Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet kizlar ya canlanin ben hasta hasta burayi bekjledim ama kimseden tik yok
minerva canim aman dikat et ama fazlada efam yapma iyi olmaz rahat ol allahim kazsiz verir insallah

kazsiz belasiz demek istedim canim birde hizli yazmasam iyi olacak bebise iyi bak teyzislerin slmi var de oda soylesin bizimkilerde cabuk gelsinler anneleriniz kiziyor desin

kızlar çok geçmişşş olsunnn

NEVROSKİİİ ÇABUKK BURAYA GEL HASTAYIM DİYE KAÇMAK YOKK :eek:klava::eek:klava:BAK BANADA BULAŞTIRDINIZ GALİBA GEÇEN GUNN BAŞ AĞRILARIM SÜMÜĞÜM AKMAYA BAŞLADI GALİBAA ...

HE BURADA BUGUN BENDE BEBİŞİMİ GÖRDÜMM ÇİLEĞİM ARTIK LİMON OLMUŞ TEYZELERİ :nazar::nazar:

DARISI İNŞAALLAH EN YAKIN ZAMANDA SİZLERİN BAŞINA RABBİM BU GUZEL DUYGUYU HEPİNİZE YAŞATSIN :Saruboceq::Saruboceq:

KIZLARR BU TOPİCTEN BİRİ BİZİM TOPİCE GELMİŞ GRİP MİKROBU GETİRMİŞ
burunnlf0.gif
GEÇİCİ BİR SÜRE İLAÇLADIK VE KAPATTIK PARMAK İZİNDEN KİM OLDUĞUNU BULDUM AMA O KENDİNİ BELLİ ETSE İYİ OLUR sengözlerimebaksanab:roflol:kaydirigubbakcemile3

kızlar çok geçmişşş olsunnn

NEVROSKİİİ ÇABUKK BURAYA GEL HASTAYIM DİYE KAÇMAK YOKK :eek:klava::eek:klava:BAK BANADA BULAŞTIRDINIZ GALİBA GEÇEN GUNN BAŞ AĞRILARIM SÜMÜĞÜM AKMAYA BAŞLADI GALİBAA ...

HE BURADA BUGUN BENDE BEBİŞİMİ GÖRDÜMM ÇİLEĞİM ARTIK LİMON OLMUŞ TEYZELERİ :nazar::nazar:

DARISI İNŞAALLAH EN YAKIN ZAMANDA SİZLERİN BAŞINA RABBİM BU GUZEL DUYGUYU HEPİNİZE YAŞATSIN :Saruboceq::Saruboceq:

burunnlf0.gif
Canım geçmiş olsun demek sende grip oldum dikkat et allaha emane ol bebeğinle.Hepimizi mahvetti :KK43: bu grip

Son düzenleyen: Moderatör:
burunnlf0.gif
Canım geçmiş olsun demek sende grip oldum dikkat et allaha emane ol bebeğinle.Hepimizi mahvetti :KK43: bu grip

[COLORHayır ciciş ben grip olmadım :nazar: ama az kalsın olacaktım...bak heleee kız sanki senden bahsetmiyormuşum gibi konuşuyorsun bizim diğer topicimize gelen sendin canım kaydirigubbakcemile3yerimseniben

KIZLARR BU TOPİCTEN BİRİ BİZİM TOPİCE GELMİŞ GRİP MİKROBU GETİRMİŞ
burunnlf0.gif
GEÇİCİ BİR SÜRE İLAÇLADIK VE KAPATTIK PARMAK İZİNDEN KİM OLDUĞUNU BULDUM AMA O KENDİNİ BELLİ ETSE İYİ OLUR sengözlerimebaksanab:roflol:kaydirigubbakcemile3

:1no2: :1no2: Sizin topik neresi ki canum .Asıl başka topikten birisi mikrobu buraya yaydırmış.Nazar değdi hepimizee :KK43:Öksür öksür içim dışıma çıktı :KK43:
burunnlf0.gif
burunnlf0.gif
:roflol::roflol:

:1no2: :1no2: Sizin topik neresi ki canum .Asıl başka topikten birisi mikrobu buraya yaydırmış.Nazar değdi hepimizee :KK43:Öksür öksür içim dışıma çıktı :KK43:
burunnlf0.gif
burunnlf0.gif
:roflol::roflol:

söylememmmm gelir parmak izini silersin:eek:kaydirigubbakcemile3bizim topicteee hiç bişicik yoktu canımŞeniz

kızlar kızlar ne olacak halim olmuyo işte dolmuyo kollarım bekledim bebeğimi belki bir gün gelir diye olmadı ama çok konuştum onunla tut elimi annem dedim ama bir ses yok ne kadar uzaksın kuzum annene gelmiyceksin bu alemde herhal dedim gene ses yok,yoruldum kızlar çıldırdım düşünmekten nasip diyorum elbet ama içim acıyo işte kızlar teselli olurmu sözler derdime

X