu asırı akıntıyla gebelik
Merhaba canım inşallah hamilesindir bende de adetime yakın 2 hafta boyunca akıntı olmuştu ilk haftalar böyle kıvamı koyu beyaz bir akıntım olmuştu sonra adetime bir hafta kala saydamlaşmaya başlamıştı bende ordan anlamıştım. Adetine yakın test yap bence canım içinin rahat etmesini istiyorsan yada günün geçerse kan testi verirsin başka belirtin varmı peki şuanda akıntı haricinde?

Testi yaptığında ne kadar sürede belirdi bu çizgi peki canım ilk idrar ile mi yapmıştım? Bence öyle düşünme pkolu bir sürü insan var ve bu gebeliğine engel olan birşey değil benim çevremde çok insana şahit oldum Allah nasip ettiyse her türlü gelir hiç sıkma canını bir kere hamile kalmışsın gene olur yani adetine yakın zamanda yeniden testi tekrarlayabilirsin ilk idrarla. Hatta sana birşey söyliyim benim bi arkadaşım var o genç kızlığından beri adet olmuyor sadece bir kere olmuştu sonra evleneceği adamda sorun etmedi adet olamamasını yani evlendiler. Nasılsa adet görmüyorum çocuğum olmayacak diye kafası rahattı 2 tane kızı var şuanda Allah ol derse olur canım Allahtan ümit kesilmez ☺️☺️🥰
Oy maşallah rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin☺️ Yok benim ilk idrarla degıldı sabah erkendı yaptıgımda ama öncesi kaç kere lavaboya gittim 2 saatlik idrardır yani anca bide testi yaptıgımda 2-3 dkka sonra ben ikinci çizgiyi gördüm yanılıyo muyum acaba dedim foto cektım işte baya görünüyodu sonra bıraktım zaten kuruyunca dedım aa evet yaptıgımda gördüğüm yer diye

Merhaba canım inşallah hamilesindir bende de adetime yakın 2 hafta boyunca akıntı olmuştu ilk haftalar böyle kıvamı koyu beyaz bir akıntım olmuştu sonra adetime bir hafta kala saydamlaşmaya başlamıştı bende ordan anlamıştım. Adetine yakın test yap bence canım içinin rahat etmesini istiyorsan yada günün geçerse kan testi verirsin başka belirtin varmı peki şuanda akıntı haricinde?
Tesekkur ederim inşşalah suan in akıntı dısında bişey yok ha birde arada yuzustu veya sırt ustu yatınca kasık bölgemde kalp atıyor gibi damar atıyor ilk gebeligmde hiç bedenimi dinlemedim farketmedim hamile oldgumu o yuzden belirtileri tam anlamıyorum bu sefer her ay bedneimi dinlediğim için heray 5 dk geciksin adetim hemen aha hanilleyim diyorum😂testte veriyorum negatif. Bu sefer bekliycem bir hafta kada. En son 13 unde adet olmustum.bakalım tabi her ay nedens 1-2 gun aksıyor emzirmeyi bıraktım bırakalı 6 ay oluyor ama hala vücut kendini mi toparlıyor ondan mı her ay adet gecikmesi yasıyorum anlamadım. Bekleyecegmm bu sefer acele etmiycem

Oy maşallah rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin☺️ Yok benim ilk idrarla degıldı sabah erkendı yaptıgımda ama öncesi kaç kere lavaboya gittim 2 saatlik idrardır yani anca bide testi yaptıgımda 2-3 dkka sonra ben ikinci çizgiyi gördüm yanılıyo muyum acaba dedim foto cektım işte baya görünüyodu sonra bıraktım zaten kuruyunca dedım aa evet yaptıgımda gördüğüm yer diye
İlk idrarla yapsan demekki daha net çıkacaktı olsun ama bence hamilesin canım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🥰🥰 ben dayanamazdım kan verirdim valla😂😂

Tesekkur ederim inşşalah suan in akıntı dısında bişey yok ha birde arada yuzustu veya sırt ustu yatınca kasık bölgemde kalp atıyor gibi damar atıyor ilk gebeligmde hiç bedenimi dinlemedim farketmedim hamile oldgumu o yuzden belirtileri tam anlamıyorum bu sefer her ay bedneimi dinlediğim için heray 5 dk geciksin adetim hemen aha hanilleyim diyorum😂testte veriyorum negatif. Bu sefer bekliycem bir hafta kada. En son 13 unde adet olmustum.bakalım tabi her ay nedens 1-2 gun aksıyor emzirmeyi bıraktım bırakalı 6 ay oluyor ama hala vücut kendini mi toparlıyor ondan mı her ay adet gecikmesi yasıyorum anlamadım. Bekleyecegmm bu sefer acele etmiycem
Allah seni insan bekleyince dayanamıyor demi hemen hamile belirtileri bekliyoruz😂😂 Allah'ım hayırlısını versin inşallah canım ister istemez aksamalar oluyor yumurtlama günlerinde farklılık oluyorsada adet gününde aksamalar oluyor illaki benimde oluyor zaten. Bekle bakalım biraz daha sonra kan verirsin en temiz en rahatı öyle idrar testi insanın aklını karıştırabilir ama kan en net sonucu veriyor ☺️

Allah seni insan bekleyince dayanamıyor demi hemen hamile belirtileri bekliyoruz😂😂 Allah'ım hayırlısını versin inşallah canım ister istemez aksamalar oluyor yumurtlama günlerinde farklılık oluyorsada adet gününde aksamalar oluyor illaki benimde oluyor zaten. Bekle bakalım biraz daha sonra kan verirsin en temiz en rahatı öyle idrar testi insanın aklını karıştırabilir ama kan en net sonucu veriyor ☺️
Evet canım her ay aynı supheler bekleyelim artık bakalım . Amin Allah isteyen herkese nasıp etsn

Merhaba kızlar bir şey soracaktım benim reglim 22 Ağustosta ta başlayıp 25 Ağustosta bitti. 5-6-7 -10 Ağustosta değerlendirdik. Yalnız şöyle bir şey oldu ben hep tam gününde oluyorum regl. Bu telefon uygulamasındaki ovülasyon takibinde 5 Eylül yumurtlama tarihi gözüküyordu. bende içime bir kurt düştü 6 ağustostan 11 Ağustosa kadar ovülasyon yaptım. 10 ağustosta akşam üzeri yaptığım testte yumurta çatlamamıştı gece 12 de yaptığımda çatlamıştı. Çatlamadan yaklaşık 1,5 gün geçti ama benim sarımtrak akıntım oluyor. Çatlamadan sonra normal mi bu? Ve bugün hafif sol tarafımda minik minik çekme var gibi ama acı yok. 2 gün sonra belirti olmaz diye düşünüyorum. Olursa kısmet döllenme geç mi olacak benim şimdi: bat 19 Eylül çünkü haftaya bugün

İnşallah canım benim benim bir dahaki aya kaldı artık.
Ah yok bugun dayanamadım test alıp yaptım erken gebelik testi tek cizgi cıktı . Ama niye ya normalde dun adet olmam gerekşyordu emzirmeyi bırakalı 7 ay oluyor bitürlü gebelik olmadı her ay gecikince hevesleniyorum ben de. doktora da hiç gitmedim tabi

merhaba kızlar.hamilelik belirtilerinin herkese göre farklılık göstermesi ve yanıltması konusunda hemfikirim.ama benimde adetime 11 gün var ve 2-3 gün önce göğüslerimde ve göğüs uclarımda acıma başladı.ayrıca arasıra belim ve kasığım ağrıyor.sık idrara çıkıyorum.daha önceden bu belirtileri adet olmama bir kaç gün kala yaşıyordum.yani bunlar adet belirtisi ise çok erken başladı.ama bu ayda ümitlenmek istemiyorum.heray hayal kırıklığı yaşıyorum ve bu beni çok üzüyor.Allah herkese sağlıklı her bir yeri tastamam ve hayırlı evlatlar nasib eylesin dilerim.amin.gönlümüzü ferah tutmak lazım.herkese bol şans.
Aynı belirtileri bende yaşıyorum canım. benimde 10 gün kaldı adetime. fakat hiç bir zaman adetimden 10 gün önce adet belirtileri yaşamamıştım. 21/8 den beri deniyoruz ve 7/9 dan beri kasığımda belimde inanılmaz ağrım var. 9/9 yumurtlama günümdü hiç aksatmadan devam ettik. Hala ağrılarım devam ediyor ve 3 gündür midem yanıyor ve hafiften araba tutmuş gibi midem bulanıyor. bacağımda ağrı oluyor zaman zaman. karnım inanılmaz şiş ve idrara sık çıkıyorum. akıntım yok sadece anlatılanlar gibi ve lekelenme olayı yaşamadım. Komik gelecek ama dün çamaşır suyu testi yaptım :KK70: inanılmaz köpürdü ya bilemedim. 18/9 da test yapacağım. Bakalım hayırlısı inşallah olmuştur. allah herkesin gönlündekini versin.

canım ben adetime 2 hafta kala anladım hamile olduğumu karnımda aşırı şişkinlik vardı ve göğüslerim dolgunlaşmaya başlamıştı.adetimi 1 gün geçincede test yaptım çıktı..
şuan adetime 10 gün var canım ya. belirtilerim arasında kasık ağrım bel ağrım ve ara ara da bacaklarımda ağrılarım var. Göğsümde de hafiften bir sızı başladı oda dokununca oluyor çok belli belirtsiz. sık idrara çıkıyorum. ama akıntı yada lekelenmem yok. karnım inanılmaz şiş böyle dünyaları yemişimde çatlayacakmışım gibi geziyorum. karnımın içinde de ayrıca inceden bir sızı hissediyorum. ve 3 gündür midem aşırı yanmaya başladı. Sence bende hamile olabilirmiyim?

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Merhaba canım hicbirsey için acele etme adetin düzenli ise adetten 7 gün sonra hastaneye git ve kan tahlili yaptir onun haricinde göğüslerde şişlik mide bulantısı baş dönmesi akıntı kasiklarda agri gibi sorunlar görüyor olabilirsin ama bunlar adet de de görünüyor o yüzden sen adetin 7 gün geçtikten sonra kan tahliligi yaptir . Bende senin gibi 4 ay denedim ve her ay sonunda erken belirtileri araştırdım. Ama boşunaymış zaten olacağı varsa kendisini gösteriyor canım ve bu zamanların tadını çıkar ben şuan hamileyim 6 haftalığım ve hicbirsey göründüğü gibi kolay değilmiş. Mide bulantısı istiğfar neler çekiyorum simdikten ama genede şükür.

Bende gece uyuyamamalar olmustu halsizlik ve kasik agrilari olmustu en belirgin belirti kasik agrisi oluyor canim
Bende de kasık ağrısı 7 sinden beri hat safadaydı. Dünden beri de ince sızı gibi kaldı. Karnımda şişlik göğsümde yeni başlayan bir acı. Midemde hafif bulantı ve aşırı yanma. Akıntı çok yok az az geliyo. Bacaklarımda ağrı ve belimde ağrı var. Adet sancısı gibi yaşıyorum ama ben adetimden hep bigün önce yada adet günü sancılanırım ve olurum. Sence hamile olabilirmiyim

Bende de kasık ağrısı 7 sinden beri hat safadaydı. Dünden beri de ince sızı gibi kaldı. Karnımda şişlik göğsümde yeni başlayan bir acı. Midemde hafif bulantı ve aşırı yanma. Akıntı çok yok az az geliyo. Bacaklarımda ağrı ve belimde ağrı var. Adet sancısı gibi yaşıyorum ama ben adetimden hep bigün önce yada adet günü sancılanırım ve olurum. Sence hamile olabilirmiyim
Olabilir canim benimde siddetli adet sancisi olmustu

X