Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar meraba bende arnıza yeni katıldım.Yazılanları okuyunca birbirine destek olmanız beni çok mutlu edip umutlandırdı.Bende yaklaşık 3 yıldır bebek isityoruz.bizdede morfoloji sorunu var (%1).Bu 3 yıllık zaman diliminde çok yıprandım.negetif bir aşılama geçirdim.kısmet olursa Aralık gibi mikroenjeksiyon yaptırmayı düşünüyoruz.işte böyle kızlar.SİZLERLE BERABER OLMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.En yakın zamanda hepimiz hamiş listesinde oluruz işallah...

Arkadaşlar meraba bende arnıza yeni katıldım.Yazılanları okuyunca birbirine destek olmanız beni çok mutlu edip umutlandırdı.Bende yaklaşık 3 yıldır bebek isityoruz.bizdede morfoloji sorunu var (%1).Bu 3 yıllık zaman diliminde çok yıprandım.negetif bir aşılama geçirdim.kısmet olursa Aralık gibi mikroenjeksiyon yaptırmayı düşünüyoruz.işte böyle kızlar.SİZLERLE BERABER OLMAK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ.En yakın zamanda hepimiz hamiş listesinde oluruz işallah...

Hoşgeldin aramıza. hihoyyyt Burdaki enerji süper gerçekten. Eskiden bende çok kafaya takardım niye olmuyo diye ama burdaki arkadaşlarla tanışınca stresim azaldı. :sm_cool: :sm_cool: İnşallah Aralık ayında yaptıracağın tedavi iyi sonuçlanır. Ve sende hamiş kalırsın. Tabi bizde.

selam kizlar ben geldim..........
Doktora gittim bazi hormon tahlillerimi yaptirdim........birazdan belli olur sonuçlar doktorumla henüz görüşmedim birazdan ariyacağim.
Sanirim akşam da gider muayne olurum....
çünkü geçen ay 5 yumurtam oluşmuştu ve hepsi çatladimi yoksa kist mi kaldi bilemiyoruz....gideyim bir içim rahat etsin eğer bi problem yoksa da 2-3 ay kendi haline birakacağiz her ikimiz de hiçbişey kullanmadan....
Eşim çu an ace plus selenyum desteği kullaniyor sadece.....
Hepinizi özledim işe yeni geldiğim için işlerim biraz yoğun toparlayinca dönerim........
öptüm

Arkadaşlar merhaba,yarın Kocaeli tıpta rahimden parça alıcaklar co-cultur uygulaması için..Anestezisiz oluyor dediler ama bakalım gidince görücem neler yaşayacağımı...süprizzzzz

herkese gunaydııınn.hayırlı gunler.canlarım nasılsınız bugun.ıyısınız masallah.bende dune gore daha ıyıyıum kocıs ılac takvıye yapıp duruyor masallah.aksamları ıhlamurlar falan.dun oyle halsızdımkı ama bugun bomba gıbıyım masallah.bu arada nerosum kırmızılar geeeeeeeellllllllddddddııııııı.olsun be hosgeldı sefa geldı.napalım yanı sımdı gerı gondermek olmaz.cok sukur fazla sancım yok sımdılık.bende cumaya gun aldım doktora.bakalım bu doktor ne dıcek bana.esımde krıgere gore test yaptırcak ınsallah.hadı bakem yıne haberlesırız.benım bıraz ısım var sımdılık...

Günaydın fatımacımmmm. :1hug: Geçmiş olsun güzelim. Hepimizin belini büktü bu hastalık. Sağlık olsun güzelim. Dün de benimkiler geldi. kaydirigubbakcemile3 İnşallah senin kontrol de , eşinin tahlili de güzel sonuçlanır canım. Yeni tarihine ne yazayım canım 11 Kasım iyi mi? a.s. Ben yazayım olmazsa sen bana değiştirtirsin.

selam kizlar
nasilsiniza.s.
kusura bakmayin topige ugrayamiyorum canlar
malum hazirlik yapiyorum pazartesi gunu turkiyeye gidiyorum :1rolleyes:

Merhaba canım. İyiyiz çok şükür. Sen de iyisindir inşallah. Ne kusuru canım benim. Kolay mı Türkiye'ye geleceksin. Hem telaş , hem heyecan. Herşey vardır sende şimdi. a.s.

Arkadaşlar merhaba,yarın Kocaeli tıpta rahimden parça alıcaklar co-cultur uygulaması için..Anestezisiz oluyor dediler ama bakalım gidince görücem neler yaşayacağımı...süprizzzzz

Selam canım inşallah herşey yolunda gider güzel haberlerle dönersin o uygulamayla ilgili hiçbir fikrim yok ama inşallah çok can yakıcı bi olay değildir gelince öğreniriz senden artıka.s.

Doktora gittim bazi hormon tahlillerimi yaptirdim........birazdan belli olur sonuçlar doktorumla henüz görüşmedim birazdan ariyacağim.
çünkü geçen ay 5 yumurtam oluşmuştu ve hepsi çatladimi yoksa kist mi kaldi bilemiyoruz....gideyim bir içim rahat etsin eğer bi problem yoksa da 2-3 ay kendi haline birakacağiz her ikimiz de hiçbişey kullanmadan....
Hepinizi özledim işe yeni geldiğim için işlerim biraz yoğun toparlayinca dönerim........
öptüm

Hoşgeldin canım. a.s. Canım tahlil ve konrollerini yaptırman çok güzel. Sonuçta aşılama oldun ve 5 yumurtan vardı. Ne olup bittiğinin peşine düşmek doğru bir adım. İnşallah hiçbir sorun yoktur ve 2-3 ay güzelce dinlenebilirsiniz sorunsuz. Ace plus selenyum güzeldir. Selenyumun yanında a , c ve e vitaminlerini de içeriyor çünkü :lepi: Bu bekleme sürecinde çok relax olacaksın. Ben 2 aşılama olmuştum birer ay arayla beni çok yıpratmıştı. Sonra ara vereyim dedim biraz. Şimdiki rahatlığım düşününce kolay kolay tedaviye başlamam diyorum. İnşallah tedavisiz gelir meleklerimiz canım. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Merhaba canım hoşgeldin aramıza inşallah çok fazla kalmaz direk hamiş köşesine geçersin. Burası çok güzel bi topik iyi günümüzdede kötü günümüzdede hep beraber bütün duygularımızı paylaşabiliyoruz herkes okadar içtenki çok fazla negatif olamıyo insan burda hemen kendini toparlıyo. a.s.

Evet canım yarın. :dance: Kimsenin bir fikri yok. İnşallah ağrısız , sızısız , sorunsuz olur bu işlem. Sen güçlüsün. Orada da bunu göstereceğine eminim. :lepi: :1hug: a.s. :asigim:

Canlarım benim pc yine gıcıklık yaspmaya başladı çok zor yazı yazabiliyorum sayfalar arasındada dolaşamıyorum bu saate kadar nasıl gitmedi şaşırdım zaten neyse en azından girebildim bunada şükür:Saruboceq:

Canım hoşgeldinnnnn. :1hug: İnşallah herşey istediğiniz gibi gelişir ve sonuçlanır arkadaşım. :Saruboceq: :CüvCüv:

Peki diğer değerleriniz nasıldı? Sadece morfoloji mi kötü? Herhangi kür veya ilaç tedavisi uyguladınız mı? Bir de muhtemel (gelecek ay) adet tarihini alabilirmiyim. Ben şimdilik seni tarihleri belli olmayan arkadaşların arasına ekliyorum. Sen bu bilgileri bana iletince asıl listemize de geçiririz canım. a.s.

beyaz melek canım bencede dr gitmen çok iyi olur.ben dün gittim.bir tane çatlamayn bir yumurtam varmış.inşallah öbür ay sorun çıkarmaz.o zamn istemeden de olsa doğum kontrol hapı kullancam.kontrolu elden bırakma canım.a.s.

canım aramıza hoşgeldin gerçekten bu topik çok güzel umudumuzu hiç bir zaman yitimiyoruz durmadan usanmadan sıkılmadan yolumuza devam ediyoruz ve gelen mucizelerle daha çok mutlu oluyoruz ve birgün bu mucizelerden birininde bizim kapımızı çalacağına eminiz canım inşallah senin içinde bir umut olur ve tedavin başarıyla sonuçlanır canım :lepi:hihoyyyt:teytey::nazar::enbuyukkk:

öptüm

Bencede canım biraz kendiliğine bırakın. Çünkü sen çok üzülüyosun ve zor toparlanıyosun. Belli mi olur belki de tedavisiz hamile kalırsın. Valla burda o kadar çok mucize oluyo ki hiç beklenmedik zamanda geliyo melekler.:1hug:

Tamam güzelim. Fazla bekletmedi bari. Test yaptırmanı mı bekliyormuş yaramaz. :1rolleyes:

evet canım neyse iyi oldu gelmeyince insan daha çok stres oluyor hane gebelik olsa o zaman skıntı olmaz ama olmadığı kesin olunca beklemek zor oluyor tabi canım ne yapalım artık bu ay inşallah hayırlısıyla hamiş oluruz :teselli:

Canlarım benim pc yine gıcıklık yaspmaya başladı çok zor yazı yazabiliyorum sayfalar arasındada dolaşamıyorum bu saate kadar nasıl gitmedi şaşırdım zaten neyse en azından girebildim bunada şükür:Saruboceq:

:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: Ben de zor giriyor , zor yazıyorum. :a015: Kader ortağımmmmmmmmmmmm. Şeniz a.s.

Canım hoşgeldinnnnn. :1hug: İnşallah herşey istediğiniz gibi gelişir ve sonuçlanır arkadaşım. :Saruboceq: :CüvCüv:

Peki diğer değerleriniz nasıldı? Sadece morfoloji mi kötü? Herhangi kür veya ilaç tedavisi uyguladınız mı? Bir de muhtemel (gelecek ay) adet tarihini alabilirmiyim. Ben şimdilik seni tarihleri belli olmayan arkadaşların arasına ekliyorum. Sen bu bilgileri bana iletince asıl listemize de geçiririz canım. a.s.
[/QUO

ARKADAŞIM diğer değerlerimiz normal.ilk yaptığımız teste yani bundan 3 yıl önce biraz harekette problem vardı.şu an sadace morfoloji çok kötüsenağlama.Acı gerçeği öğrendiğimizde dünyamız yıkılmıştı.doktor o zaman 3 aylık bi iğne tedavisi verdi bende bunun yanında keçi boynuzu kürü uyguladım ama morfolojide hiç bi değişiklik olmadı.
bu sırada muhtemel adet tarihim 16 ekim.

X