ERKEKLER :(

dytsyenhanm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
389
289
hanımlar merhaba benim şu sıralar canım çok sıkkın geçenlerde tesadüfen çok yakın aile dostumuzun karısını aldattığını öğrendik adamın iki tane çocuğu var aldattığı kadında dulmuş iki çocuğu varmış çok rahat görüşüyorlarmış bütün mahalle biliyormuş adam sürekli evine girip çıkıyormuş alışverişini yapıyormuş ben bunu duyduktan sonra resmen yıkıldım o bahsettiğim adamdan asla beklemezdim adam öyle boş biride değil polis memuru kendisi ben çok güvenirdim kendisine bütün bunlardan sonra ben kendi erkek arkadaşımdan bile soğudum desem yeridir evlenmeyi çok isterdim erkek arkadışmla şimdi evlilik fikrindende bütün erkeklerdende nefret ettim evlenmekte hayatımda bir erkekte istemiyorum kesin benimde başıma gelir diyorum bütün erkekler aynımıdır sizce ben bu nefretimden nasıl kurtulacağım belki yaşım yüzünden böyle büyük tepkiler veriyor olabilirim tabi (21 yaşındayım)

İlk değil ama şöyle düşünün gün içinde bir sürü insan ölüyor ama bu ölümlerden sizi en değer verdiklerinizinki derinden yaralayıp üzüyor bu da öyle Daha önce denk geldim evet ama gerçekten güvendiğim biri olunca beni böyle derinden yaraladı

Elalemin adaminin neyine guveniyorsunuz ki? Arkadas, dost olmayla kimse kimsenin içini, evini bilemez.
Ben yakin akrabalarimdan aldatilanlara şahit oldum. Kendim de eskiden sevgilim olsan kisi tarafindan aldatildim. Hic boyle kafara girmedim. Evliyim suan ve esime guveniyorum ama yakalarsam biter bu kadar basit.

Yavrum,evladım az serin gel.
Elalemin adamının yediği hurmaların acısını, niye nişanlından çıkarıyorsun?
İlerde böyle olabilir diye kendini gazlayıp nişanı at, delikanlıdan ayrıl,oldu olacak.
Bu nasıl bir bakış açısı?
İnsan başına her şey gelir, çaresi de o zaman düşünülür.
Olmamış şeyler için, ihtimal hesaplarıyla,
hayatı kendiniz ve ilişki içinde olduklarınız için zorlaştırmak doğru bir yaklaşım mı?

Not:25 yıllık mutlu bir evliliği olan bir kadınım.

Tabi ki her insan bir değil karakter meselesi bu ayrıca bu zamanda aldatmayan erkek yoktur sanırım artık herkes birbirini aldatıyor maalesef

Maşallah rabbim mutluluğunu daim etsin ablacım ya işte bende bu kafaların yanlış olduğunu düşündüğümden buraya yazıyorum buradaki tecrübeli ablalar yorumlarıyla kendime getiriyor beni kafamı topluyorum yorum için çok teşekkür ederim :)

Bir de şu mantığı da bırakın:
-Ondan hiç beklemezdim.

Kendim de dahil olmak üzere kocamdan,oğlumdan,
Herkesten,her şeyi beklerim.
Adı üstünde insan,beşer,şaşar.
Nefis denilen bir şey var.
Hata insan içindir.
Bazen olayların içyüzü bizim gördüğümüzden farklı olabilir.
Kimse ermiş,evliya değil.
Kötü ortama,arkadaşa,şeytana uyar.
Daha yazayım mı?

Eski evlilikler daha mi iyiydi ne yeni hikayeler evlilikler bayağı endişe verici
Yada vardıda biz mi farkında değildik
Not 20 yıllık evliyim ve mutluyuk:)))

Tabi ki her insan bir değil karakter meselesi bu ayrıca bu zamanda aldatmayan erkek yoktur sanırım artık herkes birbirini aldatıyor maalesef
Böyle genellemeleri doğru bulmuyorum ben.
Geniş ailemizde karısını aldatan iki akrabamız olmasına rağmen bırakın aldatmayı, teşebbüs bile etmemiş onlarca kişi var.
Böyle şeyleri dile getirmeyi sevmem ama yeri geldi yazayım,25 yıldır evliyim,bu konuda en ufak bir şüphe duymadım eşimden.
Evden işe,işten eve,arkadaşı ile buluşacaksa haberim olur,telefonlarımız ortada,şifreler birbirimizde.
Kardeşim ve yeğenlerim de aynı şekilde.
Herkesin hayata,evliliğe bakışı aynı değil kısacası.

Ben genellemedim zaten yorumun ilk cümlesini okuduysanız karakter meselesi bu herkes bir değil yazdım ki öyle zaten
Hem ayrıca etrafımda,çevremde ne kadar erkek tanıyorsam hemen hemen hepsi eşlerini aldatıyor buna istinaden yorum yaptım tabi ki güvenilir adamlar da var ama binde biri çok nadir yani

Bu durumda çevrenizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…