Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ANLADIM CANIM YA ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.ÇOK İLGİNÇ AMA DEĞERİN BU KARAR YÜKSELMESİ ÇOK İYİ YAA...
BİZ HİÇ BİŞEY YAPMIYORUZ GEREK VARMI BİLMİYORUMKİİ..kafamçokkarıştı
ARTIK SİNİRİM BOZULUYO...
HERŞEYDEN ŞÜPE DUYUYORUM...DOKTOR NORMAL DEDİ BEN ONA BİLE İNANMIYORUM SANKİ HERŞEY KÖTÜ GİBİME GELİYOR....senağlama

Evet canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sizde başka problem var mı? Senden kaynaklı yani? Doktor ne diyor? Sinirini bozma bu kadar , sıkma canını. Nasıl olsa herşey olacağına varacak. Kendini üzmen hiçbirşey kazandırmadığı gibi hormonlarımızı bozduğu için hedefimizden de uzaklaştırır. Bence kötü değil değerler. Morfoloji diğerlerinin yanında biraz az gözükebilir ama sigarayı bıraksa selenyum desteği alsa daha iyi olur bence. Bu arada sen de bizim listemize dahil olmak istermisin? İstersen muhtemel adet tarihini belirt canım.. :içelim:

HEMEN HEMEN HER AY HORMON TAHLİLİ YAPTIRIYORUM
MÜKEMMEL DEĞERLERMİŞ DOKTORUMA GÖRE...

FSH:6
LH:4 ÇIKIYO GAYET İYİ POLİKİSTİK TE YOK DEDİ.
BENİMLE İLGİLİ BİRTEK RAHİM FİLMİ KALDI....
ONUDA ÇEKTİRECEĞİM BAKALIM NE ÇIKAR SONUÇ BİLEMEM...
SELENYUM DESTEĞİNİ SORARIM DOKTORA...
BİZ 3 AYDIR DENİYORUZ YENİ ASLINDA AMA...
BEN ŞU AN KLOMEN KULLANIYORUM.
İLK DEFA KLOMENLE DENİYORUZ BU AY BAKALIM SONUÇ NE OLACAK...
ADET TARİHİM 18 AĞUSTOSTA
BEN KLOMENLE HAMİŞLİĞE UĞRAŞANLAR LİSTESİNDEYİM BİTANEMa.s.

Canım inşallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun. Ben de ekliyorum listemize. :içelim:

Son düzenleme:
Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---25 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var
nevrosky---26 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
esila@mısra---20 Temmuz(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---23 Temmuz(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---24 Temmuz(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Nevrosky canim bişey sorcam diger topikte bikonu var limon testinin gerçeklik payi sanirim orda seninde yorumun var..ne diyorsun bukonuda gerçeklik payi varmi?

Selam kızlar.Herkese merhaba a.s.
Uzun süredir giremiyorum.Hepiniz iyisinizdir umarım.
Ben bu aralar biraz kafam dağılsın diye nete girmemeye çalısıyorum.
Ama tabi ki işe yaramıyor.Yinede aklım burda kalıyor yerimseniben
Acaba varmı bir hamiş haberi diye meraktan kıvranıyorum :CüvCüv:
Önümüzde ki ay eşime tekrar spermiogram yaptırmaya karar verdik.
Ne kadar güzel olacak çıkarsa.^taneye bile razıyız.Bize çok güzel umut olacak

Allahım isteyen herkese en kısa zaman da en kolay yoldan hayırlı evlar nasip etsin

Nevrosky canim bişey sorcam diger topikte bikonu var limon testinin gerçeklik payi sanirim orda seninde yorumun var..ne diyorsun bukonuda gerçeklik payi varmi?

Evet canım ben o toğiğe cevap yazmıştım ama "janet" nickli arkadaşımızın esprisine yorum yapmıştım. Başka yorumum olmadı. Hiçbir fikrim yok canım. :1no2:

Canım valla özlettin kendini. Ben de bir yerlere gittin de ondan gelemiyorsun sanıyorum. Kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap tabi canım. Arada gelsen de olur.. Yeni hamiş haberimiz yok. Heyecanla bekliyoruz bakalım. İnşallah spermiogram güzel olur canım. Koca Bebeği beslemeye devam et :lepi:

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

latifeelif---22 Temmuz---Sayı ve Hareket (varikosel)---Doğal yoldan(Temmuz aşılama)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
KİBRİYA---23 Temmuz---Hareket---10 Temmuz'da 2. aşılamasını oldu(1 aşılama başarısız)---Şu an birşey kullanmıyor
artık umutsuz---23 Temmuz---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---25 Temmuz---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---3. Aşılamayı oldu(2 aşılama başarısız)---klomen,keçiboy. kürü---Aşılamada verilen spermde gelişme var
demiray---26 Temmuz---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
dersim_78---27 Temmuz---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
belinay82---27 Temmuz---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
desertrose---29 Temmuz---Morfoloji---Doğal yoldan---???
ZAMBAK3---29 Temmuz---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
heja---30 Temmuz---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
vavelya---3 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
OcerenO---3 Ağustos---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
Rosem---6 Ağustos---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
****ÜsLuB****---6 Ağustos---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
oztun---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
olymposss---7 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
haci78---9 Ağustos---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
derendeniz---10 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
yiğit-yağmur---12 Ağustos---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
Beyzanur-hh---???---???---Tüp Bebek---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
rabiş---???---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
nuriye---???---Azosperm---(Dua edin arkadaşlar)Mikroenjeksiyon Olacak---Sigara içmiyorlar
esila@mısra---20 Temmuz(Tatilde)---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---23 Temmuz(Tatilde)---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---24 Temmuz(Tatilde-evde bilgisayar yok)---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

Son düzenleme:
Eve geldim. Artık hastalandım diyebiliyorum kesin olarak canlarım. Belki ilk günü yarın sayılır ama bu adet belli. Tarihimi değiştiriyorum. İinşallahhhhhhhh sizlerden güzel haberler çıkar. Dualarım sizinle..

Şunu bilmenizi istiyorum hiç üzülmüyorum.. Sadece bir anlık tüh yine geldi demiş olabilirim ama unuttum 5 dk sonra normal hayatıma döndüm. Benim umudum bitmedi , bitmeyecek. Benim tarihim geçmedi ki daha , gelmedi ki.. Beklediğim 30'u geçkin tarih var listemizde.. Onlar da benim tarihlerim.. Sizin heyecanınız benim heyecanım , sizin sevinciniz benim sevincim , sizin üzüntünüz benim üzüntümdür. Sizin olumsuz haberlerinize inanın kendimden daha çok üzülüyorum. Bir an önce bu mutluluğu tadabilmenizi diliyorum canım arkadaşlarım.. :1hug:

Fokurfokur inşallah canım güzel haberlerini duyarız yarın.. Tahlil günün yarın değil mi?

CANIM BENİM GÜZEL DÜŞÜNCELERİN İÇİN ÇOOOK SAGOOOOL ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAHHH...a.s.a.s.:1hug::1hug:

Merhabalar hepinize,
Adetim bitti ve gitmeme sadece 5 gunum kaldi, biliyorum sansim cok az ama yine de tam gaz denemey devam. Hergun keci boynuzu suyu, keci boynuzu pekmezi, findik-ceviz, havuc suyu, bol domates ve bal veriyorum. Insallah gec yumurtlamam bu ay! Yarin istiridye de alicam, onda da cok Cinko var cunku. Bir de C vitamini diyorlardi, kivi de alayim. Baska birsey kaldi mi kizlar....? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…