Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
HERKESE HAYIRLI GECELER KIZLAR NEVROCUM SENDE DİNLEN ARTIK,BU TOPİĞİN SANA İHTİYACI VAR,ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH:emir_bebek: HERKES ARDARDA HAMİLE KALSIN HATTA HEP BİRkaydirigubbakcemile5NAZAR DEĞMESİN BİZLERE:nazar:HERKESE TATLI RÜYALAR...

canım benim ya tekrar çok çok geçmiş olsun allah ım acil şifalar versin
sen hep iyi ol emi ve allah ım tez zamanda bebişle yüzünü güldürsün:CüvCüv:

ya ben bu pembe listeye bayılıyorum içim gidiyor ya
yakında hepimiz burda olacaz inşallah
benim daha 2 yada 3 ayım varkaydirigubbakcemile3
yada 1 yıl daha uzunmu desem kafam karıştı yakafamçokkarıştı

Sağol güzelim. Şeniz :asigim: Allah razı olsun. Aminnnnnnnnnnnnnnn. :Saruboceq:

İnşallah o bembe köşeye tez zamanda kurulursun sen de. :Saruboceq: :CüvCüv: Hiç zaman biçme. Belki bu ay bile olabilir. süprizzzzz yerimseniben

HERKESE HAYIRLI GECELER KIZLAR NEVROCUM SENDE DİNLEN ARTIK,BU TOPİĞİN SANA İHTİYACI VAR,ALLAH HEPİMİZE HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH:emir_bebek: HERKES ARDARDA HAMİLE KALSIN HATTA HEP BİRkaydirigubbakcemile5NAZAR DEĞMESİN BİZLERE:nazar:HERKESE TATLI RÜYALAR...

Evet canım çıkıyorum ben de. İyi geceler , Allah rahatlık versin. a.s. Güzel dileklerin için hem kendim hem de arkadaşlarım adına teşekkürler tatlım.

Balllllllllll ; sana da iyi geceler. :asigim: a.s.

slm arkadaşlar nasılsınız nevrosky cım nasılsın çoook geçmiş olsun canım.benim size bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.eşleri varikosel ameliyatı olanlar.eşim 1ay önce ameliyat oldu ama hala eline damarlar geliyor.doktora sormuştuk normal 1 ayı geçer demişti.eşimin bir arkadaşıda olmuş ameliyatı başka yerde ona 8 tane iğne vermiş ve idrarla atmış aynı zamanda olmuşlardı ve bişiey kalmadı diyormuş.doktorumuz bize 3 ay sonra gelin kontrole dedi ona göre sonuçlarda düzelme olmassa ilaç veririm demişti.sizin doktorlarınız nasıl ilaç vermişmiydi.ahhhhhh çok merak ediyorum sonuçları düzelme olurmuki işallah olur dua edin arkadaşlar.
canım bir bilgim yok olsa canım feda
kocanada çok geçmiş olsun
nevrosky dediği gibi sabah biri cevaplar sorunu
inşallah hayırlı bir haber alırsın
Canlarım ben müsadenizi istiyorum. Çok bile kaldım. Eşim kızdı en sonunda. Hasta olmasam karışamaz da :eek:klava: Konuşuyor şimdi vır vır vır.

Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar kızlar. Şeniz
canım sanada iyi uykular
eeeeeeee ne yapsın adam biricik karısını düşüyor
çok görme ona bunulülülülülülü
herkese hayırlı geceler.............sessız ve sakın bı gece.................herkes galıba uykuda............bende yorgunum şimdi yatıcam...........sızınle olamıyorum .inş herkes iyidır.yola devam arkadaşlar.............umtlara devam............brtcl........galıba yanlş yazdım ama o anlar canım.geçmış ols.inş bı dahakı sefere olacak.inş.............sıra sıra hamiş dolacak burası.........ama sıra kımde onu bılemeyız rabbım en guzelını ve en iyisını hakkımızda nasıp ets.
bu imtıhan zor çetın.sabır istıyo............ama sonu tatlı olacak dostlar...............dua ve selammmmmmmmmmmmmmmm
canım ya çok içten birisin allah ım hayırlısıyla bizede anneliği tattıracak inşallah

aminnnnnnnnnnnnn kız aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sağol güzelim. Şeniz :asigim: Allah razı olsun. Aminnnnnnnnnnnnnnn. :Saruboceq:

İnşallah o bembe köşeye tez zamanda kurulursun sen de. :Saruboceq: :CüvCüv: Hiç zaman biçme. Belki bu ay bile olabilir. süprizzzzz yerimseniben

hehehe tamam bir tanem zaman biçmem ama bu ay yok galiba ısım yerlerde sürünüyor :roflol:şahsen daha 4 gün falan var ama:eek:

buarada ben yarın yokum amcamın 7 si okunacak orda olacam
belki akşama yetişirsem gelirim,orda kalmazsam:1hug:

nevrocum canım gecmıs olsun....azmını hayranım ben şimdıye dr gıtmıs antıbıyotıklerı almaya baslamıstım...madem ılac kullanmıyorsun barı dogal seyler al..ıhkamur,nane lımon c vıtamını vs...
balım topıgımıze bır hapsırdın valla herkesı sumuklu ettırdın...
sen varya :CüvCüv: olasın tamammı
Hepinize bulaştırmışım demek mikrobu hehe ne diyeyim geçmiş olsun :) gece gece güldürdün beni :) Tamam ben hamiş olayım zaten yakında hamiş olucam inşallah :roflol:
Hepimiz birden hamiş kalalım Allahım inşallah :CüvCüv:
iyi akşamlar kızlar nasılsınız valla ben pek iyi sayılmam dün gece kızım su istedi kalkayım dedim ama bir bacağım tutmadı yere düştüm yine kalkmaya çalıştım tekrar yere düştüm bacağımı hissetmiyordum çok korktum kızım ağlamaya başladı annecim ne oldu sana dedi beş dakika falan sürdü geçti inanılmaz korktum o an bir kez daha anladım ki herşeyden önemlisi bizim sağlığımız insanın kendini fazla üzmemesi lazım biz sağlıklı olmassak ne yapalım bebeği onlara nasıl bakarız kızlar sağlığınızın kıymetini bilin her şeyi kafaya takmayın a.s.
Canım çok geçmiş olsunn sanada :)insan sağlığının kıymetini hasta olunca daha çok anlıyor ve daha çok şükrediyoruzz.Allaha emanet ol güzell anne adayı :):1hug:

kıyamammmmm:teselli:senin gibi neşeli kızın sürekli topicimize gelmesi için dedim bitanemmmyerimseniben a.s.

Canım yanlış anlamadım o msj attıktan sonra hemen çıkmak zorunda kaldım siteden :)yazamadım sonra sana şaka yaptığını biliyordum :jeyyar:

Ben turp gibiyim turp:jeyyar:

bari gidip bir tylol yapayım kendime..

ben kolay kolay nezle bile olmam canım...ama büyük konuşmamak lazım..iyi korunmak,dikkat etmek lazım tabi..

dün yazmıştım size konuşamadık ama nöbetçiydim çünki.kızlar benim eşiminde sperm sorunu var.sayı çok güzel ama hareket az.sayısı 160.000.000 hızlı%5az hareketli%15hareketsiz%80 sizce ümit varmı.ha birde bevliye uzmanı varikosel oldugunu söyledi bayramdan sonra ameliyat düşünüyoruz.akışkanlıkta az yani sperm geç likefiye oluyor.CADIARZU

canım merhaba benim de eşimde çift taraflı varikosel var ama biz mikro yaptırıcaz.aşılamaya bile uygun dğeilmiş..

canım merhaba benim de eşimde çift taraflı varikosel var ama biz mikro yaptırıcaz.aşılamaya bile uygun dğeilmiş..

eşimde sadce sol testiste var 3 senedir ugraşıyoz doktorlar doğal yolla olu dediler hep bekledik ama gücüm kalmadı artıksenağlama

X