erkekleri tanıdım artık diyenleri yoruma bekliyorum

Yine de kendini rezil ediyor dedikoduyu yaptiği kişiler de biliyor kimin nasil bir evliliği oldugunu. Kendisi evde kalabalik misafir varken yan odada dayak yemiş bir insan. O yuzden yormadim kendimi.
Dedikodu yapacağı insanı da biliyor, onlar haline üzülüyor da la bi ona bak bi kendine demiyor, diyecek olana ağzını açamaz ki.

Eğlenilecek kızlar,evlenilecek kızlar muhabbeti.Ama benim gördüğüm o çok eğlenen kızlar en sonunda çok sağlam yerlere kapak atıyorlar

İnsanlar değişebilir. Kız arkadaşını kısıtlamıyor olması onu daha az sevdiği anlamına gelmez. Kısıtlamak sevgi göstergesi değildir zaten.

Sanırım hala unutamadınız ve kız arkadaşını sevmediğini duymak istediğiniz için bu konuyu açtınız.

Bence stalk yapmayı bırakın, sadece kendi hayatınızla ilgilenin. Zira bu şekilde unutmanız pek mümkün değil

Tipik turk erkegi ciddi dusundugu kizi daha fazla sorgulayip baskiliyor itiraz edenler olmus ama kusura bakmayin bu böyle. Evlilik gibi bisey dusunmedigi kizi cok fazla sallamiyor ama tabi karsidaki kizin tavirlarida etkili kendine karismasina musade etme dereceside bir etken tabi

Şimdi böyle diyorsunuz da, evleneni biliyorum ben ya, bi arkadaşımın başına geldi. Adam arkadaşımla evinin karşısındaki terziye haber vermeden çıktı diye kavga eden bir kro idi. Gitti öyle biri ile evlendi ki.. Gayet de evleniyor adamlar baskılamadıkları kadınlar ile. Hatta onlar daha kıymetli, çünkü bu kadınlar kendilerini önemsiyor.

Yine de kendini rezil ediyor dedikoduyu yaptiği kişiler de biliyor kimin nasil bir evliliği oldugunu. Kendisi evde kalabalik misafir varken yan odada dayak yemiş bir insan. O yuzden yormadim kendimi.
Aslında o kendi kendini daha iyi durumda olduğuna ikna etmeye çalışıyor

Aynaya bakacak özgüveni olmayan ama internette milletin fotoğrafına fake hesaptan iğrençsin, çirkinsin yazanlar gibi.

(Her özgüvensiz kişi aynıdır demiyorum tabi, kötü yorum yapanları kastediyorum)

Sebebini bilmiyorum ama benim öyle bir tanıdığım erkek vardı. Kendisi öğrencimdi. Muhafazakardı ve kendisi de öyle biriyle evlenmek istiyordu. Bir kızı severdi ama ona göre yakışıksız hareketler yaptığından dolayı kızla ayrıldılar. Daha sonra başkası girdi hayatına. O da uymaz dedi, fazla rahat dedi. Sonra bir daha görüşemedik. Bir baktım yeni bir kız daha. Huyunu suyunu bilmem kızın ama önceden olmaz dedikleri gibiydi dış görünüşü. Bir de çocuğa da bir rahatlık gelmiş. Önceden asla yapmam dediği şeyleri yapıyor. Evlendiler de.

Ya zamanla fikirleri değişti ya karşı çıktığı şeyler onun için normalleşti ya da gerçekten sevdiği için umursamadı. Şimdi nasıllar bilmiyorum. Eski erkek arkadaşınızda da durumlar böyledir belki.

Sebebini bilmem ama dediğiniz olayı buna benzettim.

Selam kızlar;
26 yaşımdayım, ilk sevgilim olduğunda 17 falandım sanırım. Artık ilişkim içerisinde kısıtlayıcı hareketlere asla tahammül etmiyorum. Eskiden ağam paşam sevgilim ne derse yapardım. Artık açıklamasını yapıp bildiğimi okuyorum işine gelirse diyorum. Çünkü bana güvenmek zorunda. Amaaaaaaaaa bunun karşılığında ona asla karışmıyorum. O mekana gidip 3 e kadar arkadaşlarıyla takıldı mı abi? ben de takılabilirim çok doğal bir durum. Yıllardır şarkıcıyım, uzun süredir sahne almıyordum, yarın sahnem var. Biliyorum ki canım sevgilimin aklı bende kalacak ama ne yapabilirim? para kazanmak zorundayım bunu bu şekilde açıkladım. Anladı, (anlamak zorunda). Mesela eskiden uyumaz o dışarıdayken beklerdim. Artık beklemiyorum abi çok merak ediyorsa annesi beklesin. Koskoca adam herkes kendisinden sorumlu. Yok öyle beni aldatır mı cart curt triplerine girip de o sıkma hareketlerini yapmayın çünkü ne yaparsanız yapın aldatacak kimliğin önüne geçemezsiniz. Alkol aldı geçen gün mesela ertesi gün dokundu, yataktan çıkmadı. Çok üzüldüm. Dedim ki aşkım bundan sonra bu şekilde alkol alma gerçekten çok korktum dedim. Tamam dedi, yine öyle içti. Ne yapabilirim şimdi? afiyet olsun aşko dedim :) . Neyse toparlıyorum. Ben kimsenin sahibi değilim. Bu saatten sonra sahibim olmaya çalışan adamın alnını karışlarım. Yani sevgilim önceki sevgililerini darlamıştır mutlaka ama beni darlamıyor çünkü eyvallahım yok. ona muhtaç değilim ve onsuz da olabileceğimi çok net bir şekilde gösterdim. Bir adama kaybetme korkusu da vermeyeceksin rahatlık da vermeyeceksin. Terazi çok önemlidir arkadaşlar. Siz hayat arkadaşısınız herşey dengede olacak. Adı üzerinde ar-ka-daş Bunu anlamayan adam da defolsun... öpüyorum herkesi... Bye

Adil Yıldırım çok yardımcı olmuştu tabi bu evreye gelmemde. Canım Adil Yıldırım.

Bana olası gelen 2 sebep var
1. Evlenmeyi düşündüğüne maço takılıyor. Eğlenmek istediğiyle gönül eğlendiriyor.

2. Diş geçirebildiğine maço takılıyor geçiremediğini susmak zorunda kalıyor.

Genelde ınsanlar kendılerının tersı kızlara aşık oluyorlar .Onlarlada mutlu oluyorlar .Bak gör .

Neyi gercekten isteyip,ne zaman rol yaptigini sadece kisinin kendisi bilebiliyor.
Aslinda icimizde olmasa bile zaman zaman aile baskasi veya dis etkenlerle bazi davranislar sergileyebiliyoruz.
Belki de seni yeteri kadar sevmemisti.Evet saygiliydi,ama aklindaki hicbir zaman sen degildin.Diyorsunuz ya muhafazakar aile diye..Belki de nedeni buydu..Muhafazakar ailenin izin verebilecegi bir kiz..
Sonrasinda gercekten aklindakine,arzu etmis olduguna dondu.Bu bir fikir ama kendi icerisinde mantikli.
1.Aile Baskası
2.Benzer hayat duzenine sahip birinin kendisine sıkıcı gelmesi..Cogu zaman tezatlik cok cekici gelebiliyor insanlara.

bu tamamen kişinin verdigi tavizle alakali, bir erkek arkadaşımla 3 sene birlikteydik burnumdan getirdi yoldayken dışardayken resmini cek yokla derdi, dekolte giymişmiyim.
dayımı kuzenimi akliniza gelebilecek her erkegi sözde kiskanirdi vs.
yani ben o yaslarda tabi seviyo kiskaniyo beni kolluyo diye dusunuyordum.
sonra ayrildik benden sonraki kiz arkadasini görmeniz lazimdi baya göbek acık vs. bana ters degil boyle giyimler ama sozde ona tersti simdiki eside öyle
adam benimle egolarini tatmin edip sonrakilerle aşkini yaşadı demek ki.
banada güzel bir ders oldu saolsun iyiki böyle yapmışta sevmenin aşkinin benim kiyafetimle alakali olmadiğıni ögretmiş ve ikili ilişkilerde höst sen kimsin deme mertebesine ulastirmis beni.

Aklıma Sagopa-Kolera geldi :) Kolera bunca yıllık evliliğimde beni eğlenmeye götürmemiş adam şimdiki sevgilisi ile clubta dans ediyor demişti erkek- kadın olarak bakmayın mevzuya. İnsanlar değişir, ayrıca bazen davranışlar da muhatap olduğunuz insana göre şekillenir. Sizi yemeğe götürmeyen adam başka bir kadınla sabah akşam dışarıda olabilir ya da sizinle ilişkisinde romantik olmayan biri başka bir ilişkisinde romantik pepe de kesilebilir. Bu yüzden insani ilişkilerde önceliği kendi mutluluğunuza verin, sizi mutlu etmeyen, kısıtlayan biri sizi aslında gerçekten sevmemiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…