erkekleri tanıdım artık diyenleri yoruma bekliyorum

Çok güzel bir tespit.

İlkine yapılanların pişmanlığı

3 erkek tipi var 1. Birini cinsel anlamda elde edene kadar ona cok iyi gözükür kendini tabiri caizse bir melek gibi tanıtır istediklerini alınca gerçek yüzleri ortaya çıkar örnek verirsek burda bi cok konuda eşim evlenmeden önce sevgiliyken cok iyiydi evlendikten sonra değişti diye bir sürü konu açan kadın var o tipdeki erkeklerde buna dahil 2. Tiptekiler ise kadınlara karşı cok kıskanç olur kabadayı tipdekiler tabi buda kızların hoşuna gider evlendiklerinde dayak yediklerinde bu erkeklerin iyi öyle havalı olmadığını anlarlar ama biraz geç olur 3. Tipdeki erkekler gerçekten neyse odur evlendikleri zaman hicbisey değişmez aynı naziklikte olurlar eşlerini gerçekten severler onları aldatmazlar ama tabi böyle bir erkek anca şanslı insanlara denk gelir böyle erkeklerden cok az kaldı

O eskidendi artik sadece kizla geçirdiği vakte bakiyor ,mutluysa ve aşıksa gecmis umrunda olmuyor.Neler gordum ben neler ,eskide kaldı bir cok sey

Çok ılımlı olucam ama olgunlaşıyorlardır belki, dönüp ne borzoymuşum bir daha böyle yapmayayım kimse çekmez beni bu halimle noktasına geliyorlardır. Üniversitede bir arkadaşım vardı, kızardım ona ayı gibi olma iyi davran kadınlara diye. Yok çekemem şöyle böyle atıp tutardı. Geçen evlenmiş, karısı çok istiyor diye bi taraflarını yırtıp maldivlere balayına götürmüş kızı. Benim lafımın üstüne laf söyleyecek kadını almam diyen bir hanzonun dönüşümünü yakından izlemek beni mutlu etti valla.

Çünkü diğer kadının kendine güveni var, elimi sallasam ellisi modunda. Erkekde bunu bırakırsam baskasini bulur diye düşünüyor. Muhtemelen ikinci kadınin kendine ait bir özel hayatı var, hayatının merkezine sevgilisini koymuyor, haliyle kıymetli oluyor.

Fikirler değişebilir. Belki zamanla yaptıklarının ya da düşündüklerinin doğru olmadığının farkına varabilirler. Eskiden kıskanılmayı, kısıtlanmayı sevgi gösterme şekli olarak sanırdım mesela ama öyle değilmiş.
Bir de taviz vermeme olayı var tabi. Karşı kişinin dik duruşu hoşuna gitmiş olabilir güçlü hissetmiş olabilir.

her insan farklıdır her ilişkinin de dinamiği farklıdır, bir ilişkisinde birşeye takılır ötekinde o konuya takılmaz, umursamaz olabilir...

bizler de kişiye göre değişiklik göstermiyor muyuz ? zamanda değişmiyor muyuz ?

tek söyleyebileceğim kimsenin size sahibiniz gibi davranmasına izin vermeyin ne olursa olsun ...

Erkekler de biraz nabza göre şerbet veriyorlar karşı taraf nasıl davranıyorsa ona göre şekilleniyorlar o yüzden bu varlıkları anlamak gerçekten kolay olmuyor

Ben de şok oldum ahahhaben tesettürlüyüm. İstediğim gibi giyiniyorum, bir konu hakkında biri bana ve arkadaşıma eşim böyle giymeme müsaade etmez, çok kıskanır beni, sizin eşleriniz nasıl izin veriyor demişti. Böyle olmuştum

Biride ciddi düşünmediği kizlarla diye yazmıs o ciddi düşunmediklerine kul kole oluyorlar cici kıslar uzgünüm

Ayrıca hep derim ben neye izin veriyorsam bana öyle davranabilir karşımdaki kısaca özeti bu siz bir erkeğe köle olmayı tercih edersen sana öyle davranır

Ciddi düşünmüyor dediği kız köpeği yapar o adamı, kapının önüne koyar haberi yok. O köpek de gidip ona hırlayınca seviyor sanıyor garibim

Bundan nasıl hoşlanabiliyorlar anlamıyorum. Eşim beni giyim, arkadaşlık ilişkilerim vb konularda kısıtlasa, bana yasaklar getirse, aklıma hakaret sayarım.

Hayır bi de geçmiş ilişkilerinin hesabını veriyorlar ya, bunu da sevgiden, paylaşamamaktan filan zannediyorlar. Adam kaçıncı elsin(!), çiziğin var mı kaportada onu soruyor haberi yok, ona göre kategorize edecek malı(!). İnsandan saysa zaten geçmiş üzerinden hesap sormaya haddi olmadığını bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…