Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
günaydın canlarım,nasılsınız,bugün benim epey ev işim var,çalışmak daha güzelmiş,hiç bitmiyor işim -tatlicadiarzu-
arasıra uğrarım şekerler,güzel bir gün geçiririz,bol bol hamiş haberi alırız inşallah hihoyyyt

herkeze kocamannn günaydin..gününüz aydin olsun.....
Umarim hepiniz iyisinizdir...
Ben yavaş yavaş toparlaniyorum...........
Bu sabah bişey öğrendim.....
Eşimin bir akrabasi 1 ay önce evlendi henüz 1 aylik evli................hamileymiş.....................
Onun adina sevindim ama ne bileyim içim de burkuldu....
Allah hepimize versin inşallah en kisa zamanda....
Ben henüz adet olmadim..test de yapmadim....
Içimden est yapmak gelmiyor...
Adet günümü bekliyeceğim

Günaydın canlarım inşallah herkes için hayırlı ve güzel bi gün olur bugün müjdeli haberler alıcaz sanırım içim kıpır kıpır oldu birden hadi inşallah:lepi:

günaydın canlarım,nasılsınız,bugün benim epey ev işim var,çalışmak daha güzelmiş,hiç bitmiyor işim -tatlicadiarzu-
arasıra uğrarım şekerler,güzel bir gün geçiririz,bol bol hamiş haberi alırız inşallah hihoyyyt

Günaydın canım. İyiyiz çok şükür sen nasılsın? Sana kolay gelsin. Dediğin gibi güzel bir gün geçiririz inşallah. Şeniz

Günaydınnn Kızlarrr evet güzel haberleri bekliyoruzzz bugünn boll hamişli bir gün olur inşallahh.Hadi kızlar meraklandımm testleri çabuk yapınn.
Bu arada ben felaket grip oldum:çok üzgünüm:

kızlar selam nasılsınız ben hala adet olmadım yarın 4 gün geçmiş olacak ama ağrılarım var bakalım belki yarın test yaparım

canım günaydın inşallah testin pozitif çıkar ve sende pembe köşemize geçersin tatlım. Haber bekliyoruz senden bizi merakta bırakmaa.s.

Günaydınnn Kızlarrr evet güzel haberleri bekliyoruzzz bugünn boll hamişli bir gün olur inşallahh.Hadi kızlar meraklandımm testleri çabuk yapınn.

Günaydın canım geçmiş olsun sendemi kaptın şifayı ben yeni yeni atlatıyorum:1hug:

gunaydin kizlarrrrrrrrr bugun erkenciyim uyku tutmadi hepinizi cok ozledim sitemiz gercekten harika bayramdan sonra tadi cikti
gezmeye gidicem ondan yazmadan gitmeyim dedim ogleden sonra guzel hamis haberleri almak icin gelicem:emir_bebek::CüvCüv:

[

Canım aktar dediğin ermiş aktar mı? Adını yanlış da yazmış olabilirim. sünger53 de oradan almıştı. İnşallah faydasını görürsünüz. Şifa olsun canlarım. :içelim: :Saruboceq:[/QUOTE]

Günaydın bitanem evet ermiş aktar doğru yazmışsın süngerde ordan almıştı hatırlıyorum bende radyolarda duydum tekrar ismini bi şansımı denemek istedim biliyosun bu aralar fazla ısrarcıyım bebişim kaçıyo ama ben yakalıycam onu inşallah tabiki sizinde dualarınızla:Saruboceq:

herkeze kocamannn günaydin..gününüz aydin olsun.....
Umarim hepiniz iyisinizdir...
Ben yavaş yavaş toparlaniyorum...........
Bu sabah bişey öğrendim.....
Eşimin bir akrabasi 1 ay önce evlendi henüz 1 aylik evli................hamileymiş.....................
Onun adina sevindim ama ne bileyim içim de burkuldu....
Allah hepimize versin inşallah en kisa zamanda....
Ben henüz adet olmadim..test de yapmadim....
Içimden est yapmak gelmiyor...
Adet günümü bekliyeceğim

Canım günaydın. Zaten yarın adet günün aslında. Çünkü 14. gün oluyor. Bence de yaptırma test. :1rolleyes:

Günaydın canım geçmiş olsun sendemi kaptın şifayı ben yeni yeni atlatıyorum:1hug:

benneyaptımki3 gündürde evdeyim heryerde salgın var ama nasıl kaptım kimden şifayı anlamadım offf:1no2:
Delüüüü zeynepp,nevro sizin yüzünüzden böyle oldum gezenti diye diye oturdum kaldım şimdi evdelülülülülülülülülülülülülülülülülülü

günaydın kızlar inşallah hepimiz için güzel bir gün olur...a.s...

canım delüm geçmiş olsun ama bu kadar çok gezmenin ceremesini çekiyon sana evde otur dedik dimi...:eek:klava::eek:klava:

bugün test sonucunu alacak arkadaşlarım inşallah güzel haberlerle gelirsiniz....:dance:

Günaydın canlarım inşallah herkes için hayırlı ve güzel bi gün olur bugün müjdeli haberler alıcaz sanırım içim kıpır kıpır oldu birden hadi inşallah:lepi:

gunaydin kizlarrrrrrrrr bugun erkenciyim uyku tutmadi hepinizi cok ozledim sitemiz gercekten harika bayramdan sonra tadi cikti
gezmeye gidicem ondan yazmadan gitmeyim dedim ogleden sonra guzel hamis haberleri almak icin gelicem:emir_bebek::CüvCüv:

Canlarım hepinize günaydın. Şeniz Toplu olarak yazıyorum kusura bakmayın yine ilere dalacağım birazdan. Hepinizi öpüyorum. Güzel birgün geçirmenizi diliyorum. :sm_cool:

aymes ; iyi çalışmalar canım. a.s.

balsurat ; geçmiş olsun bitanem. a.s. Dün akşam tekrar gelemedin geriye. Uzandın mı hastasın diye?

asi74 ; iyi gezmeler tatlım. Öğleden sonra görüşürüz inşallah. a.s.

herkese gunaydın..a.s.a.s.işe gıtmeden asılama sonuclarına bakayım.belkı hamıs cıkmıstır dedım.kımse gelmemis...bırgun benı işden atcaklar..gec kaldım yıne.ama hala burdayım..kopamıyorum pc basından .btkrlc naptı acaba...
beyaz melek ınsallh kırmızılar gelmezde:CüvCüv: olursun
bugun 9 ekım btkrlc sonuç gunu..insallh :CüvCüv:hamıs cıkar...
gune kıpır kıpır baslayalım :teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyythihoyyyt

benneyaptımki3 gündürde evdeyim heryerde salgın var ama nasıl kaptım kimden şifayı anlamadım offf:1no2:
Delüüüü zeynepp,nevro sizin yüzünüzden böyle oldum gezenti diye diye oturdum kaldım şimdi evdelülülülülülülülülülülülülülülülülülü

GECMIS OLSUN CANIM HEMEN ATLATIRSIN INSALLAH AMA BU MEVSIM BU HASTALIK COK OLUYOR
BENDE KAPTIP HAFIF HAFIF BASLIYOR-tatlicadiarzu-

X