ERKEKLERDEN SOĞUDUM?

Eloselos9393

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
434
201
30
Kızlar en son evli sevgilimden sonra erkeklerden soğudum. Tabiki evli sevgilimi her yerden engelledim çıkardım o iş tamamen bitti. Ama sonrası erkeklere güvenim kırıldı. Görüşmek konuşmak istemez oldum. Sanki herkes evli gibi artık onu düşünür oldum. Hiç bir heves istek kalmadı. Görüşmek isteyen insanları bile hemen silip engeller oldum. Bu neden oldu. Ama artık kimseye güvenim yok. Çünkü hiç değer görmedim sevilmedim bir erkek tarafından. Kimse gelip de peşimde koşmadı. Ya da üzüldüğüm zaman özür dilerim bile demediler. Artık kendi yarasını kendi saran maddi manevi konuda ayakta duran bir kadınım o yüzden hiç bir erkeğe ihtiyacım yok.

Neden evli erkek tercihi? Biraz anlatır mısın? Öncesinde biliyor muydunuz kişinin evli olduğunu?

belli kimin olduğu ama neyse
Elos, eski sevgilin baştan kendini belli etti, sen bile bile bu adamla birlikte oldun, ayrıldın barıştın, sanki kandırılmışsın gibi konu açman komik ama farkında değilsin tabi. kandırılmıs da erkeklere güvenini kaybetmiş gibi mağdur edebiyatı yapmasan keşke.

evli olduğunu öğrendikten sonra mı ayrıldın.
öyle ise kurtulduğuna sevin.
diğer türlü ise yandın.

ilk başta bilmiyordum ilişkin ortasında öğrendim biraz devam ettim 1 ay kadar ama vicdanım götürmedi beni bıraktım
Bir ay beklemeniz kesinlikle hata olmuş. Neden devam ettiniz vs diyerek sizi yargılamak haddim değil ama umarım bundan sonra aynı hataları yapmazsınız. Onunla evli olan da bir kadın, sizin gibi duyguları olan, bir gurura sahip... Bir kadının başka bir kadına bunları yaşatıyor olmasını inanın aklım almıyor.

ilk başta bilmiyordum ilişkin ortasında öğrendim biraz devam ettim 1 ay kadar ama vicdanım götürmedi beni bıraktım
Konunu dün gibi hatırlıyorum hatta yorum bile yaptım diye biliyorum evli bi adam hadi sonradan öğrendin karakterli bi kadın olsaydın zaten değil 1 ay 1 saniye durmazdın hatta barışmaya bile meyilliydin sen ve senin gibileri yüzünden yıkılmıyormu tüm yuvalar o hıyaroğlu hıyara zaten bişey demiyorum onun yolu belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…