Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
sagol cnm iyiyima.s.
seninde kandilin mu´barek olsun cnm
rabbim dualarini kabul etsin ins :CüvCüv:

AFIYET OLSUN CNMa.s.
ET CNM VALLA BOL BOL DUA ET SENDE BENDE EDIYORUM SABAHTAN BERI VALLA
KESKE CAMI OLSADA CAMIYE GITSEYDIM DAHA IYI OLURDU AMA NAPALIM YOK BURDA
INSALLAH DUALARIMIZ KABUL OLUR a.s.

Bugun Kandil miydi? Iyiki siz varsiniz, yoksa bana kimsenin haber verecegi yok Hepinizin kandili mubarek olsun.
Bu sabah cok mutlu kalktim cunku yumurtlama testine gore yarin yumurtlayacagim, yani TRye gitmeden sansim var. Ama meyva suyu makinam bozulmus Havuc suyu yapamicam Ne sans....Neyse en azindan TRye gitmeden yumurtlicam. Hadi bakalim....

Sağol canım. Senin de Kandilin mübarek olsun canım.

Çok güzel , şansının olmasına sevindim. Havuç suyunu boşver artık. Depolamıştır yeteri kadar. Bu mübarek gecede bol bol dua et. Allah dualarını kabul eder inşallah.

ben geldim kızlar:dance:
benim bugün yumurtlama günüm ama kandilde ilişki olurmu günahmıdır bir bilgi verirseniz sevinecemlaelaelaelaelae

:CüvCüv:gamyoncuiremsu

fani dünyanın padişahı değilim gönül hırkalarını yamar giyerim dostlarla ağlar dostlarla gülerim siz sevdiklerime iyi kandiller dilerim

benim bugün yumurtlama günüm ama kandilde ilişki olurmu günahmıdır bir bilgi verirseniz sevinecemlaelaelaelaelae

Canım hiçbir fikrim yok açıkcası.. :uhm: Hakikaten bilen biri varsa cevaplasın arkadaşlar..

Din konusunda derin bilgilerim olmasa da bana kandilde iliskiye girmenin gunah olmasi hic mantikli gelmedi. Yani sex de insanlar icin, kotu bir sey degil ki gunah olsun. Sex-den sonra gusul abdestini aldiktan sonra niye sorun olsun ki ? Neyse bunlar benim kendi dusuncelerim, diyorum ya bu konu da ozel bir bilgim olmadan yaziyorum bunlari.

Nikahlı eşlerimizle birlikte olmamız helaldir ..:lepi:
Zina yapmıyoruz ki haram olsun..
Abdest aldıktan sonra...:1closedeyes:

Aslında ben de bu şekilde düşünüyorum. Benim de özel bir bilgim yoktur duyurulur..

Nikahlı eşlerimizle birlikte olmamız helaldir ..:lepi:
Zina yapmıyoruz ki haram olsun..
Abdest aldıktan sonra...:1closedeyes:

kızlar sizlerle bir yazı paylaşmak istiyorum benim düşüncelerimi çok güzel anlatmış *
Cinselliği korumak ve kullanmak bir ibadettir: İnsanlarda cinsel organları, tatmin edilmek istenen cinsel arzuları yaratan ve üreme organına yükleyen Allah’tır.

O’nun yarattığı cinselliğe saygı duyarak ve O’nun koyduğu yasalar içinde evlilik yoluyla cinsel organları kullanarak tatmine ve üremeye yönelmek, Allah’ın hilkatını ve yüklediği görevleri korumaktır. bu sebeple de saf ibadettir.
Allah’a isyan olduğu içindir ki Allah Resülü cinsel hayattan çekilmeyi yasaklayarak şöyle buyurmuştur.

“İslam’da cinsel hayattan çekilmek yoktur.”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…