Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ben dün 4 ten sonra pek giremedim internete bir kalabalık bir kalbalık iş yerinde telefonlar çalıyor bir yandan tebrik için çoğunu açamadım.şimdide amma çok sayfa birikmiş.
eşim tam iş yerinden çıkacağı sırada makina firmasından gelen olmuş geç geldi bende yemek hazırlamıştım ne güzel.tek başıma yemek yedim.gıcık adamlar .ben telefonda söylemiştim zaten .sabah beni hastaneye bırakmıştı.sonra 10 kere aradı testi aldın mı diye .2,30 da diyorum msn yi açıyor soruyor.eve gelince biribirimize sımsıkı sarılıp.birbirimizi tebrik ettik.Allah'ım çok güzel duygu .Allahı'ım hepinize nasip kısmet eder inşallah.

Günaydın kızlar. Hepinize mutlu,heyecanlı bir gün dilerim. İnşallah bugün yine bi hamiş haberi alırız.sositososito sositososito

Günaydın canımm. :1hug: Hayırlı cumalarrrrr. a.s. Çok sağol bitanem , senin de günün güzel geçsin inşallah. Dilerim alırız canım. Çünkü alıştık , olmayınca yadırgıyoruz. kaydirigubbakcemile2

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Çok heyecanlanmış kocişin. Heyecanlanmazlar mı hiç. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah tatlım. Artık ç ok farklı bir boyuta geçtiniz ister istemez. 3 kişilik düşüneceksiniz. Her planda olacak artık. Şimdiden büyük bir aile oldunuz.

Günaydın güzelim. a.s. Hayırlı Cumalar. Çalıştınız mı bakimmmm dersinize. kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

sana da hayırlı cumalar çalıştık canım :hooray: artık gerisi allaha kaldı inşallah olur bütün isteyenlerin ve benim :Saruboceq:

Çok çok tebrik ederim. İnşallah bir gün bizde senin gibi eşimizle sarılma sahnesini yaşarız. kaydirigubbakcemile2Gerçekten çok istiyorum. Hamileyim diyceğim zaman eşimin o yüz ifadesini çok merak ediyorum. O benden daha çok sevinicek eminim. Sakın hamileyim diye bizi bırakma. klava:Neler yaşadığını bize tek tek hergün burda 9 ay boyunca anlat. Bizde biraz tecrübe kazanalım.:1closedeyes:

çok teşekkürler.kendim için salıklı bir hamilelik geçirmeyi ve bebişimi kucağıma alacağım günü nasip etmesini diliyorum.sizler içinde en kısa zamanda dün yaşadıklarımı yaşamınızı diliyorum yüce Allah 'tan ve aynı şekilde sağlıklı bir hamilelik geçirerek bebişleriizi kucağınıza almanızı diliyorum.

sana da hayırlı cumalar çalıştık canım :hooray: artık gerisi allaha kaldı inşallah olur bütün isteyenlerin ve benim :Saruboceq:

Eferim siz çalışın da Allah verir inşallah. :Saruboceq: Çok güzel bir şey olsa gerek. Sen bu duyguyu tattığın için daha iyi bilirsin canım hamiş olmayı. Allahım bir daha tattırsın inşallah sana. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

vet öğretmenim çalıştım bu günde çalışsam mı aceba ayrıca canım allah razı olsun gerçekten tarifi imkansız bir duygu ya düşüne biliyormusun canın dan can çıkıyor o snin parçan allahım en kısa zaman da size de bu yüce duyguyu tattırsın :Saruboceq::CüvCüv::ecrin_bebek:

hamileyim diye bırakırsam eşeklik yapmış olurum.çünkü hamile kalanlar pek uğpramıyor du kızıyordum.aynısını bende yaparsam çok ayıp ederim.1 haftadır bir iştah vardı am kesinlikle bayramdan deyip duruyordum.pazartesi salı günü akşam üzeri eve giderken hem yoruldum hemde midem bulandı ama.bu defa dedim beni kandıramassınız .hep belirti diyorum sonra adet oluyorum.ama bu dafa değilmiş kandırmamış beni şükürler olsun.hamileyim .

Amin canım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh. Siz bence bu gece de çalışın. kaydirigubbakcemile3

gunaydin kizlar hayirli cumalar
bana yaklasmayin oluyorum haaaaa nerde o balim hep ondan gecti cok grip olmam ben aslinda hic uyumadim bogazim yaniyor kafam catliyor burnum bi akiyor bi tikaniyor surekli hapsiriyorum dikkat edin size gecirmeyim
gecen ayda adetime yakin bogazim sismisti ve dayanmadim koca koca ilaclar aldim adetim gecikti
simdide icmeyim dedim ama 1000 lik ictim valla dayanamadim sizi bilmiyorum ama beni geciktiriyor neyapacam bilmiyom yaaaaaaa

geçmiş olsun asicim çok dikkat et canım kendine yaaaa havalar bi değişik bu günlerde salgın bendede var ama çok değil allahtan

benim adetimi gecikirmiyo ama baya azaltıyo zaten çok az oluyorum hepten bitiyor ilaç alıncaCADIARZU

tsk canim sende dikat et kendine dedigin gibi bu havalar cok yaniltiyor insani kafamçokkarıştı

Kızlar bişey sormak istiyorum. Hamilelikte diş çekilir mi ve diş tedavisi dolgu,kanal vs. yapılır mı? Bilginiz var mı? Dişim çok sızlıyo.Doktora gitmekten de çok korkuyorum. Ağrı kesiciyle atlatmaya çalışıyorum. Ya hamileysem diye doktora gitmeye çekiniyorum. Sizce napıyım. :roflol: :roflol:

grip olan arkadaşlar geçmiş olsun hepinize .hiç dikkat etmiyorsunuz kendinize.bu aylar çok sakıncalı.buradada herkez grip.inşallah bana gelmez.ilaçta içemem.

grip olan arkadaşlar geçmiş olsun hepinize .hiç dikkat etmiyorsunuz kendinize.bu aylar çok sakıncalı.buradada herkez grip.inşallah bana gelmez.ilaçta içemem.

evet canim tsk ederim msj yazarken yaziyimmi diye dusundum sana gecmesin diye bencede dikkat et bizden daha cok dikkat et sana gecerse surundurur canim hapta alamassin
bu arada hamis olunca siteye ugramani takdir ediyorum gercekten surekli girmesende bizi unutma tatlim hatta cok giriyosun rahatla biraz annesi:CüvCüv:

canim bence gitme cunku dr sana uyusturucu igne yapiyor yada sprey yapiyr bence pek saglikli degil ama sadece ne oldugunu ogrenmek istersen gidebilirsin ama tedavi yaptirma bence:CüvCüvlabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…