Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kriptoozospermi hastasıymış eşin üslüpcum okudugum kadarıyla hayatım senden evlilik yıl şartı istemezler bence direk tüp bebek ve mikroenjeksiyon yaparlar

canım hakkında hayırlısı buymuş demekki üzülme inşallah en kısa zamanda bebeiğine kavuşup bu üzüntüleri unutacaksın

yaw iki gün girmedim bayagı sayfa toplanmış hepsini okudum rosem işnşallah şimdi iyisindir melih inşallah herşey yolunda gider fokurfokur üzülme canım hayırlısı olsun inşallah
nasılsınız kızlar ben iyiyim ama kafam biraz karışık bu ay adetim çok uzadı 10 . günümdeyim ve hala devam ediyo kırmızıdan tekrar kahverengine döndü neden böyle oldu anlamadım ilk kez başıma geliyo bu ay hayıt otu içmiştim acaba omu yaptı bilmiyorum:uhm:

Canım hiç kullanmadım bilmiyorum ama 10 gün de lekelenme uzun biraz. Ama ilk kez kullandığına ve daha önce o kadar uzun süre sürmediğine göre o yaptı sanırım. :sm_confused:

bir daha içmicem üfff zaten tedavilerden sonra dakka bir gol bir olan adetlerim kafayı yedi 28. teklemezdi 31 çıktı şimdide 10 gün oldum üfff yaa düzgün yerlerimizide bozuyo bu tedaviler

bir daha içmicem üfff zaten tedavilerden sonra dakka bir gol bir olan adetlerim kafayı yedi 28. teklemezdi 31 çıktı şimdide 10 gün oldum üfff yaa düzgün yerlerimizide bozuyo bu tedaviler

Evet canım aslında üstüne gitmemek lazım. En azından adetler düzenliyken adeti düzene sokan hayıt otu biraz ters oluyor sanırım. Sağlık olsun. Bu ay da böyle olsun bakalım. Deneye yanıla öğreneceğiz ve en sonunda Allahın izniyle bebiş sahibi olacağız.. :1hug:

merhaba kızlar önümüzde ki ay tüpbebek yaptırıcam ya dr bi hap verdi myralon isimli kullananınız var mı?nasıl kullanılıyor anlatır mısınız?

Bugün benim evlilik yildönümüm kizlar inşallah busene son olur

Nice nice yıldönümleri inşallah canım. Ziyaretçi mesajına da yazdığım gibi ; senin için dileğim şudur Allahtan.. Bu uzun ve mutlu beraberliği sağlıklı ve hayırlı bir bebekle taçlandırması.. a.s.

merhaba kızlar önümüzde ki ay tüpbebek yaptırıcam ya dr bi hap verdi myralon isimli kullananınız var mı?nasıl kullanılıyor anlatır mısınız?

Canım bilemiyorum. Ben kullanmadım. Tüp bebek bölümünde konu açsan daha iyi olur. Orada bunu kullanan baya kişi vardır..

Doğum kontrol haplarından bir marka...

O yüzden bilmiyorum demek ki.. Hiç korunmadım. Bir de korunsaydım halimizi düşünemiyorum.. :roflol::roflol::roflol:

Canım şimdi tüp bebeği en son kaça yapıyoruz? Son gelişme nedir? Bize ne kadara mal oluyor bu son düzenlemelere göre?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…