Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım ben ç.ok güldüm sizinlede paylaşıyım dedim bakalım beğenicekmisiniz
**kadınla adam yatakda konuşuyorlarmış. birden kadının telefonu çalmış. ***
> **kadın telefona bakmış. bir süre konuştuktan sonra telefonu kapatmış, **
> **yanındaki adam sormuş ' arayan kimdi?' kadın ' kocamdı, seninle **
> **toplantıdaymış' ***
>
> *
> *
> **Melon şapkasının üzerinden kafasının kaşımaya çalışan adamı görmüş ve ***
> **yanına giderek: **
> **- Afedersiniz, siz Laz mısınız? **
> **- Evet, neden sordun? **
> **- Şapkanızın üzerinden kafanızı kaşımaya çalışıyordunuz da... **
> **- Ne olmuş yani?! Sen kıçın kaşınınca pantalonunu mu çıkarıyorsun? ***
>
>
>
> **Polis müfettişi incecik güzel sekretere sormuş: ***
> **- Patronun neden kendini pencereden aşağı attı! **
> **'Bilemiy orum' demiş fıstık kız: **
> **- Bana her zaman çok iyi davranırdı. 2 ay önce bana çok pahalı bir
> vizon **
> **kürk aldı, geçen ay da spor bir araba. **
> **- Eeeeee? **
> **- Bugün 3 karatlık çok kıymetli pırlanta bir yüzük hediye etti ve '
> Sana **
> **sahip olabilmem için daha ne bedel ödememi istersin?' dedi. **
> **- Peki, sen ne cevap verdin? **
> **- Ben sadece 'Ofisteki diğer adamlar gibi bir saatliğine 50 dolar
> verseniz **
> **yeter' dedim!* ***
**Irgat koşa koşa ağasının yanına gelir; ***
> **-Ağam akşam rüyamda seni gördüm **
> **-Hayırdır len nasıl gördün? **
> **-İkimizde aynı uçakta seyahat ediyorduk. **
> **-Eeee **
> **-Sonra uçak arıza yaptı ve düştü. **
> **-Hayırdır inşallah,ne oldu sonra? **
> **-Ben bok çukuruna, sen de bal çukuruna düştün. **
> **-Olacak di mi o kadar fark. Ağalığım rüyad a bile belli olmuş. **
> **-Sonra birbirimizi yalaya yalaya temizledik. ***
>
:roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gunaydin kizlar
nasilsiniz bakiyim bu gun
yazilariniza bakilirsa bomba gibisiniz
hepiniz iyi olun canlarim

aymescım fıkralar ıcın saol canım.roal aramıza hosgeldın.ınsallah sende yenı gelenlerın hızla gectıgı gıbı pembıs koseye gecersın.bende sımdı kayınvalıdemın evını supurdumde geldım.yaslı kadın yapamıyor haftada bır ınıp ben supuruyorum.sımdı bıraz mutfaga gıdeyım.ıslerımı halledeyım yıne gelırım..hepınızı optum kızlar.bu arada muallımden ses yok galıba.muallım ıyı dıleklerını beklıyoruz.bızı duasız bırakma...

Ay süpppeeerrr aymescim ya kırdın geçirdin bizi. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Devamı yok mu? hihoyyyt hihoyyyt

Neeeeeeeeeevvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooosssssssssssskkkkkkkyy :CüvCüv: kalasıcaaa senüüüüüüüüü :Saruboceq: :ecrin_bebek: :emir_bebek: :dance:

ARKADAŞIM diğer değerlerimiz normal.ilk yaptığımız teste yani bundan 3 yıl önce biraz harekette problem vardı.şu an sadace morfoloji çok kötüsenağlama.Acı gerçeği öğrendiğimizde dünyamız yıkılmıştı.doktor o zaman 3 aylık bi iğne tedavisi verdi bende bunun yanında keçi boynuzu kürü uyguladım ama morfolojide hiç bi değişiklik olmadı.
bu sırada muhtemel adet tarihim 16 ekim.

Canım bizim de morfolojimiz %2. Ocak ayında ilk tahlilde %3'dü aslında. Mart'taki tahlilde de %3 çıkmıştı. En son iki tahlilde de %2 çıktı. Ben onu %2 kabul ediyorum bu yüzden. İnşallah bizler de hamiş kalacağız canım. Umudunu kaybetme sakın. Tüp Bebek'te şans çok yüksek artık. :lepi:

gunaydin kizlar
nasilsiniz bakiyim bu gun
yazilariniza bakilirsa bomba gibisiniz
hepiniz iyi olun canlarim

Merhaba canım , hoşgeldin. :1hug: İyi olmaya gayret gösteriyoruz bitanem. :lepi: Topiğin yarısından çoğu hasta mirmirmirmir Sen iyisindir inşallah bitanem. :1rolleyes:

çok çok gemiş olsun allah bidaha göstermesin kimseye de vermesin böle bi hastalık​

canımm çok sevindim rabbim çok büyük
acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun inşallah dahada iyi olur
:hooray: :teytey:

günaydın kızlar a.s. gününüz çok güzel geçer inşallah :Saruboceq:

grip olan arkadaşlar tekrar tekrar geçmiş olsun a.s.

zeynepcim inşallah testiniz çok güzel çıkar :Saruboceq:

balsurat çok sağol canım sayande güne çok keyifli başlamış oldum a.s. teyzenin tahlillerinin iyi çıkması da çok güzel haber canım :teytey:demek ki allah tan hiçbir zaman ümidimizi kesmememiz lazım...a.s

kızlar işler beni bekliyor şimdilik çıkıyorum :eek:

Hepinizden Allah razı olsun kızlarr çok sağolun inşallah rabbim kimseye vermesin böyle bir hastalık

selam kizlar ben geldim..........
Doktora gittim bazi hormon tahlillerimi yaptirdim........birazdan belli olur sonuçlar doktorumla henüz görüşmedim birazdan ariyacağim.
Sanirim akşam da gider muayne olurum....
çünkü geçen ay 5 yumurtam oluşmuştu ve hepsi çatladimi yoksa kist mi kaldi bilemiyoruz....gideyim bir içim rahat etsin eğer bi problem yoksa da 2-3 ay kendi haline birakacağiz her ikimiz de hiçbişey kullanmadan....
Eşim çu an ace plus selenyum desteği kullaniyor sadece.....
Hepinizi özledim işe yeni geldiğim için işlerim biraz yoğun toparlayinca dönerim........
öptüm

çok iyi yapmışsın canım doktora gitmekle inşallah bir aksilik yokdurdur :Saruboceq:

Arkadaşlar merhaba,yarın Kocaeli tıpta rahimden parça alıcaklar co-cultur uygulaması için..Anestezisiz oluyor dediler ama bakalım gidince görücem neler yaşayacağımı...süprizzzzz

inşallah çok kolay olur canım ve sonuç olarakta güzel haberler alırız inşallah:Saruboceq:

nevroskicim dahada iyisin düne göre maşallah
topiğin annesisin sen bizde cüvcüvvvvvvvvvvvvvleeeeerrrrrrrrrrr
:

çok haklısın canım :lepi::asigim:

Arkadaşlar meraba bende arnıza yeni katıldım.Yazılanları okuyunca birbirine destek olmanız beni çok mutlu edip umutlandırdı.Bende yaklaşık 3 yıldır bebek isityoruz.bizdede morfoloji sorunu var (%1).Bu 3 yıllık zaman diliminde çok yıprandım.negetif bir aşılama geçirdim.kısmet olursa Aralık gibi mikroenjeksiyon yaptırmayı düşünüyoruz.işte böyle kızlar.SİZLERLE BERABER OLMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.En yakın zamanda hepimiz hamiş listesinde oluruz işallah...

hoşgeldin canım a.s. evt bu topic çok güzel bende yeni sayılırım ama çok alıştım :1hug::1hug::asigim:

aymes canım fıkralar süperdi :lepi:

:teytey: :teytey: :teytey: Canım hakikaten çok güzel bir habermiş. Allaha şükürler olsun. Şifasını vermiş teyzene. Daha da iyi olur inşallah. Geçmiş olsun bitanemmmmmm. :dance: a.s.
Canım benim çok geçmiş olsun Rabbimin mücizesi işte onu size bağışlamış gerçekten çok sevindim bu haber mutlu etmezmi insanı havaya uçurur sevinçten valla. :1hug:
balsurat çok geçmiş olsun hayatta her zaman her an mucizeler mevcut. Her insanin kismetinde ne varsa onu yaşiyor işte .allah bir daha yaşatmasin.çok çok geçmiş olsun canim.
zeynepciğim inşallah bu defa yüzün güler canim.güzel haberlerini bekliyoruz yarin.allah yardimciniz olsun.
canım çok çok geçmiş olsun yüce allahım o kadar büyükkki mucizeleride o kadar çok ki bak teyzene bir mucisesini göndermiş elbet bizlerede birgün mucizesini gönderecek canım çıkmamış candan ümit hiç bir zaman kesilmez 3 ayda bir teyzen kontrollerini aksatmadan gitsin canım hihoyyyt
Allah razı olsun kızlar çok sağolun :)Rabbimin mucizeleri sonsuzzz.:dance::dance:

doktorumla konuştum sonuçlar.....

Fsh:6,27
lh:6,17
e2:96.88......değer yüksek çikmişş akşama konuşuruz dedi 6 da tekrar gitçem.muhtemelen geçen aydan kist kaldiği için değer yoksek.ultrasonla bakacağiz....................
Prolaktin:6,17
tsh:1,02
ts3:4,61
ts4:14.03...............e2 hariç tüm değerler gayet güzelmiş.................

Aymesssssssssss ; çok güzel geldi valla fıkralarrrrrrr. :roflol: :roflol: :roflol: Solunum yollarım açıldı gülmekten. kaydirigubbakcemile3

Aymesss canım emeğine sağlık okudum çok komikti Koptum yaaa sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

Aymesssssssssss ; çok güzel geldi valla fıkralarrrrrrr. :roflol: :roflol: :roflol: Solunum yollarım açıldı gülmekten. kaydirigubbakcemile3

Canım benim sizleri güldürebildiysem ne mutlu bana . İlaç gibi kısım valla baksana solunum yollarını açmışımkaydirigubbakcemile3

Aymes cim süpersin vallahi.Sen bizi güldürdün Allahta seni güldürsün.kaydirigubbakcemile3

Neeeeeeeeeevvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooosssssssssssskkkkkkkyy :CüvCüv: kalasıcaaa senüüüüüüüüü :Saruboceq: :ecrin_bebek: :emir_bebek: :dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 İnşallahhhhhhhhhhhhh hepberaberrrrrrrrrrrrrrrrrr :Saruboceq: :CüvCüv: kaydirigubbakcemile

X