Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Canım erken gebelil testte yap benimde 5 gün var adetime erken gebelik testiyle pozitif oldugunu öğrendim

Selamlar kız kardeşim gebeliğin ilk haftalarında hayıt macunu yese faydası olur mu? Amh çok düşük ve fsh yüksek

Merhaba bayanlar 🌸 Ağustosun 21 inde adet oldum ve 5 gün doğum kontrol hapı kullandıktan sonra vazgeçtiğim için bıraktım 5 gün arayla 2 kez adet gördüm. Eylül ayından bu güne kadar da adet görmedim bugün test yaptım sonuç negatif çıktı aranızda böyle bir durum yaşayan var mı ? Yoksa sadece ilaç kullandığım için mi bu şekilde oluyor sizce yardımınıza ihtiyacım var ♥️

Merhaba bayanlar 🌸 Ağustosun 21 inde adet oldum ve 5 gün doğum kontrol hapı kullandıktan sonra vazgeçtiğim için bıraktım 5 gün arayla 2 kez adet gördüm. Eylül ayından bu güne kadar da adet görmedim bugün test yaptım sonuç negatif çıktı aranızda böyle bir durum yaşayan var mı ? Yoksa sadece ilaç kullandığım için mi bu şekilde oluyor sizce yardımınıza ihtiyacım var ♥️
Yüksek bi ihtimalle ilaçtan kaynaklı böyle bir durum yaşıyorsunuz 🤷🏻‍♀️

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 30 Eylülde reglim bitti bir haftadır çalışmalara başladım. bugün dayanamadım gittim kan testi verdim evet çok erken ama çok merak ediyorum çünkü baş ağrım var. 9 yaşında kızım var onda da 3 sene önceki düşüğümde de geçmeyen baş ağrısıyla hastaneye gidip gebe olduğumu öğrenmiştim. şimdi de 3 gündür şiddetli sırt ağrım ve baş ağrım var bakalım bu kadar erken sonu alabilecek miyim çok heycanlıyım

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 30 Eylülde reglim bitti bir haftadır çalışmalara başladım. bugün dayanamadım gittim kan testi verdim evet çok erken ama çok merak ediyorum çünkü baş ağrım var. 9 yaşında kızım var onda da 3 sene önceki düşüğümde de geçmeyen baş ağrısıyla hastaneye gidip gebe olduğumu öğrenmiştim. şimdi de 3 gündür şiddetli sırt ağrım ve baş ağrım var bakalım bu kadar erken sonu alabilecek miyim çok heycanlıyım
Daha çok erken değil mi canım sonuç için biraz daha bekleseydin keşke

Merhaba arkadaşlar benim adetimden 3gun gecti test yapıyorm negatif ama kasiklarimda ve belimde ağrı var adet sancısı gibi sizce hamilemiyim yoksa sadece gecikme mi 2 dusugum oldu halen çocuğum Yok

Eklentiler

• IMG_20221008_080445.jpg
    IMG_20221008_080445.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 131
Deliricem arkadaslar Adet gecikmesinin 2. günü test yapiyorum negatif ama öyle tuhaf agrilarim varki bacaklarim kasiklarim hic olmadigim seyler normalde belirtisiz adet geciririm agrim olmaz. Ümitliydim hamileyim diye☹️

Merhaba ben adetime 3.gun kala öğrendim.gogus hassasiyeti ve mide bulantisi vardı birde çok aşırı halsizlik idrardan test yaptım ikinci çizgi negatifti ertesi günde kan verdim öyle öğrendim.

15 Eylül adet başlangıç tarihimdi

Korunmasız ilişkiler ;
2 ekim
9 ekim
10 ekim
11 ekim
12 ekim

İlk korunmasız üzerinden 10 gün geçti ama adet tarihime daha 1 hafta var 😁🤦🏼‍♀️
Yumurtalıklarımda minik minik batmalar oluyor üşüttüm heralde diyorum ya da psikolojik adeti beklemek zor erken test mi alsam

Merhaba ben adetime 3.gun kala öğrendim.gogus hassasiyeti ve mide bulantisi vardı birde çok aşırı halsizlik idrardan test yaptım ikinci çizgi negatifti ertesi günde kan verdim öyle öğrendim.
Kanda kaç çıktı değeriniz acaba

Deliricem arkadaslar Adet gecikmesinin 2. günü test yapiyorum negatif ama öyle tuhaf agrilarim varki bacaklarim kasiklarim hic olmadigim seyler normalde belirtisiz adet geciririm agrim olmaz. Ümitliydim hamileyim diye☹️
Ben de sizin gibiyim normalde adetli iken dahi hiç ağrım olmaz ancak benzer ağrılarım vardı benim de ve gebeydim (düşükle sonuçlandı) testlerde de asla çıkmadı belkide elimde bulunan tetsler yeterince hassas değildi

Bazen çok geç çıkabilir veyahutta hiç çıkmayabilir ama kan kesindir isterseniz kan verin yada biraz daha bekleyin

X