Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım hepimiz aynı durumdayız yalnız değilsin:teselli:bu günlerde geçecek emin ol .....yada bununla yaşamayı öğrenmemiz gerekecek ama sıkıntı yaparak hiçbir şeye çözüm bulamayız.... dönem dönem hepimizin duygusal anlamda dibe vurduğu oluyor canım ama bunun en güzel ilacı zaman ve o güzel zamanlarımızıda böyle üzülerek geçirmek bizim zamanımızı kısaltır bitanemmm:1hug:a.s.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız valla ben pek iyi sayılmam dün gece kızım su istedi kalkayım dedim ama bir bacağım tutmadı yere düştüm yine kalkmaya çalıştım tekrar yere düştüm bacağımı hissetmiyordum çok korktum kızım ağlamaya başladı annecim ne oldu sana dedi beş dakika falan sürdü geçti inanılmaz korktum o an bir kez daha anladım ki herşeyden önemlisi bizim sağlığımız insanın kendini fazla üzmemesi lazım biz sağlıklı olmassak ne yapalım bebeği onlara nasıl bakarız kızlar sağlığınızın kıymetini bilin her şeyi kafaya takmayın a.s.

ah canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine...sağlıktan önemli bişey yok tabi ama bazen hayat koşturmacasıydı bebek isteğiydi derken bunu unutuyoruz...ancak başımıza bi iş gelince kafamıza dank ediyo...inşallah bidaha tekrarlanmaz canım...a.s.

Kızlar ben yine dayanamadım. Geldim.
Yazılanları okudum. şimdi bazılarını cevaplandıracağım. Sonra da listeleri yayınlarım. Daha fazla kalamam sanırım. Çünkü eşim kızıyor. Bebek istediğimden beri ağzıma ilaç koymadım. Bugün hastalandım ama yine de koymayacağım. Bu sefer adetim kesilir. Düzenim şaşar. Eşim de haklı olarak kızıyor. İlaç almıyorsun bari yat dinlen diyor. Ama sizlerde kalıyor aklım. Sizlere bakmaya geldim. Hepiniz o kadar tatlısınız ki. İyiki varsınız. :asigim: :içelim: kaydirigubbakcemile5

çok geçmiş olsun canım a.s. sağlığımızın kıymetinii bilmemiz lazım yüce rabbim cümlemize sağlık sihat versin gerisi boş...kaydirigubbakcemile5

eve gidince yat dinlen tatlım senin hasta olmana gönlümüz razı olmaz iyileş ve dön yuvana :asigim:

Nevronun yokluğun belli oluyorr çabuk gel canım bizlerin senin umut dolu konuşmalarına ihtiyacımız var

aynen oyle ya kimse kimseyle konusmuyor nevro olmayinca ona cok alismisiz
cabuk iyiles nevrocum

Canlarım benim ahhh ahhhhhhhhhh. Burnum palyanço gibi oldu valla. Silmekten hem kızardı hem şişti. kaydirigubbakcemile3 vesta'ya sümüklü diyor , dalga geçiyordum. Çıktı bir taraflarımdan. :roflol:

Canım çok geçmiş olsun. Beni de korkuttun şimdi. :1shok: Hayırdır inşallah. Dediğin çok doğru. Önce sağlık. O olmadan ne olur ki? Allahım bizlere de , sevdiklerimize sağlık sıhhat versin öncelikle. :Saruboceq:

nevroşum çok geçmiş olsun.valla herkes grip bu havalar çok tehlikeli.balımda grip eşlere çok iş düşüyor..kadınlar olmazsa onlar eksik oluyor..kaç gündür sorun var k.k da girilmiyor bi türlü.şimdi zor bela açılıyor...işallah güzel haberler almak dileğiyle..

nevrocum canım gecmıs olsun....azmını hayranım ben şimdıye dr gıtmıs antıbıyotıklerı almaya baslamıstım...madem ılac kullanmıyorsun barı dogal seyler al..ıhkamur,nane lımon c vıtamını vs...
balım topıgımıze bır hapsırdın valla herkesı sumuklu ettırdın...
sen varya :CüvCüv: olasın tamammı

Canım elimizden birşey gelmiyor maalesef. Üzerimize düşenleri yapmalı , bol bol dua etmeliyiz. Demekki vaktimiz gelmemiş henüz. Sabretmeliyiz. Bu ağlamalarımız , kahrolmalarımız bize onları getirmez. Allahım acıyıp meleklerimizi göndermez ben buna inanıyorum. Sabretmesini öğrenmeliyiz. İsyan etmemeliyiz. Paha biçilemez bir mutluluk elbet şu an arzuladığımız , deli gibi istediğimiz. Ama hayatta herşeyin vakti olduğu gibi onun da vakti var. Ve bazılarımız için henüz gelmedi. Yoksa hangimiz istemez ahhhhhh ahhhhhh :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

Sağol güzelim. Bir salgındır aldı başını gidiyor. kesinlikle bulaştırmayız sana , sen hiç merak etmeeeeee. yasakkelime 6. haftada görürsün güzelim. Hem kalp atışlarını da duyarsın belki daha güzel olur. :dance: :dance: :dance:

Unuturmuyuz hiç canım benim. Herkes dualarımda valla. Canlarımsınız sizler benim. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::CüvCüv: :1hug: a.s.

Merhaba kızlar a.s.
Uzun süredir giremiyordum.Hastanelerde gezmekten fırsat kalmadı malesef :1rolleyes:
Eşimin tüm hormonal değerleri altüst olmus ve tiroit şüphesi vardı ya doktorun
Aynı testleri baska bir hastanede de yaptıralım dedik bizde.
Ve cok acayip ki eşimin sadece testesteronu düşük ıktı.Diğer tüm değerleri normal.hihoyyythihoyyyt
Daha önce 19 olan fsh ı 14 e düşmüş.Sanırım dualarımız işe yaradı. kaydirigubbakcemile5
Tabi cok sasırdık o gün hemen hastanenin ürologuna gittik.
Adam cok ilgilendi sağolsun.İnfertilite uzmanlık alanıymısSize iki ilaç vericem 2 ay sonra tekrar bakıcaz dedi.Belki ameliyata gerek kalmadan sperm bulma sansımız olabilirmiş.
O kadar ümitliyimki su an anlatamam.Rabbim sesimi duydu cok sükür.:Saruboceq:
Bize umut kapısı araladı. :ecrin_bebek:
İnsallah bundan sonrasıda hayırlı olur :Saruboceq:

Sağol bitanem. a.s. Canım benim eşimin de morfoloji bozuktu. Aşılama yaptırdık 2 kere olmadı. Ama bir arkadaşımızın ilk aşılamasında tuttu , morfoloji bozukluğuna rağmen. Birşey söylemek zor. Ümitsizsen ve çok yıpranmak istemiyorsan direkt tüp bebeğe geç derim.

kızlar beni merak eden var mı

Tabiki hepimiz seni merak ediyoruz nevrosky sana o kadar seslendiki hatta dün de ben sor
dum seni,nevro haber yok dedi ama sen kk ya girip mesajları okuyup çıkıyormuşsun neden bize yazmıyorsun güzelim ne oldu kendini yalnızmı hissettin? yoksa baksana beni merak eden varmı yazmışsın KKPRAA NELER OLUYOR? EĞER KÖTÜ GİDEN BİRŞEY VARSA HAYATIN SONU DEĞİL CANIM BİZİMLE PAYLAŞIP RAHATLAMALISIN......İNŞALLAH ÖYLE BİRŞEY YOKTUR VE BEBEĞİN SENİNLEDİRa.s.

Canım benim mesleğin ne bilmiyorum ama çok yorulduğun kesin. Dinlenebilecek vakit bulabiliyormusun. :çok üzgünüm: Sana da çok geçmiş olsun güzelim. Allah razı olsun. Ben de ot mot iyileşmeye çalışıyorum. kaydirigubbakcemile3

Ben değilim abla. şakkıdı Ben oraya heç gelmem. kaydirigubbakcemile3 İşim olmaz. lülülülülülü

Çok sağol güzelimmmmm. kaydirigubbakcemile2 Limon olmuş demek yeğenimiz. :dance: Maşallah annesinin birtanesine. İnşallah hiç üzmeden gelecek dünyaya. :Saruboceq: :ecrin_bebek: Amin güzelim inşallahhhhh. a.s.

Bu arada bana da bal bulaştırdı. :dilcikar:

kızlar beni merak eden var mı

Canım hem de çooooooooooooooook. Çooook merak ediyoruz. Neden gelip birşeyler yazmadın bize. Kaç kere seslendim sana buradan. Kırmızı kırmızı yazdım adını kocaman , yeşil yeşil koyu da yazdım mesajları dikkatini çeksin gelince gör diye. Ama görmemişsin sanırım. Bizler seni çok merak ettik canım. Nasıl gidiyor? Ters bir durum yoktur inşallah. Lütfen bu mesajıma cevap ver artık. Cidden meraklandırdın beni. Her gün girmişsin ama hiç yazmamışsın. Ne olursa olsun bekliyoruz seni. Merakta bırakma bizleri. yasakkelime :1hug: a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…