Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sağol canım okudum. Bunları çok güzel araştırdın canım , çok iyi oldu. Ne yapmayı düşünüyorsun?

Eğer bu ay bir mucize ile karşılaşmazsam Ankara Güvene gitmeyi düşünüyorum...:asigim:
yani 6 ağustostan sonra 10 gün daha adet olmazsam...

Eğer bu ay bir mucize ile karşılaşmazsam Ankara Güvene gitmeyi düşünüyorum...:asigim:
yani 6 ağustostan sonra 10 gün daha adet olmazsam...

Her zaman için o mucize ile karşılaşman ilk dileğim olur da ; Güven'e güveniyorsun yani. O da güzel. Hayırlısı inşallah.

Arkadaşlar merhaba fazla bu bölüme uğramiyorum sebep konuştukça züntü geliyorr sanki konuşmayinca üstü kapanip gidiyorrrrr

Canlarım ; ben müsadenizi isteyeyim. Uykum geldi. :1closedeyes: Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. Şeniz

Belki bir günaydınla aydınlanır günün
Belki bir kelimeyle çoğalır gülüşün
Bir parça mutluluk takılır belki gözlerine
Belki bir başka açarsın defterini bugün

Başka türlü bakarsın yaşamın tadına
Bir başka gülücük yansır dudaklarına
Umuda hoş geldin derken
Umutsuzluğa yasak koyarsın belki

Belki bir barış şarkısı takılır aklına
Belki bir bebeğin ellerine tutunup
Pembe bir bulutla oynarsın bu gün
Belkide hiç bilmedigin o duyguyu yaşarken

Yaşamın reset düğmesine basıp

Yeniden başladığın o gün olur bugün...

canlarım hepinize günaydın gününüz aydın olsun

--------------------------------------------------------------------------------

Belki bir günaydınla aydınlanır günün
Belki bir kelimeyle çoğalır gülüşün
Bir parça mutluluk takılır belki gözlerine
Belki bir başka açarsın defterini bugün

Başka türlü bakarsın yaşamın tadına
Bir başka gülücük yansır dudaklarına
Umuda hoş geldin derken
Umutsuzluğa yasak koyarsın belki

Belki bir barış şarkısı takılır aklına
Belki bir bebeğin ellerine tutunup
Pembe bir bulutla oynarsın bu gün
Belkide hiç bilmedigin o duyguyu yaşarken

Yaşamın reset düğmesine basıp

Yeniden başladığın o gün olur bugün...
ALINTI

nevrosky canim dün ablamdan (nuriye) yumurta topladilar...gerçi 2 yumurta işe yarar çikti....eniştemde yine dün tese ameliyati oldu..ve allaha şükür yeterince sperm bulundu..hatta dondurmak için bile aldilar...birkaçgün içinde transfer için çağiricaklarmiş..dua edin lütfen....inşallah tutar.......tarih tam belli olunca veririm...

kıslarrr ben geldım hepınıze merhaba..nasılsınız bakalım?
ben bugun bıraz daha ıyıyım dun benı arı soktu..:roflol:buz felan koydumda pek sısmedı..
kıslar aklım sureklı esımın bır turlu alamadıgımız test sonuclarında..klava:doktorum obur aya adet olursan sonucları getır dedı ama nasıl olucak bılmıyorum kocıs bır daha hastaneyı aramaz gıdıp yenıden spermıogramda yaptırmaz..klava:acaba maıl adresıme gonderınmı desem?yardım lutfen..:içelim:

iyiyim canım sen nasılsın?geçmiş olsun üfff benide 2 kez arı sokmuş çok acımıştı adeta zonklamıştı arı sokmasına sirke çok iyi geliyo ama dün olmuş artık etki etmez sanırım sen hastaneye gidip kendin alsan tahlil sonucunu bence en iyisi olacak

inşallah herşey yolunda gider 2 yumoş az değil 2sininde tutundugunu düşün ikiz olur hayırlısı olsun inşallah

sanırım en ıyısı bu ama canım buludngum yerde degılkı hastane ankarada..bırılerını gondersem barı alması ıcın..klava:

hııı uzaksa o zaman dediğin gibi bide mail adresini dene bakalım yanlış yere fakslamışlardı dimi doğru hatırlıyorum biraz çıkış ama hastaneye yanlış yere gönderdiniz hala elime ulaşmadı diye daha dikkatli olsunlar[/B]

demin ablam aradi....embriyologlar aramişlar...ben 2 biliyodum 4 yumurta almişlar....1 tanesi tutmamiş...3 tanesi birleşmiş.....pazartesi transfer gerçekleşcek...ablam 2 tanesini koydurtmak istiyor....allahim inşallah herşey yolunda gider...dualarinizi eksik etmeyin neolurr......nevrosky eklersin canim......

evet canım maalesef oyle olmustu..klava:nefret edıyorum ısını yanlıs yapan hastanelerden..klava:Kötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…