erkekleri tanıdım artık diyenleri yoruma bekliyorum

Bu kısım çok açık ama S selina18 . Burdaki adam da eski erkek arkadaşınızmış, editte yazmışsınız.
yanlış ifade etmişim sanırım demek istediğim şuydu; örneğin benim erkek bir arkadaşımla baş başa buluşmamdan rahatsız olurdu ve sürekli o kişiyle ilgili sorular sorardı, kafaya takardı. yeni kız arkadaşının erkek bir arkadaşının evinde kalmasını bile sorun etmiyor.

E söylediklerimizle aynı kapıya çıkıyor. Kız net bir şekilde karisamayacagini belli etmiştir, adam da karismiyordur.
Ayrıca size kim laf taşıdı ki kız erkek arkadaşının evinde kalıyormuş diye. Belki eski sevgiliniz de o an o evdeydi

Yahu ayni şey seni sevdiğinden değil yani oyle düsünuyorsan yaniliyorsun sen ona oyle davranmasına izin verdiğin için yeni kiz arkadasi izin vermiyor belli ki

İşte bu baya baya baskı, kısıtlama. Kısıtlanmışsınız. Zaten kafa yapılarımız aynıydı diye kendinizi teskin etmeye çalışıyorsunuz, biraz ilerlese bu düzene alışırdınız, içiniz çekilirdi, hevesiniz kaçardı ve o zaman da böylesi işime geliyor zaten derdiniz. Dayatılanı kabullenir, ona göre hayatınızı şekillendirirdiniz. Bitmesi hayrınıza olmuş, Allah ona da tükürdüğünü güzel güzel yalatmış.

Bilemezsin ayak uydurup uydurmadığını. Kişisel tercihlerin ucu açıktır. Zıt kutup ilişkisinden beslenen bir adam olabilir. Benden bir önceki ilişkisinde, sevgilisinin yakasının açıklığı yüzünden kavga çıkarttığını ve baya ortak arkadaştan "acayip kıskançtır" diye duyduğum eski sevgilim, bana "çok gösterişli çok dişi kadınsın, çok aşığım ne giysen taşıyorsun" diye iltifat ediyordu. Bunun tek sebebi, en başından iş görüşmesi havasında maddeler halinde değil, yeri geldiğinde taşı gediğine koyduğum kişisel sınır çizme durumumdan.
Sevgiyle uzaktan yakından alakası yok, böyle kendinizi kandırmayın. Sevgi tanımının içi boşaltılıyor.

Jsjsjsj değil mi?
Şöyle akıllı, cilveli, işini bilen bi kadının eline geçsinler de göreyim o cep maçolarını.

yorumların çoğuna katılıyorum, karşı taraf izin vermediği için de olabilir.

zamanla değişmiş de olabilir. baya eski bi sevgilimle sonrasında denk gelip konuştuk mesela, eskiden ne kadar anlamsız kıskandığımızı konuşup o zamanlarla dalga geçtik.

belki hala aynı kafadadır ama sevdiği için katlanıyordur.

belki fuckbuddy şeklinde takılıyorlardır

her şey olabilir

Aklıma daha bugün yakın arkadaşımın yaşadığı olay geldi. İste 2 aydır flört evresindeydiler adam buna bakire misin diye sormuş. Kız tabi terslemiş. Ayrilicam ne yazsam diye soruyordu ben bir sey yazma ghostla s.k gibi kalsın dedim mesela bu adam bu cüreti bir daha gösteremez diye düşünüyorum. En azindan diger flörtlerine.

Erkekle değil kadınla alakalı bu olay bir şeye ilk baştan taviz verirseniz devamı gelir kısıtlama şu bu en büyük örneği vereyim eski eşim eski sevgilisinden ben bakire olamayan biriyle yapamam ailemin karşısına çıkaramam diye ayrılıp bana sormaya dahi cesaret edememiş biri iyi kötü yaptığım her şeyin arkasındayım dağ gibi hata yapmadım canım istedi yaptım kimseye yargılamak düşmez erkek arkadaşım olabilir bunu kısıtlayan adamın beyninde fesatlık ararım demekki her kıza ne gözle bakıyor diye tak orada bırakır geçerim her şey kendine güvenle başlar kendine güven ben buyum de geç bak o erkek seni kaybetmemek için nasıl rahat birine dönüyor kıskanıyorum ayağına her şeye tamam aşkom demeyin

Benim eşim ve ben de böyleydik. Büyük ihtimal eşimin eski kız arkadaşı da bizim için aynı şeyi düşünüyordu Ben değiştim eşim değişti ortada buluştuk. Çünkü insan değişir, düşünceler değişir, zaman değişir insan büyür.

Bir akrabamiz!?!? biz cocuk yapmiyoruz diye arkamdan "Cirilla yi kocasi sevmiyordur seven erkek cocuk yapardi" demiş.
Kendisinin 2 cocugu var yillarca dayak yedi hala evli. Agzina ederdim normalde ama kelime etmedim. Yuzume bir şey derse diye bekliyorum.

Üzülme kk da da kaç konuda kocam dovmuyor diye sevmediğini anladim ben sende anlarsın sonunda şoyle bi ağzıma çakmadi ki anlim ne kadar seviyor

Zaten bu yüzden yüzüne demiyor.

ben asla kendime karıştırmam, karıştırmadım da. alttan alabileceğim şeyler yok mu var insanız elbet ama bunlar kesinlikle bana karışılmasıyla alakalı şeyler değil. bana, ne sen kiminle yazışıyorsun diyebilir, ne giydiğime karışabilir, ne kiminle buluştuğuma, ne ne zaman dışarı çıktığıma, ne neyi nasıl yaptığıma karışabilir. ben bunlara müsaade etmiyorum. benim bir aklım var zekam var, doğruyu yanlışı ayırt eder, kiminle nerede nasıl, ne şekilde konuşacağıma karar veririm. kimseden öğrenecek değilim. dövme yaptırmama, arkadaşlarımla görüşmeme, gece dışarıda olmama karışıyor diyen arkadaşlarım var bu tarz ilişkileri asla anlamıyorum. kimseye de köpek falan çekmiyorum, buna gerek yok. sadece, ben yanlış bişey yapmıyorum ve hayatımdaki insan bunlardan kıskançlık çıkaracaksa zaten onun zekasından şüphe ederim ve hayatımda tutmam. ben onunla berabersem onu sevdiğim içindir beni yönlendirmesi için değil. ben güvenmediğim kişiyle ilişki yürütemiyorum, onlar da bana güvenmiyorlarsa yürütmesinler, gitsinler sorun değil. bu işin sırrı güçlü bir kadın, ayrı bir birey olduğunuzun farkına varmakta bence. zaten siz kendinizi nasıl hissederseniz karşı taraf da öyle görüyor.

Kız bacım merak ettim sen eski sevgilinin yeni sevgilisi ile yaptıklarını nereden bu kadar biliyorsun her noktasına her detayına hakimsin. Ünlü bir abimiz mi, bakınız Alişan buse Varol vss gibi ... Benim eski sevgililerim ölse haberim olmaz sanırsam son aylar da yıllar da hatta öyle duvar örmüşüm ki, sende ki bu bilgiler çok değişik...
Dip not: hala ex asikmisin sen? Bu merak nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…