Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

:lepi: Canım benim.. Saol bizlerle paylaştığın için..

günaydin canlarim...
Akşam doktora gittim adetin 12.günü idi.
3 tane yumurtam oluşmuş
1-10.5 mm
2-16.6 mm
3-18.6 mm............ 16 lik ve 18 lik yumurtalarin çok iyi dedi ve hemen çatlatma iğnesi pregnil 5000 lik 2 adet verdi akşam saat 10 da iğnemi yaptirdim....
Allah nasip ettiyse olacak inşallah..
Nasip etmediyse umudum bir başka aya kalacak

canım yumosların cok ıyı gelısmıs..masallah hemde 3 taneler..hadı bakalım ınsallah bu ay senden guzel haber alırız..:hooray:

:dance::dance: Hadi hayırlısı inşallah canım. Pek güzel , iki tane olgunlaşmış yumurtan var. Allah inşallah bu ay nasip eder canım. a.s.

kıslar buarada benım mıde bulantılarım halen devam edıyor..ozellıkle sabah erken saatlerde cok fena bulanıyor..bugun atesımı olctum 36.7 demek kı yumoslarım catlamıs.:lepi:
bu mıde bulantısı benı hem korkutuyor hemde umutlandırıyor..ınsallah sonu guzel olur..bırde kasık agrılarım halen devam edıyor hem sagda hem solda..:sm_cool:

rosemcim canım çok umutlandırmak istemiyorum ama söylemedende edemiyeceğim gidip bi kan tahlili yaptırsan nasıl olur? belki hamişsindir gülüm yaaa

İyi düşün iyi olsun sonu canım benim. Mide bulantısı psikolojik olabilir.. Ama inşallah hamişliktendir.. :CüvCüv: :dance: Ama korkacak bir şey de yok bitanem.. a.s.

Slm kızlar.Dün dr.a gittik.Benim test sonuçlarım iyiymiş,fiziksel muayene de iyi.Yumurtalar iyi gelişiyormuş.Eşimin sperm testi pek iyi değildi, geçen gün yazmıştım zaten.İleri hızlı hareketlilik %10 olduğu için varikoselden şüphelendi.Yarın ürolojiye gidicez.Onun teşhisi koyulmadan yönlendirme yapmak istemiyor.Ameliyat gerektiren varikosel çıkıcak gibi geliyor bana.Yine moralimiz bozuldu.Dr. basit bi ameliyat dedi ama yine de anesteziyle yapılan bir ameliyat neticede.Varikosele rağmen gebeliğin oluşabildiğini de söyledi ama yine de hareketi artırmak için bunun tedavisini öncelikli buluyor.Eşi bu ameliyatı yaptıran var mı kızlar?Biraz anlatır mısınız?Uzun mu sürüyor?Sonrasında hastanede yatması gerekiyor mu?Ne zaman tam olarak iyileşiyor?Ne zorlu bi yolculuk bu, her gün başka bi durak çıkıyor karşımıza.İnşallah hepimiz bir an önce yolculuğumuzu tamamlarız.

vesta bizimde yüzde 16 ileri hzılıydı digerlerinde iyice düşmüştü yani toplam hareketlilik yüzde 38 di bunun ne kadarı hızlısı az sen düşün eşimde sol testiste varikosel başlangıcı çıktı grade 1 yani dr ameliyata gerek yok şu anda dedi dün tıpta spermogram verdik cuma sonucu alcagız bakalım nasıl çıkacak.beyazmalakcim aşılamamı yapılacak ilşkimi verdi.

ileri hızlı hareketlilik %10 yine iyi canım. Ürolog da baksın. Ultrasona girer. İnşallah varikosel yoktur. Ameliyatlık bir durum yoktur. İlaç ve vitamin takviyesi verirler sadece. Bizim ileri hareketlilik %0 idi. Trental diye bir ilaç bir de e vitamini verdiler.. Bir ay sonra %50 ileri hareket oldu. Belki öyle birşeyle düzelir. Canınızı sıkmayın. Varikosel ameliyatı çok zor değilmiş. Hemen normal yaşantısına dönebiliyormuş erkek. Biz de ultrasona baktırmamıştık. Eylül'de biz de baktıracağız. Geçmiş olsun canım. a.s.

nevrosky yine rahatlattın beni canım çok saol.Ameliyat olması gerekiyorsa olucak biz bunu kabullendik zaten, ama yine de ister istemeez bi huzursuzluk oluyor.Olucaksa da çabucak iyileşmesi tek istediğimiz ve bu ameliyatın bize ilaç olması.Çünkü sonrasında beklentimiz umudumuz artıcak.İnşallah boşa çıkmaz.

Arkadaslar hepinizin miraç kandilini kutlar , hayırlara vesile olmasını dilerim.a.s.
Dün aksam hepimiz için bol bol dua ettim.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin.
Bize hayırlı evlatlar nasip etin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…