Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım benim günaydın., benim eşimde tam 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu, bizde hepsinde sorun vardı, sayı morfoloji ve hareket, şükürler olsun 3. ayda yaptırdığımız testte sonuçların düzeldiğini gördük, henüz gebelik oluşmadı ama ben hala eşime keçboynuzu kürünü uygulamaya devam ediyorum, şu akışkanlık olayı benimde kafamı karıştırdı bugüne kadar bu konunun üzerinde kimse durmamıştı hatta doktorumuz bile bunun bir problem olduğunu söylememişti bize, benimde eşimin akışkanlığı düşük yani normalde 20 dk da falan çözülmesi gerekirken bizimki hiç çözülmemiş ve mekanik olarak çözmüşler,

ayyyy benimde kafam çok karıştı şimdi acaba bu akışkanlık gebelik oluşumuna engelmidir bilen varmı arkadaşlar nevrosky canım sen biliyorsundur belki....

Canım elbette etkiliyordur bu sürenin uzunluğu ya da kendiliğinden çözülmemesi. Ama bu iltihabik bir durumdan da olabiliyormuş. üroloğa gidip gösterilmeli. Gerekirse test tekrarlanmalı ve ona göre tedavi edilmeli. a.s

Canım teyzeme 4 ay önce Rahim kanseri teşhisi konulmuştu .Dr.çok geç kaldınız demişti kanserde yayılma vardı.:çok üzgünüm:
Sonra rahimi alınıp karın etrafı kazınıp iyice ameliyatta temizlendi fakat tahliller kötüydü.Sonra 1 aylık ışın tedavisi oldu.Kemoteropiye geçilicekti gerek kalamdı Aşağından parça alınmış patolojieye gönderilmiş sonuçlar temiz çıkmış,ultrasonda temiz çıkmış .Dr.3 ayda bir kontrole çağırmış artık.Rabbimin bir mucizesi bu rabbim sana şükürler olsunnn:Saruboceq::sm_cool: :sm_cool:

çok çok gemiş olsun allah bidaha göstermesin kimseye de vermesin böle bi hastalık​

Canım teyzeme 4 ay önce Rahim kanseri teşhisi konulmuştu .Dr.çok geç kaldınız demişti kanserde yayılma vardı.:çok üzgünüm:
Sonra rahimi alınıp karın etrafı kazınıp iyice ameliyatta temizlendi fakat tahliller kötüydü.Sonra 1 aylık ışın tedavisi oldu.Kemoteropiye geçilicekti gerek kalamdı Aşağından parça alınmış patolojieye gönderilmiş sonuçlar temiz çıkmış,ultrasonda temiz çıkmış .Dr.3 ayda bir kontrole çağırmış artık.Rabbimin bir mucizesi bu rabbim sana şükürler olsunnn:Saruboceq::sm_cool: :sm_cool:
canımm çok sevindim rabbim çok büyük
acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun inşallah dahada iyi olur
:hooray: :teytey: :nazar:

günaydın kızlar a.s. gününüz çok güzel geçer inşallah :Saruboceq:

grip olan arkadaşlar tekrar tekrar geçmiş olsun a.s.

zeynepcim inşallah testiniz çok güzel çıkar :Saruboceq:

balsurat çok sağol canım sayande güne çok keyifli başlamış oldum a.s. teyzenin tahlillerinin iyi çıkması da çok güzel haber canım :teytey:demek ki allah tan hiçbir zaman ümidimizi kesmememiz lazım...a.s

kızlar işler beni bekliyor şimdilik çıkıyorum :eek:

:teytey: :teytey: :teytey: Canım hakikaten çok güzel bir habermiş. Allaha şükürler olsun. Şifasını vermiş teyzene. Daha da iyi olur inşallah. Geçmiş olsun bitanemmmmmm. :dance: a.s.

günaydın kızlar,ben bugün kursa başladım takı tasarıma ama şansızlık işte kurs hocası grip olduğu için gelememiş,haftaya gelecek,bu aralar salgın var herkeste şimdilik bizde bir şey yok ama tedbiri elden bırakmamak lazım.

Günaydın tatlım. :sm_cool: Hayırlı olsun diyeceğim ama sen başlamışsın kurs başlamamış maalesef.

Kendine çok dikkat et bitanem. ben çok dikkat ettiğim , kendime çok iyi baktığım halde yakalandım. Gelince de gitmek bilmiyor. :mymeka:

nevroskicim dahada iyisin düne göre maşallah
topiğin annesisin sen bizde cüvcüvvvvvvvvvvvvvleeeeerrrrrrrrrrr
:icecream: :teytey: :1rolleyes:

günaydın kızlar a.s. gününüz çok güzel geçer inşallah :Saruboceq:

grip olan arkadaşlar tekrar tekrar geçmiş olsun a.s.

zeynepcim inşallah testiniz çok güzel çıkar :Saruboceq:

balsurat çok sağol canım sayande güne çok keyifli başlamış oldum a.s. teyzenin tahlillerinin iyi çıkması da çok güzel haber canım :teytey:demek ki allah tan hiçbir zaman ümidimizi kesmememiz lazım...a.s

kızlar işler beni bekliyor şimdilik çıkıyorum :eek:

Sana da Günaydınnnnnnnnnnnlar fadik. :1hug: Haydi bakalım kolay gelsin , günün güzel geçsin inşallah. Şeniz

Canım benim çok geçmiş olsun Rabbimin mücizesi işte onu size bağışlamış gerçekten çok sevindim bu haber mutlu etmezmi insanı havaya uçurur sevinçten valla. :1hug:

nevroskicim dahada iyisin düne göre maşallah
topiğin annesisin sen bizde cüvcüvvvvvvvvvvvvvleeeeerrrrrrrrrrr
:icecream: :teytey: :1rolleyes:

Evet canım düne göre iyiyim.
noszefx1.gif
Dün böyleydim. kaydirigubbakcemile3 Akşamları daha çok çıkıyor , daha çok hissediliyor.

Civcivlerimmmmm benimmmmmmmm. :1hug: :1hug: :1hug: Şeniz :asigim:

balsurat çok geçmiş olsun hayatta her zaman her an mucizeler mevcut. Her insanin kismetinde ne varsa onu yaşiyor işte .allah bir daha yaşatmasin.çok çok geçmiş olsun canim.
zeynepciğim inşallah bu defa yüzün güler canim.güzel haberlerini bekliyoruz yarin.allah yardimciniz olsun.

canım çok çok geçmiş olsun yüce allahım o kadar büyükkki mucizeleride o kadar çok ki bak teyzene bir mucisesini göndermiş elbet bizlerede birgün mucizesini gönderecek canım çıkmamış candan ümit hiç bir zaman kesilmez 3 ayda bir teyzen kontrollerini aksatmadan gitsin canım hihoyyyt

balsurat çok geçmiş olsun hayatta her zaman her an mucizeler mevcut. Her insanin kismetinde ne varsa onu yaşiyor işte .allah bir daha yaşatmasin.çok çok geçmiş olsun canim.
zeynepciğim inşallah bu defa yüzün güler canim.güzel haberlerini bekliyoruz yarin.allah yardimciniz olsun.

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (14.10.2008)

:nazar: En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcerenO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
17. Hamişimiz olymposss : 11.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı ve Hareket

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp Bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
demiray : 1. Tüp Bebek - Sonuç 23 Ekim - Dualarımızı esirgemeyelim
akdas : 1. Tüp Bebek - Henüz transfer olmadı
-badem- : 1. Tüp Bebek - 15.10.2008'de co cultur için rahimden parça alınacak

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

canzi3445 : 10 Ekim - Kan testi yaptırdı , maalesef negatif.
belya : 10 Ekim
xvyz : 13 Ekim
haci78 : 14 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM :eek:)

ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008
smhsmh : 10.10.2008
aymes : 11.10.2008
asutay : 11.10.2008
asi74 : 12.10.2008
minos : 12.10.2008
BEYAZ MELEK : 12.10.2008
BeyzaNur-HH : 12.10.2008
nevrosky : 13.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008
oustun : 10.10.2008
sema3455 : 10.10.2008
hatay1977 : 13.10.2008

stolatgc2.gif
Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım :KK66:

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
11.10.2008 benssenb
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- nevrosky hastalandı. Bize ne kardeşim. :roflol: İnşallah öbür ay hamiş kalacakmış. Pek azimli gördüm arkadaşı.

- BTRKLC'nin aşılaması maalesef kimyasal gebelik ile sonuçlandı. Çok geçmiş olsun bitanem. Allah sana sağlık versin. İnşallah bebeğin de en kısa zamanda sağlıkla gelir.

- canzi3445 adet gecikmesi sebebiyle kan testi yaptırdı. Sonuç maalesef negatif.

- Topicte grip salgını devam ediyor. Virüsü yayan bal aranmakta. Görenlerin insaniyet namına yetkililere haber vermeleri önemle rica olunur..! Eşgali : Bal gibi bişi , tadından yenmiyor. :)))

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

herkese gunaydııınn.hayırlı gunler.canlarım nasılsınız bugun.ıyısınız masallah.bende dune gore daha ıyıyıum kocıs ılac takvıye yapıp duruyor masallah.aksamları ıhlamurlar falan.dun oyle halsızdımkı ama bugun bomba gıbıyım masallah.bu arada nerosum kırmızılar geeeeeeeellllllllddddddııııııı.olsun be hosgeldı sefa geldı.napalım yanı sımdı gerı gondermek olmaz.cok sukur fazla sancım yok sımdılık.bende cumaya gun aldım doktora.bakalım bu doktor ne dıcek bana.esımde krıgere gore test yaptırcak ınsallah.hadı bakem yıne haberlesırız.benım bıraz ısım var sımdılık...

selam kizlar
nasilsiniza.s.
kusura bakmayin topige ugrayamiyorum canlar
malum hazirlik yapiyorum pazartesi gunu turkiyeye gidiyorum :1rolleyes:

X