Erkekleri anlayamamak

Eliiiif yapma annem yapma kuzum bak gençliğine yazık ne işin var senin işyerinde. Kır dizini evinde otur namusunla zengin kocanı bekle napıyosun çalışıp gençliğini tüketmekten başka (!) Bu arada helal olsun ücretli öğretmenlerin 50 aldığını bilmiyordum asgari ücretten çıkıp 50 ye tırmanmışsın helal.

25 yaşında genç biriyim. Her genç gibi benimde hayallerim ve yaşamak istediğim hayat var. Lakin mesleğim yok şuan ve olsa bile iki sorun daha var. Birincisi bir kız olarak tek gezemem çünkü tehlikeli. İkincisi ben gezecek insan bulamıyorum. Yapı olarak sosyal biri değilim. Gezecek param olsa bile gezecek insan bulamıyorum. Bu u tecrübe ettiğim için söylüyorum. Geriye tek bir çözüm kaldı. Birlikte hayallerimi gerceklestirebilecegim gezebilecegim biriyle evlenmek. Şimdi bunun için evlenilmez diceksiniz. E eninde sonunda evlenicem en azından birliğe ülkemi ve dünyayı gezebilecegim biriyle evleneyim. Geriye tek çözüm olarak bu kaldı. Hem eşim hem erkek güvende olurum korkmadan gezerim. Gezmek benim ruhumu rahatlatıyor diğer türlü hayat çekilmiyor tekdüze hayat . Bunu bu kadar çok istiyorum mesela akşam yürüyüş yapmak istiyorum en basitinden örnek vereyim birliğe cikabilecegim kimse yok. Siz anlayın artık

Ne güzel ne kadar çabuk iş bulmuşsunuz. Aşkı da bulursunuz inş bu kadar hızlı.

Bir haftada öğretmen olmuş vay babam vay. Hayallerde yaşıyor birileri.

Yani sinir bozucu olabilir ama yapacak birşey yok.takılmamaya çalış.

Asgari ücrete göre çok yüksek bir maaş.bu şekilde bahsetmesi gayet normal.ya ne olacaktı? 200 bin mi olacaktı?
Asgari ücret açlık sınırının altında farkındasın değil mi Ferhans ??????? Asgari ile nasıl kıyaslayabiliyorsun anlamıyorum. ,Standart memur maaşı işte. Bir eve 50 bin girse o ev karnını doyurur üst baş alır başka bir şey yapamaz. Ve evet elifin istediği erkek profilinin en az 200 civarı kazanıyor olması lazım ki kendisi çalışmasın ve eşi dünyayı gezdirsin.

sen ona baktığın için bakıyordur erkeklerde utanan mı kaldı Allah aşkına

Seni kim uzduyse Allah onu bildigi gibi yapsin bebekli.

Konu sahibi siz daha 1 ay kadar once ilahiyatciyim is bulamiyorum diye aglayan kisi degil miydiniz, size bir yigin kpss'li kpss'siz atanabileceginiz memuriyet onerisi vermistim diye hatirliyorum, torpil kovaliyordunuz sanki? (Tabi uyeyi karistiriyor olabilirim)

Sevindim is bulmaniza ama bu denli cabuk ogretmen olabilmeniz bi miktarda sasirtti yalan degil.

Förhıns yavrucum tek başınayken o maaşla ağasın paşasın bi de evlenmeye ev dizmeye kalk bakalım. Daha geçim de yapılcak.
20 si kira, 1 aidat, 4 fatura(elektrik su doğalgaz internet belki daha fazla hatta), 6-7 ulaşım/ araç benzin vs(iki depo hakkın var o yüzden fazla uzaklara meyillenme), 5 giyim kuşam, 10 mutfak alışverişi, çocuklara harçlık ? aaa kalmadıııı. 50 bin ile maksimum iki kişi geçindiniz hobilerden bahsetmedim bile.

Üzülmedim ama insan kategorisinde gormedıgım dogrudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…