erkekler benden kaçıyor, evet tanımı aynen bu.

canım normalde ben hiç doğa üstü olaylara inanmam ciddi ciddi biri kısmetimi mi bağladı diye düşünüyordum :)) kimin ahını aldım ben nerde yanlış yaptım moduna girmiştim Allah senin ve herkesin karşısına hak ettiğimiz şekilde güzellikleri çıkarsın

25 yaşındayım bende henüz benmde karşıma işte budur diyebileceğim biri çıkmadı kısa üreli oldu beni sevmiyorlar kaçıyorlar
Erkek arkadaşlarımda çoktur. Arkadaş olarak iiyiyim sanırım bilemedim ya da ruh ikimizi bir ana doğurmadı

Siz söyleyince şöyle bi düşündüm de benimde 2 tane nihal adında arkadaşım var ikisi de yalnız bildim bileli :26::44:

bide veciz bir ata sözümüz vardir ya ALLAH ÇİRKİN ŞANSI VERSİN.hakkatende güzel olanlardan erkekler bu bana bakmaz deyip ya kaçar yada sevgili olunca o kadarda uşlaşılmaz deyip sıkılırlar.İnşallah karşına istediğin gibi biri çıkar tatlım.çok takılma böyle şeylere

İsim konusuna açıklık getirmek icin yazıyorum 2 tane arkadasım var Nihal adında 1 i 3 cocuk annesi evliliği iyi gidiyor digeri bekar uzun süreli bı iliskisi var

Yani isim konusunu ekarte edelim

isim konusu işin şakası canım... ama şu kısmet bağlama işini ben de çok düşündüm kimberly

qDerya: gerçekten damdan düşenin halini damdan düşen anlıyor kusur ara ara bulamadım yıllardır gerçekten şans işi, umarım şansımız döner.

boldergirl: çok teşekkürler tatlım.. yapıcak bişey yok gelecekte şansımızın değişmesi için dua edicez anca.

mesela yakın zamanda olan bir olayı anlatayım, iyice şansıma küstüren, beni sinir eden.. bi yerde geç saatte bir arkadaşımın doğum gününü kutluyoduk, onun arkadaşlarından bir çocuk vardı. bütün gece benimle ilgilendi gözümün içine bakarak konuştu, arada hava almaya dışarı çıkınca peşimden geldi, siparişimi kendim verebilecek olmama rağmen sürekli bişey ister misin diye sordu durdu filan, okulumu sordu onu bunu sordu baya ilgilendi yani. hatta bi ara bi kız arkadaşım wcye gidince dedi senden kesin hoşlandı diye olabilir dedim ben de çok kaptırmak istemedim ama belliydi. sonra kalkma zamanı geldi gece saat 12, o ve bikaç kişi biraz daha oturcaktı, ben kalkıyorum görüşürüz dedim gözünün içine bakarak, tık yok, görüşürüz dedi umursamaz bi tavırla. o kız arkadaşım bile gecenin o saatinde yalnız gitmeme razı olmadı, "seni biz mi bırakalım yoksa o mu bırakır" dedi manalı gülerek biz yalnızken, kalkarken yok o bırakmıcak hadi gidelim demek nasıl zoruma gitti anlatamam, bozulduğumu çaktırmamak için insanüstü çaba gösterdim. bi arkadaşımın erkek arkadaşı dayanamadı hatta, "nihali ben bırakırım" dedi ona ters ters bakarak. düşününün yani..

Son anlattığın olayın iki nedeni olabilir ;
1.Senden ışık alamamış olabilir. ( Ne tarafa çekerseniz artık..)
2.Başka birisini gözüne kestirmiş olabilir. ( Ya da aklında ki alternatifin önüne geçememişsiniz )

Ancak böylesi daha iyi olmuş görünüyor , sözde delikanlıyım diye dolaşır ama hiç kimseye faydası olmaz o tür insanların.

sizin olayiniz cok acik sizin gibi bircok insan var.erkekler dis gorunusten etkilenirler evet amanda dis gorunus asik olmak icin hoslanmak icin asla yeterli degildir.kisilik ve sohbet anlaminda ilgi cekici gelmiyorsunuz belliki kimse asik olmuyor size..dis gorunusten ziyade bu konulara biraz yogunlasin..erkekler eglenceli komik kizlari severler mesela bunun gibi ?

yani kisilik olarak siradan geliyosaniz ve tip olarakta adriana lima degilseniz asik olmamalari normal

Ama dünyada düzgün bir ilişki sürdüren çoğu kadın bir adriana lima değil ve gayet sığ kişiliklere de sahip olabiliyorlar, erkekler de dünyanın en muhteşem varlıkları değil ki, o kadar ince eleyip sık dokuyup seçim yapma hakkına sahip olsunlar topluca, herkes kendine göre kendine uyan birini buluyor işte zamanı geldiğinde.

Bu arada benim isim teorim çürütülmüş tüm Nihaller adına çok sevindim buna

Kader ummadığın anda karşına çıkarır o kişiyi bence...

Umarım senin de karşına gönlüne uygun biri çıkar...

Olmadımı olmaz, her şeyin bir zamanı var ,hem yaşın daha çok genç, takma böyle şeyleri. Seçilmiş kadın psikolojisi bu, biriyle sürekli bir ilişkin olduğunda kendini özel hissedeceksin ama bilmediğin sen zaten özelsin, tüm kadınlar gibi, zamanı geldiğinde bir yol arkadaşın, hayatı paylaşabileceğin biri mutlaka olacak. Allah hiç bir kuluna yalnızlık yazmazmış, herkese uygun bir eş yaratırmış. Denemekle olmuyor böyle şeyler, kendini yıpratma derim. Bunu sorun da etme, hayatında biri olmamasını dert edecek yaşta değilsin.

Canım belki çok hevesliymiş izlenimi veriyorsundur :44: yanlış anlama yanii art niyetle söylemiyorum , hani erkekler ne zaman kaçar diye düşündüm totolarını havaya kalktığında cepte gördükleindede vs.

Şöyle yapmayı dene , buluşmalarınızda konuşmaları başlatan konuyu uzatan taraf olma.Karşındaki insan sohbet etmeye çalışsınn ama sende susma yanii sadece sohbet uzasın diye birşeyler yapmma.2-3 gün sürüyormuş ya görüşmelerin mutlaka msjlaşıyorsunuzdur.mesela msj atan tarafta sen olma.Karşı taraf msj yazdığıda cevap ver.
hee bir de bunları yap fakat asla kendin olmaktan vazgeçmee , en önemlisi buu.Karşındaki insan seni sevsin diye bunlardan daha fazlasını yapma canımm. Umarımm herşey gönlünce olur.

valla arkadaşım aynen beni yazmışsın :) bikaç yıl önce ben de aynı şeyden yakınıyordum, neden neden birazcık ilgimi belli edince o deli divane adamlar arkasına bile bakmadan kaçıyorlar derdim. ben de senin gibiydim, bakan çok alan yoktu tabiri caizse :)) artık sonunu baştan biliyordum olmayacak işte boşuna umutlanma... sonraaaa birgün biriyle tanıştım. aradı sordu hergün, vazgeçer dedim. hoşlandığını belli etti, çok sürmez dedim. aradan aylar geçti, sevgili olduk. şimdi ise evliyiz :))) sorunun cevabını hiçbir zaman bulamadım ama bence hiçbiri kaderim değildi. iyi kide olmamışlar. bence çok umursama, çok isteyince kaçıyor sanki. birgün hiç ummadığın bir anda çıkıverecek karşına benim gibi ne cadılıklar yaparsan yap terk etmeyecek seni :)) sadece sabır... bir yerlerde o da seni arıyor, emin ol...

Bu dediklerinizle ilk yazdığınız çelişiyor.Belkide yazı dilinde ifade edemiyor insan kendini, olabilir.

Gerçekten güvendiğinizle birşeyler yaşamışsınız..( Asla asla güven olmaz eşine bile)

Siz bitirmişsiniz, o ısrar etmiş ama yine dönmemişsiniz.

Girişte yazdıklarınız ise tam bunun tersi.Kafam karıştı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…