Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın arkadaşlar ben sabah kan verdim.gelirken yine test aldım .bu dafa silik falan değil kırmızı çizginin 2.si de vardı.hala inanamıyorum.saat 14,30 da alacağım sonucu inşallah oda iyi kıçar.

CANIM ÇOK TEBRİK EDERİM BU NE KADAR GÜZEL Bİ HABER ALLAHIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER İNŞALLAH NASIL HEYECANLANDIM ANLATAMAM ELİM AYAĞIMA DOLAŞIYO NE YAZICAĞIMI ŞAŞIRDIM :lepi:sositososito

narenn1981 canımmm birşey sormak istiyorum?Sizin en son sperm sayısı ve hızlı harekett kaçtıı merak ettimde:dance:
Bu topikkk herkeze UMUTT veriyorr

günaydın arkadaşlar ben sabah kan verdim.gelirken yine test aldım .bu dafa silik falan değil kırmızı çizginin 2.si de vardı.hala inanamıyorum.saat 14,30 da alacağım sonucu inşallah oda iyi kıçar.

ohhhhh ne güzel yaaa:teytey::teytey: hamişsinn hemşerimmmm çok sevindimm canım benimmm rabbim sağlıcakla kucağına alıp koklamayı nasip etsin inşallahhhh ayyyyyyyyyy çok heycanlandım heeee yarabbim bir gün o çift çizgiyi bizede nasip et nolurrrr:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

e kutlama halayına başlayalım o zaman :teytey::teytey:hihoyyyt ama ben halaybaşı ya da sonu olayım, bi yandan burnumu silemem lazım, bi elim boş kalsın.:eek:

Bende halaya kayılıcam :teytey::dance::dance::dance:sositosositosositososito ay nasıl oynıycağımı şaşırdım.

Olymposs canım hadi bi müjdede senden Allahım nolur hepimize teker teker nasip et bu duyguyu duy sesimizi yarabbim

kızşar bugün evdeyim sabah test yaptım ama 2.çizgi gölge gibi.yani silik olsa tamam hamişim diycem ama sanki alttan gölge gibi beliriyor kafam karıştı ya sağlık ocağı yakın gidip kantesti yaptırsam ama iğneden çokkkk korkuyom şaşırdım kaldım şu an. derendenizin de 7.gün belli olmuş acaba diyorum benim bugün 4.gün oldu geçeli ,hiç testinizde böyle beliriyormuydu bi akıl verin ,öncekilerde çünkü hiç gözükmezdi

hadi hayırlısı canım benim belki geç döllenme olmuştur geç belli olur testte inşallah sende hamişsindir güzel haberlerini beklyoruz sağlık ocaklarında idrar testi yaptır orda çıkar kesin tatlım:teytey::teytey:

ohhh ohhh ne güzel haberler aldımmm sabah sabah yaaa keyfim yerine geldiii:içelim::içelim:sositosositosositososito

kızşar bugün evdeyim sabah test yaptım ama 2.çizgi gölge gibi.yani silik olsa tamam hamişim diycem ama sanki alttan gölge gibi beliriyor kafam karıştı ya sağlık ocağı yakın gidip kantesti yaptırsam ama iğneden çokkkk korkuyom şaşırdım kaldım şu an. derendenizin de 7.gün belli olmuş acaba diyorum benim bugün 4.gün oldu geçeli ,hiç testinizde böyle beliriyormuydu bi akıl verin ,öncekilerde çünkü hiç gözükmezdi

olymposss canım hadi inşallahh sende hamişsindirr.Bence kan tahlili yaptırr inşallah pozitiftirr.Rabbim gönlüne göre versin inşallah sende Pembe listeye geçersin..hihoyyythihoyyyt

olymposs bak bizi de heyecanlandırdın.İnşallah hamilesindir, ne kadar güzel bi haber olur bugün.btr nin de inşallah iyi haberi gelir aynı günde 3 kutlama :sm_cool:.süper olur, :lepi:akşama kadar oynaya oynaya belimiz ağrır artık :teytey:hihoyyyt:teytey:

günaydın kızlar inşallah hepimiz için güzel bir gün olur...a.s...

canım delüm geçmiş olsun ama bu kadar çok gezmenin ceremesini çekiyon sana evde otur dedik dimi...

bugün test sonucunu alacak arkadaşlarım inşallah güzel haberlerle gelirsiniz....:dance:

herkese gunaydın..işe gıtmeden asılama sonuclarına bakayım.belkı hamıs cıkmıstır dedım.kımse gelmemis...bırgun benı işden atcaklar..gec kaldım yıne.ama hala burdayım..kopamıyorum pc basından .btkrlc naptı acaba...
beyaz melek ınsallh kırmızılar gelmezde:CüvCüv: olursun
bugun 9 ekım btkrlc sonuç gunu..insallh :CüvCüv:hamıs cıkar...
gune kıpır kıpır baslayalım

Günaydınnn Nevroskyciğim. sağol canım gördüm eklemişsin tarihimi. :1rolleyes: a.s.

günaydın arkadaşlarrr. gününüzün güzel geçmesini dilerim..

günaydın kızlar,
balım geçmiş olsun, ben de bi yandan yazıp bi yandan burnumu siliyorum.aymesle başladı, sana bana bulaştı :eek:klava: dikkat edin kızlar, topicde salgın vaaaaarrr naniknanik:jeyyar:
bugün iyi haberler bekliyoruz, hadi kızlar inşallah liste değiştirme zamanınız gelmiştir.

Günaydın kızlar tek tek cevap yazamıyorum maalesefişlerim yoğun. Hepinizi öpüyorum. a.s.

Canım çok güzel. Kan vermeden bir idrar testi yapman güzel çolmuş. Şimdi heyecanla bekliyoruz artık sonucu. 16. Hamişimiz sen oldun Allahın izniyle. Sonucu da sadece belgesi olacak. Tebrik ediyorum şimdiden bitanemmmmmmmmm. :hooray::hooray: :nazar: :dance: :sm_cool: :teytey:

ohhh ne güzel bir haber:teytey::teytey:..tebrikler canım merak etme sonucun güzel çıkacak bence:sm_cool:[/SIZE][/I][/B][/COLOR]

canım hem günün geçmiş hemde testin silik çıkmış bence sendede bebiş var..:teytey:.ama önce bir kan testi yaptır kesin olsun...korkma iğneden ...hem hamiş kalırsan o iğneleri çok görücen ...bir sürü testler yaptırıyosun hamişliğinde...o yüzden git bir an önce kan ver canım...:1hug:

e kutlama halayına başlayalım o zaman :teytey::teytey:hihoyyyt ama ben halaybaşı ya da sonu olayım, bi yandan burnumu silemem lazım, bi elim boş kalsın.:eek:

Sümüklüüüüüüüü. lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

allah razı olsun kızlar valla eşime bile danışmadan size söyledim sizi çokkk seviyorum

Canım benim bizde seni çok seviyoruz inşallah hamişsindir merakla senden haber bekliyorum sende hamiş olda sırayı bize at dimiş ama kaydirigubbakcemile3

ya kızlarrr bir grip oluyorumki sormayın beee yımırtlama günlerimde boş geçti heeee:eek::eek:

ya her gün ikişer ikişer hamiş çıkıyo ne güzel ...sıra bizede gelecek inşallah...allahım bizlerinde yüzüne gül yarabbim...

narenn1981 canımmm birşey sormak istiyorum?Sizin en son sperm sayısı ve hızlı harekett kaçtıı merak ettimde:dance:
Bu topikkk herkeze UMUTT veriyorr
çok teşekkürler arkadaşlar .hamileyim gibi görünüyor.ama yinede kan testini görmeden içim rahatlamayacak.devlet hastanesinde yaptırdım.
ben şu an 15 aylık evliyim.6 aylık evli iken eşim fıtık amaliyatı olacaktı.biz korunmadık hamile kalmadı eşim diye sormuştu .
dr da spermiyogram istemişti.en yakın labaratuvarda yaptırmıştık.doktor ona bakarak varikosel yok demişti.sorun varsada sende değil demişti.sonra eşim ürolağa gitti oda bunu kabul etmem tüp bebek merkezinde yapytır dedi.labaratuvardakinde
Miktar:2.5 ml
Görünüm:eek:pak
Ph:8.2
Likefaksiyon süresi: 5 dakika
Viskozite:Artmış
1.saatteki hareketli sperm : %50
6.saatteki hareketli sperm:%35
Hareketin tipi:KK43: İleri hızlı hareketli) : %15
:KK43: İleri yavaş hareketli) : %20
:KK43: Yerinde yavaş hareketli) : % 15
Sperm sayısı: 84 milyon ml

SPERM MORFOLOJİSİ
Normal form : %50
Baş anomalisi : %30
Boyun anomalisi : %25
Kuyruk anomalisi : %5
MİKROSKOBİK İNCELEME
Her alanda 10-15 lökosit , 2-3 eritrosit ,2-3 spermatogonium görüldü.
Not: numune verilmeden önce 4 gün sexüel perhiz yapılmıştır.

daha sonra bursa tüp bebek merkezinde yaptırdık.ondada sayı 86 milyon hareketli sperm %47 ileri hızlı hareketli %14 ve kruger %4 diğerleri normalde.buda 5 ay önceydi.en son geçen ay aşılama yapıldığındaki değer sperm sayısı 68 milyon hareketli %50 ileri hızlı hareketli %11 di.kruger e bakılmamıştı.
aşılama için seçilen de Sperm sayısı 25 milyon
hareket %97
diğerrlerini hatırlamıyorum.
bu ay eşimin işleri yoğun değildi stres de azdı belki değişmiştir bu ay bilemiyorum.
hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bir hamileliktir .yaşadıklarımız çok zor Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah en kısa zamanda.

Canımmmmmmmmmm. Şeniz Hadi inşallahhhhhhh. :Saruboceq: Belki geç döllenmedir. Bence kan testi yaptırmalısın canım. İğneden hiç korkma. Dediğin gibi derendeniz'in baya sonra çıkmıştı. Bende hiç gölge gibi birşey dahi belirmedi bugüne kadar. Sen bilirsin canım yine de , çok da ümitlendirmek istemiyorum. :1hug: İnşallah hamişsindir diyorum. :dance: :Saruboceq: :CüvCüv:

X