Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar herkeze merhaba benimde aynı problemim eşimin morfolojisi %3 ve bebek istiyorum maalesef olmadı lütfen benide dahil edin aynı zamanda yumurtlama problemim var

Canım listeye ekleyebilmemiz için muhtemel adet tarihini , uyguladığınız tedavi , ilaç ve kürleri yazman gerekli. İlk sayfamıza bak. Orada neler yazılması gerektiğini göreceksin. İşte o zaman seni listemize ekleyebiliriz. İnşallah tez zamanda meleğine kavuşursun canım.

Canım çok sağolasın ben yokken açıklamada bulunmuşsun ancak arkadaşımız çıkmış hemen sanırım , görmemiş. Teşekkürler. a.s.

Hayırlı sabahlar bitanemmmm. Hayırlı cumalar.. Erkencisin , derse gidiyorsun sanırım. Allah kolaylıklar versin. Günün güzel geçsin inşallah. Görüşürüz tatlım. a.s.

Rica ederim canım cevap verdiğin için sağol banada aynı şeyleri verdibir macun birde böğürtlen kökü çayı çayı ikinizde için dedi inşallah canım şifasını görürüz. 3 ay kullanmamız gerektiğini söyledi bize sanada öylemi dedi?:1hug:

ÖNEMLİ OLAYLAR - ANA BAŞLIKLAR (10.10.2008)

En Yeni Hamiş Haberleri :

11. Hamişimiz solala : 26.09.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Morfoloji
12. Hamişimiz OcereO : 29.09.2008 - Tüp Bebek - Sayı
13. Hamişimiz nur82 : 01.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı
14. Hamişimiz Menzil Gülü : 03.10.2008 - Doğal Yoldan - Sayı , Hareket , Morfoloji
15. Hamişimiz derendeniz : 06.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji
16. Hamişimiz naren1981 : 09.10.2008 - Doğal Yoldan - Hareket , Morfoloji

hihoyyyt Test Yapacaklar - Kan Verecekler :

Şu an yok.

:Saruboceq: Tedavide olanlar :

kkpraa : 1. Tüp bebek - Sonuç 4 Ekim (10. gününde 17,7 çıktı. 12. gününde 58.2 çıktı. Doktor devam eden gebelik var dedi. Bol bol dua ediyoruz. Kutlamayı erteledik biraz.)
BEYAZMELEK : 1. Aşılama (27.09.2008) - Sonuç 8 Ekim - (6 Ekim'de 10. günde verilen kan testi 3.78 çıktı) - Test yaptırmayacak adeti bekleyecek.
BTRKLC : 3. Aşılama (28.09.2008) - Sonuç 9 Ekim - (12. günde verilen kan testi 5.13 çıktı) - Test yaptırmayıp adeti bekleyecek.
minos : 1. Aşılama (01.10.2008) - Sonuç 15 Ekim

:1rolleyes: Günü geçenler - Beklemedekiler :

olymposss : 5 Ekim - Cumartesi idrar testi yaptırmayı düşünüyor.
smhsmh : 9 Ekim
asi74 : 10 Ekim
canzi3445 : 10 Ekim
belya : 10 Ekim

:teselli: Hastalananlar : (Umutsuzluk yok , Durmak yok , YOLA DEVAM )

yiğit-yağmur : 29.09.2008
yabangülüm. : 30.09.2008
ilknuray : 01.10.2008
umutlu99 : 02.10.2008
rapunzell_82 : 03.10.2008
wavy : 03.10.2008
Rosem : 05.10.2008
bengüsu : 06.10.2008
^^sabirsiz^^ : 08.10.2008
ay77 : 08.10.2008

:1hug: Ailemize Katılanlar :

kkpraa : 01.10.2008
zynp.ZEYNEP : 02.10.2008
elif05 : 04.10.2008
_f_a_d_i_k_ : 07.10.2008
minos : 07.10.2008
benssenb : 08.10.2008
nisafidan : 09.10.2008
birebira : 09.10.2008

Bu Ay Doğanlar : KK'da doğum günleri gözüken yani gizli durumda olmayan arkadaşlarınki yazmaktadır. Yazmayanlar gücenmesin. Bildirin sizinkini de yazalım

07.10.2008 YAĞMURCN
11.10.2008 canzi3445
23.10.2008 ilknuray
24.10.2008 mekselina86
25.10.2008 elifözge

- naren1981 HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :hooray:

- BTRKLC aşılamasının 12. gününde kan testi verdi. Sonuç 5.13 çıktı. İnşallah değer yükselecek. Gönlümüzden geçen hamiş olması.

- olymposss cumartesi günü yeniden idrar testi yapmayı düşünüyor. İnşallah hamiştir.

DİKKAT ! ! ! BU TOPİCTE HER GÜN SABAH 6 GECE 12 ARASI YOKLAMA ALINIR.
Mazeretsiz gelmeyenler esefle kınanır. Devamı halinde linç edilir. :roflol:

Günaydın arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar Rabbim hepimizin bu mübarek gün hatrına dileklerini kabul eder inşallah:Saruboceq:

Günaydın canım bundan sonra bütün günlerimiz güzel geçicek inşallah ben inanaıyorumki hamiş haberlerimiz günden güne artıcak. Bugün benim işlerde yoğun bende arada bi katılabilcem canlarım size a.s.

günaydın arkadaşlar.akşam çok rahat uyudum.Allah'ım en kısa zamanda hepinize kısmet ederde siz de rahat bir uyku uyursunuz.eşim çok dalga geçiyor ne yazdın arkadaşlarına diyor.szilerden bahsediyor.akşam geç geldi eşim bilgisayarıda geç getirdi.giremedim.kaçırdığın bir şey varmı.az önce önemli olaylara baktım ama .yeni test yaptıran günü geçen var mı benim kaçırdığım.

bu arda daha önce bahsettim mi bilmiyorum bende eşimde sigara içiyorduk.ben dün bıraktım.inşallah bir dahada başlamayacağım.

Günaydın arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar Rabbim hepimizin bu mübarek gün hatrına dileklerini kabul eder inşallah:Saruboceq:

Sağol bitanem. Sana da tekrar günaydınlar. Kolay gelsin , iyi çalışmalar. a.s.

Ben de çok inanıyorum canım buna. Ve yeni haberleri merakla bekliyor , kendim de oraya geçmek için çıldırıyorum. Çok mutluyuz çoooooooook , hamişlerimiz artıyor giderek. Nazar değmesin hamişlerimize , maşallahhh. Allah onları nazarlardan saklasın.

evet arkadaşım şükürler olsun ki ilk aydan diploma aldım.ama sizlerin sayesinde sizleri bulmadağan önce zaman geçmek bilemez hep düşünüp sıkıntı ve sinir yapardım.sizler bana umut oldunuz.Ayrıca k.k ilk aşılama ile ilgili sayfalara bakardım.kim hatırlamıyorum bana burayı tavsiye etti.Allah ondan razı olsun.Allah'ın şükürler olsun benim hamile olmama vesile olan tüm arkadaşlarımıda en kısa zamanda bebişleriyle ödüllendir .Yarabbim.

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar...inşallah bugünde güzel haberler gelmeye devam eder.....

bu arda daha önce bahsettim mi bilmiyorum bende eşimde sigara içiyorduk.ben dün bıraktım.inşallah bir dahada başlamayacağım.

Günaydın tatlımm. :1hug: Hayırlı cumalar. a.s. Uyunmaz mı canım benim. Tahmin edebiliyorum. Güzel dileklerin için çok teşekkürler bitanem. Allah razı olsun senden.

BTRKLC'nin aşılama sonucu 5,13 çıktı. 12. günüydü. Bekleyecek biraz daha. Onun dışında orda gördüğün haberlerden başka birşey yok canım.

Eşine nasıl söyledin? Nasıl tepki verdi bitanem? :dance: :dance: :dance:

günaydın kızlar hepinize hayırlı cumalar...inşallah bugünde güzel haberler gelmeye devam eder.....

Günaydınn canımmmmm. :1hug: Sana da hayırlı cumalar. a.s. İnşallah güzelim. Senden de güzel haberler alırız inşallah bu ay. :dance:

amin canım amiiiiin.tebrik ediyorum seni.Allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.Hepimiz adına çok sevindim.Ne güzel bi topik bu yahuuuuuu.

çok teşekkürler canım.sende hoşgeldin aramıza.bak burada umut var.burada bebekler var.inşallah hepimiz en kısa zamanda bebişlerimizi alacağız kucağımıza.

Günaydın kızlar. Hepinize mutlu,heyecanlı bir gün dilerim. İnşallah bugün yine bi hamiş haberi alırız.sositososito sositososito

amin canım çok teşekkürler.dua etmezmiyim.özellikle kadir gecesi bütün akşam hepimiz için dua ettim.hepimiz ettik zaten birbirimiz için.ramazandan sonra patlama yaşayacağız dedik .gerçektende öyle oldu.inşallah canım ard arda gelecek güzel haberler hep beraber sevineceğiz.

Şükürler olsun. :Saruboceq: Aşılamanın sonucunu almış , sonra gelmiştin bizim topiğe. :1hug: Allah razı olsun seni buraya getiren arkadaşımızdan. Onun da gönlünün muradını tez zamanda versin inşallah. :Saruboceq: Hem senin gibi güzel bir arkadaşımız oldu , hem de hamiş halıp sen de bizim umudumuz oldun. :asigim: :dance: Eğer rahatlamanda , kendini iyi hissetmende , daha relax olmanda , fazla kafana takmamanda , sıkıntı sinir yapmamanda faydamız ve katkımız olduysa ne mutlu bize canım. a.s. O güzel duan için de çok sağol bitanem. Aminnnnnnnn. :Saruboceq: İnşallah bizler de senin gibi bu duyguyu derinden yaşabiliriz. :Saruboceq: Allahım sizleri de korusun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…