ERKEKLERDEN SOĞUDUM?

ilk başta bilmiyordum ilişkin ortasında öğrendim biraz devam ettim 1 ay kadar ama vicdanım götürmedi beni bıraktım
Sizinle bulusup ayrıldıktan sonra karısının yanına gidiyordu bunu bile bile neden devam ettiniz nasıl bir mide. Evli erkekler baska bir kadın için bosanmaz bunun olmasını beklediniz sanırım. Bundan sonrası için de biriyle tanısırsanız kimliğine bakın ilk olarak

Kısa sürecek gibi
Çünkü sohbeti onlarla yapan onun ihtiyacını hissediyor asıl kadınlardan uzak duruyorsundur
Orucunu bozacaksın bundan eminim

Son düzenleme:
Eski açtığınız konu mesaj gönderimine kapalı olduğu için alıntılama aktif değil aynen kopyalıyorum yazdıklarınızı. Belki soğumaya erkeklerden değil de kendinizden başlarsınız ümidiyle...

"Numarasını silmiştim ama ezberimde vardı tekrar kayıt ettim dayanamadım. Her gün durum attı şarkı paylaştı sensiz olmaz diye sözler neler neler o paylaşırken bende paylaştım ve sonunda yazdı. Her şey olacağına varır diye başladık ve şu an devam ediyoruz. Bazen vicdanım beni kötü yapıyor ama artık vicdan bir kenara bırakıp yola çıktım. Aslında boşanmayacağını bende biliyorum ve karısının sosyal medya fotoğrafları bunu diyor. Gördüm karısı ile fotoğraflarını üzüldüm ilk başta ama sonunda ben olmasam başkası olur. Şimdi devam diyor. Lütfen linç etmeyin ama bu tek bende yok en yakın dostum bile evli bir erkekle birlikte. Gönül ferman dinlemiyor."

Tamda bu konuydu

Yapanlar var ben de yapayim nasil bir kafaysa artik.

bunu okumamıstım... ÜZÜLÜYORUM... Kimsenin basına böyle insanları sarmasın allah. Bir de ben olmasam baskası olacaktı yazmıs. Ne yazık. biliyor da durumu adamın tiniyetini. işte bak anla... seni sevmiyor kim olursa olsun onunla beraber olacak... sen sadece onun için bir objesin üzgünüm

Eski konularınızı bilmediğim icin tarafsız yorum yapacağım. Bir insanın hatasını herkes yapar diye genellemek doğru değil. Bu aynı "kadınlar para avcisidir,zengin koca meraklısıdır" demek gibi bir şey. Demek ki daha yeni bir iliski için hazır değilsiniz. Kendinizi dışarıya kapatmayın bence. Zamanı gelince her yönüyle beğendiğiniz biri olur.

ilk başta bilmiyordum ilişkin ortasında öğrendim biraz devam ettim 1 ay kadar ama vicdanım götürmedi beni bıraktım

Adam karısıyla çatır çatır sevişip senin yanına geliyordu
.Ama sen 1 ay daha devam edeyim dedin.
Sakın burada kimseye vicdan deme senin böyle bir hakkın yok.

2 lafından biri de vicdan. Kadının fotolarına bakıp incelerken sıkıntı yok ki bence beklediğini alamadığı için vazgeçmiş
Bazilari eşinden ayirmak icin hirs yapiyor sanki. Yani normalde bekar olsa ilgilenmeyecekleri adamlar birinin kocasi, sevgilisi olunca kiymete biniyorlar :/

Bazilari eşinden ayirmak icin hirs yapiyor sanki. Yani normalde bekar olsa ilgilenmeyecekleri adamlar birinin kocasi, sevgilisi olunca kiymete biniyorlar :/
Önceki mesajları baya tepki almıştı değişik kafada biri. Kadın iyi olsaydı evin işiyle uğraşmasaydı adamın da gözü dışarda olmazdı falan kafasında. Herkesi geçtim en önce kendine saygısı olmalı insanın

Ben o kadın beni bulup aradığında evli olduğumuzu çocuğumuz olduğunu eşimin borçları olduğunu 10 yıllık hanımına bunu yapan sana daha beterini yapar kendine yazık etme diye söyledim ama aramızdan çekil dedi bana ben onun borcunu da öderim yeter ki beraber olalım dedi bende iyi madem tepe tepe kullan dedim
Bazı kadınlar sırf evli diye erkeklere sarıyor nasıl olsa karısını bosamaz ben parasını yerim kafasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…