Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ELİNİZDE HİÇ SPERM TESTİ YOKMU,VARSADA YOKSADA KÜRE BAŞLA BENCE ZARARI YOK FAYDASI VAR HEM DUYDUĞUMA GÖRE 3 AYIN SONUNDA KÜR ETKİSİNİ GÖSTERİYOMUŞ:1rolleyes:

Naren 1981 seni tebrik ederim ne güzel yaaa hamişler çoğaliyo...benim kirginlik gribe çevirdi ondan bilg.açamadimm moralim düzeldi vallahi...hepinizi çok seviyorum kocaman öpüyorum

Canım sana da çok geçmiş olsun. :teselli: a.s. Çoğu kişi hasta topicte. Üzüldüm valla kızlar halinize. :çok üzgünüm: Allah acil şifalar versin hepinize. Şeniz

Canım 15 Temmuzda ameliyat olduysa 15 Ekim'de bir tet yaptırabilirsiniz. 3 ay olmuş oluyor. 3 ayda bir yaptırmak en iyisi. Çünkü sperm üretimi 72 günden fazla sürüyormuş. Bir spermiogram yaptırın değerlere bakın. Sonra da keçiboynuzu kürüne başlayın derim ben.

-badem- ; asi öğrenci. Gelir , okur , teşekkür eder ama yoklamaya katılmaz. Görünmen , varlığını hissettirmen yeter güzelimmmm. :asigim: Seni seviyorummmmmmm. Şeniz

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (10.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim - (12. günde verilen kan testi 5.13 çıktı) - Test yaptırmayıp adeti bekleyecek.
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim - Cumartesi idrar testi yaptırmayı düşünüyor.
smhsmh : 9 Ekim
asi74 : 10 Ekim
canzi3445 : 10 Ekim
belya : 10 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM )

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- naren1981 HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :hooray:

- BTRKLC aşılamasının 12. gününde kan testi verdi. Sonuç 5.13 çıktı. İnşallah değer yükselecek. Gönlümüzden geçen hamiş olması.

- olymposss cumartesi günü yeniden idrar testi yapmayı düşünüyor. İnşallah hamiştir.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

ELİNİZDE HİÇ SPERM TESTİ YOKMU,VARSADA YOKSADA KÜRE BAŞLA BENCE ZARARI YOK FAYDASI VAR HEM DUYDUĞUMA GÖRE 3 AYIN SONUNDA KÜR ETKİSİNİ GÖSTERİYOMUŞ:1rolleyes:

sperm testi var canım ameliyattan önce yaptırmıştık. parantez içindeki yerler 1 sene öncesine ait...
kür üç ay sonra etkisini gösteriyorsa o zaman hemen başlamamız lazım
çok sağol canım a.s.

semen miktarı :6 cc
abstinans süresi:3
görünümpelasan
liquifaksiyon:23dk (27dk)
viskozite:normal
pH:7.8
Aglütinasyon:negatif
sperm sayımı:2 600 000/cc (16milyon/ml)
round cell sayımı:200 000/cc
lökosit oranı:%40
immatür germ oranı:%60
nomal sperm oranı:%70 (91)
anormal:%30 (9)
baş anomolisi:%15
orta parça:%5
kuyruk:%10
ileri çok hızlı hareketli:%10 (10)
ileri hızlı hareketli%15 (15)
ileri az hareketli:%20 (20)
yerinde hareketli:%10 (25)
hareketsiz:%45 (30)

Canım sana da çok geçmiş olsun. :teselli: a.s. Çoğu kişi hasta topicte. Üzüldüm valla kızlar halinize. :çok üzgünüm: Allah acil şifalar versin hepinize. Şeniz

SAĞOL CANIM BENİMM AMAN SİZ HASTA OLMAYIN BARİ...HAVALARDAN HERKES HASTA MALESEF...TAM DA YUMURTLAMA GÜNLERİME DENK GELDİkafamçokkarıştı SAĞLIK OLSUN DA ALLAH BÜYÜK

BEN SADECE ÖYLE OLDUĞUNU DUYDUM TAM OLARAK DOĞRULUĞUNU BİLMİYORUM İSTERSEN ARAŞTIR İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN SİTESİNE GİR... SENİ YANILTMAK İSTEMEM AMA VARİSKOSEL AMELİYATININ SPERMLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİNİ TAM OLARAK ÖĞRENMEK İSTİYORSAN İÇİRME,YOK ÖNEMLİ DEĞİL DİYOSAN İÇİR FAKAT BU SEFER TAHLİL OLDUĞUNUZDA SONUCU NEYE BAĞLIYACAKSIN?KEÇİ BOYNUZUNA MI?AMELİYATAMI?TABİKİ AMELİYATIN ETKİSİ OLACAKTIR....İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA HAMİLE KALIRSIN:ecrin_bebek: NEVROCUĞUM SEN NE DİYORSUN KEÇİBOYNUZU KÜRÜ ETKİSİNİ NE ZAMAN GÖSTERİR?

tamam canım şu üç ayı tam dolduralım inşallah yaptırırız.

ya ben biraz da iyi çıkmaz moralimiz bozulur diye korkuyorum

canlarım bugün evde değildim anca şimdi girdim hatta muhtemelen yarında gece girebilirim narenciğim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin diğer hastalanan arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum Allah acil şifalar versin hepinizi öpüyorum arkadaşlar...

tamam canım şu üç ayı tam dolduralım inşallah yaptırırız.

ya ben biraz da iyi çıkmaz moralimiz bozulur diye korkuyorum

Canım yaptırmanızda fayda var. Sonraki değişimleri görürsünüz. Ameliyattan 3 ay sonra yaptırmak lazım zaten. kaydirigubbakcemile2

gayecim keçiboynuzu kürü 3 ayda gösterir etkisini. Düzenli olarak kullanmak gerek. Bünyeden bünyeye değişebilir etkileri. a.s.

tamam canım ben bir araştırırım sağol vediğin bilgiler için

küre testen sonra başlasak daha iyi olur galiba.ozaman ameliyatın nasıl etki ettiğini daha iyi anlarız

Canım hoşgeldin ben de yatıyordum. Yatmadan görüşmüş olduk. İyisindir inşallah. Sen işlerini toparla müsait olunca gelirsin. Biz genelde burdayız , bekleriz bitanem. İyi gecelerrrrrrr. a.s.

Canlarım ben müsadenizi istiyorum. Uykum geldi. mirmirmirmir Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

arkadaşlar herkeze merhaba benimde aynı problemim eşimin morfolojisi %3 ve bebek istiyorum maalesef olmadı lütfen benide dahil edin aynı zamanda yumurtlama problemim var

arkadaşlar herkeze merhaba benimde aynı problemim eşimin morfolojisi %3 ve bebek istiyorum maalesef olmadı lütfen benide dahil edin aynı zamanda yumurtlama problemim var

merhaba canım sperm testinin biraz daha ayrıntılarını ve gördüğün tedavileri birde önümüzdekü olacağın adet gününü yazmn lazım ki listeye eklensin birde bu listeyle nevrosky arkadaşımız ilgileniyor o şuan yattı galiba sen yaz yarın o sana yardımcı olur

arkadaşlarrrrrrrrr ben geldım herkese hayırlı sabahhhhhhhlaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..........inş guzellllllll bı gunn olur..........sonuç bekleyenler inş guzel sonuçlar alır ..........yukselmesını umt edenler inş bekledıklerıne kavuşup yuksek değerler elde eder............inş umut dolu gun olurrrrrrrrrrr hepimize.............................

Canlarım günaydınlar. :1hug: Hayırlı Cumalar. a.s. Günümüz güzel geçsin inşallah. Güzel haberler almaya devam ederiz dilerim. :Saruboceq: Yine işlerim yoğun maalesef. Siz muhabbet edin ben bakıyorum arada. kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…