ERKEKLERDEN SOĞUDUM?

Valla ben de inanmıyorum kadın yada erkek her kimse hayal dünyasında yaşıyor hasta bence ağır hasta hem de

Bu hesap fake olabilir arkadaşlar, sanıyorum ki ruhsal sorunlu bir bıyıklı arkadaşımız kendince buradaki kadınlara zihinsel taciz yapıyor. Fantezileri var belli ki, biri de demiştir üniversiteli kızlar şöyle rahat vs, nabız yokladı sonra da kendince başka fantezilere dönüştü. Zihin zararlısı, sohbet etmek için buraya dananan Kınık’lardan biri olabilir.Belki evli bir amcamız bile olabilir yani. Arabesk arabesk saçma sapan mesajlardan anlaşılabilir. Yok dayanamadım numarasını kaydettim vs, uzun uzun sarıldı vs. Bizim anatolu çomarları böyle ağdalı edebiyat çok seviyor. Biri Mune”nin fikrini alsın bu konuda. Keşke biri banlasa .

Kadının ailesi neki kendi düzgün olsun.
Dövenlerinde ellerine sağlık olsun .
Kesin hak etmiş ki o hale gelmiş

Yok değil Kazen görüşmüş telefonla üye gerçekte hayaller sahte.

Birini konuştursa oluyor mu? Bu ikinci kadın fantezisinden bahsediyoruz değil mi?
Aslında olabilir ama bence de kadın yaşı geçmiş ev hanımı hiç evlenmemiş erkeklerin ilgi göstermediği bir kadın gibi geliyor bana okumamış ev kızı gibi hep gözümün önüne başında tülbent kadın görüntüsü geliyor üye ne zaman konu açsa

hayir ben sorumlularin buna lonu acmasina nasil izin veriyorlar anlamiyorum herkesin hakki vs olabilir ama bu sahsi engelleme imkanlari kesin vardir Engel atsalar suna hepimiz rahatlasak

Savunuyordun gurluyordun aşk aşk diyordun atarlar giderler fiss mi oldu ohh olsun sana

Yeniden evlendim 3 ay olacak

Kadının ailesi neki kendi düzgün olsun.
Dövenlerinde ellerine sağlık olsun .
Kesin hak etmiş ki o hale gelmiş
Kadınla bir süre beraber yaşayıp biraz parasını yiyecek kadını başından atacaktı ama abisi sen benim kardeşimi oyalıyor musun ev tutacaksın düğün yapacaksın demişler benle evliyken düğün yaptılar sırf etrafa bak evlendiler diye göstermek için kadın fazlasıyla zeki ve kendini ezdirmeyecek bir kadın bunu ilk görünce anlamıştım benim eski eş kişisi ben gibi zannetti heralde

Umarım çok mutlu olursunuz. Lütfen geriye dönüp bakmayın. Keşke eden bulsa yaptıklarının ama ne yazık ki herkes öyle olmuyor.
Buluyor mu bilmiyorum ama bir 5 yil evli kalırım bosanirim bundan demisti bana hiç sevmiyorum kurtulmak istiyorum ama olmuyor yakamdan düşmüyor nikah yapsam yetecek sonra boşanmak umurunda olmayacak dedi

Buluyor mu bilmiyorum ama bir 5 yil evli kalırım bosanirim bundan demisti bana hiç sevmiyorum kurtulmak istiyorum ama olmuyor yakamdan düşmüyor nikah yapsam yetecek sonra boşanmak umurunda olmayacak dedi

Bence böyle bir kadınla karşılaşması sizin açınızdan iyi olmuş. Siz bu adamdan kurutulduğunuz için çok şanslısınız. Başka türlü hala dramlarda olurdunuz. Ne dediği, ne planladığı- iğrenç mantalitesi - artık sizi ilgilendirmesin.

1.5 yıldır hiçbir irtibatimiz yok 5 ay önce şimdiki eşimle tanıştım aile yakınımiz vasıtasıyla eşim de benimle aynı yaraya sahip o yüzden biraz ilgim kaydı kendisine ve evlendim beni mağdur etmedi şükür bugüne kadar

Kuzum bide bir sey olmuyor diyosun daha ne olsun :) Hak ettiğini yasiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…