Erkekleri anlayamamak

Elif dag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
160
-104
Çalıştığım iş yerinde ilk gün tüm iş arkadaşlarımla tanıştım. Biraz çekingen ve utangaç biri olduğum için mesela erkek arkadaşlar benimle tanışmadan ben onlarla tanışmadım konuşmadım yani biraz öyle bir huyum var hem utangacim hemde karşıdakinin kişi konuşmadan bende pek konuşmam. Lakin bir iş arkadaşım var erkek 1 ay oldu ise başlayalı bana sürekli bakıyor içimden bu kadar baktığında göre heralde benle konuşur tanışır diye düşündüm ama yok hiç konuşmadı tanışmadi benle ama sürekli bana bakıyor. Sanırım ilgisini çektim genç olduğum için. Bir erkek ilgisi olduğu bir kızla tanışıp konuşmaz mı ? Bu noktada erkeklerin kafasını anlayamıyorum onunda pek kadın arkadaşlarla konuştuğunu görmüyorum. Tuhafıma gidense madem sürekli bakıyorsun niye bir kere bile konuşmadım benle tuhaf yani

Bazı insanlar hoşlandığı kişiden çekindiği için soğuk davranıyorlar hoşlanmadığı karşı cinse ise rahat oldukları için çok iyi davranıyorlar. O hesap biri olabilir.

Ama zor çekingen biriyle. Bence hiç uğraşma.

O lisede kaldı. İsteyen adam şıp diye düşer üstüne merak etme. Banane g.t gibidir herkeste bulunur unutma.

Dışardan ketum duruyorsan ve ilk başta da erkeklere set cektiysen yaklasamiyordur.

Erkeklerin kafatası var sadece, içi boş
Akıl yok
Yeme ıcme sıcma seks bu sekılde yasıyorlar
Hayvanlar gibi yani, bı farkları yok anlayacagın.
Hayvanları anlamaya calısıyormusunuz erkekleri de anlamaya calısma yin, köpek muamelesi yapın kafi, yoksa dert sahibi olursunuz

Dışardan ketum duruyorsan ve ilk başta da erkeklere set cektiysen yaklasamiyordur.
Evet ağırbasliyim çocukluktan gelen bir alışkanlık ketum değilim normalde ama iş yerinde pek konuşmam kimseyle . Kafa dengi olsa tamam da yok yani ondan. Mesela bir erkekle ilk ben konuşursam utanıyorum farklı şeyler düşünmesinden korkuyorum. Yada sanki ilk konuşup tanışan ben olursam ne bilim işte tuhaf geliyor

Market maaşı mi aylık 50 bin tl maaşı var
Sen 50 yi ne sanıyorsun ? Evine iki katı giren insanlar şu an kirayı kartları falan güç bela ödüyor ev sahibi olsak acaba nasıl oluruz derdine düşüyor. Seni geliri 200 den aşşası kurtarmaz. Gönlüne göre sen evde otur al bu kartım gez istediğin kadar da demez. yenGEnC e katılıyorum.

Market maaşı mi aylık 50 bin tl maaşı var

Ağırbaşlı olmak böyle bir şey değil. Anlattıklarınızdan özellikle erkeklerin olduğu topluluklarda çekingen rolü oynayıp, adamların olmadığı ortamlarda maaşlarına kadar araştırdığınız sonucu çıkıyor.

Rol kesmek daha çok bu.

Senin söylediğine ağır basliligin bir alakası yok ama. Sen kafalarında kötü imaj bırakırım diye düşünüyorsun ki selam sabah verdim diye beni kafasında ucuz insan olarak konunlandiran adam da hiç umurunda olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…