Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım beğenmenize çok sevindim sağolun hepiniz. Vavelya canım Allah cümlemizi böyle güldürsün hep inşallah:emir_bebek:

Canım benim sizleri güldürebildiysem ne mutlu bana . İlaç gibi kısım valla baksana solunum yollarını açmışımkaydirigubbakcemile3

Evet canım yaa. Daha önce nerelerdeydin sen? sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile5 :asigim:

Ay süpppeeerrr aymescim ya kırdın geçirdin bizi. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Devamı yok mu? hihoyyyt hihoyyyt

Olmazmı canım bundan sonra sizi hergün fıkralarla karşılıycam devamı yarın sabah güldürerek karşılıycam sizi ben sabahın köründe burdayım zaten kimse gelmeden sizlere yazarım fıkralarımı:roflol:

Merhaba canım , hoşgeldin. :1hug: İyi olmaya gayret gösteriyoruz bitanem. :lepi: Topiğin yarısından çoğu hasta mirmirmirmir Sen iyisindir inşallah bitanem. :1rolleyes:

hosbuldum
hepinize acil sifalar canlarim :1hug:
ben su an gayet iyiyim
daha salgin beni vurmadi
bakalim kismet ne zaman

Evet canım yaa. Daha önce nerelerdeydin sen? sengözlerimebaksanab kaydirigubbakcemile5 :asigim:

Canım ben hep buralardayımda arada bi benimkiler geliyo biliyosun sapıtıyorumlülülülülülü bazen şimdi yine kafamı toparlıyım biraz dedim eski halime dönmem lazım diye kendimi motive ettim aklıma fıkralar geldi sizlede paylaşmak istedim Aslında çok neşeliyimdirde bazen kendimi kaybediyom işte. kaydirigubbakcemile3

Teşekkürler canım yazı için. :1rolleyes: Allahtan ümit kesilmiyor işte. Bazı kadınlar 40-45 yaşında normal bi şekilde hamile kalıyolar, bazıları ise 24-25 yaşlarında tüp bebekle kalıyolar. benneyaptımki Ben bunların hepsine şahit oldum. İki tane tanıdığım var biri 42 yaşında ilk çocuğuna normal yolla hamile kaldı (41 yaşında evlenmişti) Diğer tanıdığım kızcağız da 25 yaşında tüp bebekle hamile kaldı.İkizleri oldu.Doğanın kanunu belli olmuyor işte. Ama inşallah hepimizin normal yolla olur. :Saruboceq: Ben çok korkuyorum çünkü iğneden,tedaviden vs. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

- Topicte grip salgını devam ediyor. Virüsü yayan bal aranmakta. Görenlerin insaniyet namına yetkililere haber vermeleri önemle rica olunur..! Eşgali : Bal gibi bişi , tadından yenmiyor. :)))

friends.gif
friends.gif
friends.gif
Biri banamı seslendii :)Teslim oluyorum tamam
:roflol::roflol::roflol:Koptum yaa çok yaşa emi nevrommm

slm kizlar nasilsiniz ben geldim sabah evde yoktum giremedim o yuzden nasilsiniz
badaem insallah guzel sonuclara alirsin yarin basliyorsun galiba
balsurat teyzene gecmis olsun allah birdaha yasatmasin insalllah
beyzanur canim heyecan basmistir valla ne guzel insallah bos donmezsin

slm kizlar nasilsiniz ben geldim sabah evde yoktum giremedim o yuzden nasilsiniz

Canım benim hoşgeldinnn ben iyiyim sen nasılsınn :)Aminn inşallah canım allah razı olsun hihoyyythihoyyyt

slm kızlar nsılsınız. bir açayım bakayım bizimkiler ne yapıyormuş dedim.
royal aramıza hoşgeldin canım.

sagol canim bende iyiyim dun seni kacirdim yoksa cikmazdim dune gore bende iyiyim biraz allah iyilik versinde site bos kalmasin daha fazla

Canım hoşgeldin ben Allaha çok şükür iyiyim hihoyyyt sen nasılsın nerelerdeydin böyle sabahtan beri yoksun

friends.gif
friends.gif
friends.gif
Biri banamı seslendii :)Teslim oluyorum tamam
:roflol::roflol::roflol:Koptum yaa çok yaşa emi nevrommm

Eferim çocumm. sengözlerimebaksanab Adaletten kaçılmaz. yasakkelime kaydirigubbakcemile Akşama topicte toplantı yapıp durumunu netleştireceğiz. :jeyyar:

aymescim canim fikralarin cok guzeldi guldurdun beni canim
okuldaydim tatlim okula gidiyorum hala ben
bende iyiyim dune gore

Neeeeeeeeeevvvvvvvvvrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooosssssssssssskkkkkkkyy :CüvCüv: kalasıcaaa senüüüüüüüüü :Saruboceq: :ecrin_bebek: :emir_bebek: :dance:

:CüvCüv: :CüvCüv: Amin canımmmmmmm inşallahhhhhhhhhh. :Saruboceq: :Saruboceq: Hepberaberrrrrrrrrrrrrrrr :lepi:

aymescim canim fikralarin cok guzeldi guldurdun beni canim
okuldaydim tatlim okula gidiyorum hala ben
bende iyiyim dune gore

Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana canım. Daha iyi olmanada sevindim elden gelen bişey yok iyi olmak zorundayız bende geçde olsa bugün farkına varabildim bunun:lepi:

Slm canım hoşgeldin. :1hug: İyiyiz çok şükür. :lepi: Sen nasılsın bakalım? a.s.

Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana canım. Daha iyi olmanada sevindim elden gelen bişey yok iyi olmak zorundayız bende geçde olsa bugün farkına varabildim bunun:lepi:

canim bazen insanin inis cikislari oluyo ben cok iyiydim kac gundur ama dun yattim gece bir aglama tutu anlatamam hem agliyorum hemde ben artik aglamiycam diyorum cocugum olmiycam biktim yoruldum falan esim zor sakinlestirdi bazen aglamakta iyi insan aciliyoooo:Saruboceq:

X