ERKEKLERDEN SOĞUDUM?

Yok artık ya nasıl bir mide bunkardaki

Ben ciddi bir cvp vericem size . Siz kendinize değer vermiyorsunuz ki başka erkekler versin . Mesela şöyle siz kendinize değer veriyor olsaydınız evli bir adamla olmazdiniz sen bana layik mısın derdiniz ?yada çok onceki olaylarınızda kalitesiz adamları 2 3 güzel cümle icin hayatınıza alıyorsunuz halbuki kişisel olarak kendinizi geliştirmeye değiştirmeye çalışsanız bakis acınız değişecek hayata karşı

Utanmazlar yaa.

Yok artık ya nasıl bir mide bunkardaki
Gözleri dönüyor galiba kendinden genç eli yüzü düzgün adam bulunca kafalar bir gidiyor aklı başında bir kadın olsa 10 yaş büyük bir kadınla bir adam niye beraber olsun ki diye sorgular hemde cafede tanıştığı bir kadınla
Kadın beni görmek istediğini defalarca iletmiş etrafta laflar dönmüş
En son beni görünce yüzü baya düşmüştü eski kocam benden bakımsız kilolu rüküş diye bahsetmiş
Oysa hiç öyle değilim evden hiç çıkmayacak olsamda günlük makyajımı yaparım hep temiz kokarım kiloma dikkat etmeye çalışırım
Kadına sen sarkip kirisinca seni bırakacak haberin olsun o menfaati bitince bırakıp gider seni ruhun duymaz benim sağlık sorunum çıktı beni o yüzden bıraktı çünkü korktu
Seni de yarın daha genç yada paralı birini bulunca bırakacak haberin olsun dedim bana 4 kadınla görüştüm bunu ikna edebildim diyecek kadar karakter yoksunu bir adam bu
Ben seni kadın olarak insan olarak uyardım ama anladım ki boşuna yoruyorum kendimi dedim

Ne kötü bir düşünce. Boyleleri evlendiğinde aynisini yasarlar diye dusunuyorum. Etme bulma dunyasi.

"Karşındaki senin yerine başkasını tercih ederse üzülme. Maymunu; balın muzdan daha tatlı olduğuna ikna edemezsin." bu söz gelir hep aklıma. Bence sizin verilmiş sadakanız varmış kurtulmuşsunuz

Vallaha canım alnımızda ne yazıosa onu yaşıyoruz.Ama evli olduğunu bilmiodursundur inşallah.

Sizin için rüküş benzetmesi yapınca kesin diğer kadın nasılda gerilmiştir.
En güzeli benin ben muhteşemim diye düşündü.
Evli adamlarla beraber olan kadınlar hangi duyguyla yaşıyorlar acaba.
Adam karısıyla sevişip sevgilisine koşuyor.

Benim koynumdan çıkıp ona gidiyor bunu kadın biliyor ve sıfır tepki adam benle gittiği mekana onunla gidiyor bunu biliyor yine tepkisiz gerçekten bazen 10 yıldan daha fazla sürmedi diye seviniyorum tek üzüntüm evladım

Bu konusunu görmemiştim ben mapustaydım galiba :) te Allam ya

Terbiyesizler şimdi birlikteler mi eski eşiniz inşallah hırsından geberiyordur

Terbiyesizler şimdi birlikteler mi eski eşiniz inşallah hırsından geberiyordur
Beraber ler kadın işinden atılmis kadının ailesi de evinde oturma o ev tutsun demiş kadın evinde oturmuyor yeni sıfır bir daire tutmuşlar yeni eşyalar almışlar kredi çekmiş eski eşim yani kadın kuruş koklatmiyor eski kocamın ailesiyle görüşmüyor ve oglumuzu kabul etmiyormus iyi oldu gerçekten köpekler gibi pişman oldu benim onu bekleyeceğimi baskasiyla evlenmeyecegimi düşünüyordu

Kadının ailesinden bir kaç kişi eski eşimi dövmüş kolunu falan kırmışlar hiç hastahaneye uğramayan adam bir kackere hastahanelik oldu çöktü bildiğiniz sağlığı gitti

Alkışlamak istiyorum sizi ya iyi ki çekmemişsiniz

Bu konusunu görmemiştim ben mapustaydım galiba :) te Allam ya
Daha çok açar böyle konu kişi değil ama konu fake bence sistemli atıyor buraya. İnsanları kışkırtıyor. Çok değil 1 2 mesaj atıp kenara çekiliyor. Ve millet ban yiyor. Aldatıldığını öğrendi sonra karısını nasıl bulurum yazık kadına diye konu açtı sonra göz göze gelirsem dayanamam dedi. Sonra amaaan dayanırım Bi ben miyim dedi. Adam bırakacağım dedi bırakmadı kandırıldı. Şimdi de erkeklerden soğumuş. Yasak Elma dizisi Kadınlar Kulübü versiyon

Ne kadar kalitesiz insan var? Sizin durumunuz ayrı bir sıkıntı. Kadın başka bir kadına karşı zafer kazandığını sanıyor. Şu marketlerdeki son ucuz kazağı almaya

Siz evli, mutlu çocuklu diye profilinizde yazmışsınız. Ayrıldınız mı?

Evladınız içinde asla ve asla üzülmeyin sakın.
Büyüdükçe belki çok daha fazla şeylere tanık olacaktı.

Allah çok büyük ama yeniden evlenmeniz o dayakların acısından beter etmiştir onu Allah ömür boyu mutlu etsin eşinizle sizi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…