Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Nevrocum canım sanada iyi çalışmalar bende bugün yoğun olucam oyüzden sabah bi dünkü haberleri kontrol etmek istedim inşallah hamişlerimiz olucak bugün arada bi girip bakıcam ama çok sık beraber olamıycam herhalde şimdiden özür arkadaşlara.s.

Günaydın bitanem evet ermiş aktar doğru yazmışsın süngerde ordan almıştı hatırlıyorum bende radyolarda duydum tekrar ismini bi şansımı denemek istedim biliyosun bu aralar fazla ısrarcıyım bebişim kaçıyo ama ben yakalıycam onu inşallah tabiki sizinde dualarınızla:Saruboceq:

Canım şifa olsun inşallah. Bu aralar sünger'den ses seda çıkmıyor. 6'sından sonra gelmemiş. Merak ettim. İnşallah iyidir. :1rolleyes:

sositosositosositososito bugun erkenden yoklamaya katıldım..ama işe gıtmem gerekıyor.herkesı optum.ŞenizŞenizartık aksam haberlerı alırım bende..

İyi geceler bitanem. Şeniz Tarihini de ekledim. Sen işlerini toparla , bekliyoruz biz seni canım. Merak etmiştim ama. Geldiğine sevindim. :1hug: Ameliyat olacak mı eşin canım?

Günaydınnn Nevroskyciğim. sağol canım gördüm eklemişsin tarihimi. :1rolleyes: a.s.

günaydın arkadaşlarrr. gününüzün güzel geçmesini dilerim..

günaydın kızlar,
balım geçmiş olsun, ben de bi yandan yazıp bi yandan burnumu siliyorum.aymesle başladı, sana bana bulaştı :eek:klava: dikkat edin kızlar, topicde salgın vaaaaarrr naniknanik:jeyyar:
bugün iyi haberler bekliyoruz, hadi kızlar inşallah liste değiştirme zamanınız gelmiştir.

GECMIS OLSUN CANIM HEMEN ATLATIRSIN INSALLAH AMA BU MEVSIM BU HASTALIK COK OLUYOR
BENDE KAPTIP HAFIF HAFIF BASLIYOR-tatlicadiarzu-

balsurat geçmiş olsun bitanem..kendine dikkat et...

günaydın kızlar inşallah hepimiz için güzel bir gün olur...a.s...

canım delüm geçmiş olsun ama bu kadar çok gezmenin ceremesini çekiyon sana evde otur dedik dimi...:eek:klava::eek:klava:

bugün test sonucunu alacak arkadaşlarım inşallah güzel haberlerle gelirsiniz....:dance:
balım sanada gecmıs olsunnnn...kendıne c vıtamını takvıyesı yap..ilac gıbı gelıyor...

Çokk sağolun canlarımmmm öpüyorum sizi dicem ama geçecek en iyisim hepiniz iyiki varsınızkaydirigubbakcemile5

benneyaptımki3 gündürde evdeyim heryerde salgın var ama nasıl kaptım kimden şifayı anlamadım offf:1no2:
Delüüüü zeynepp,nevro sizin yüzünüzden böyle oldum gezenti diye diye oturdum kaldım şimdi evdelülülülülülülülülülülülülülülülülülü

Ah canım yaaa kıyamam sana. :teselli: Çok kudurdun ondan oldu. Bizden değil de Rosme'den bil sen. :dilcikar:

günaydın kızlar,
balım geçmiş olsun, ben de bi yandan yazıp bi yandan burnumu siliyorum.aymesle başladı, sana bana bulaştı :eek:klava: dikkat edin kızlar, topicde salgın vaaaaarrr naniknanik:jeyyar:
bugün iyi haberler bekliyoruz, hadi kızlar inşallah liste değiştirme zamanınız gelmiştir.

Sağol canımm sanada geçmiş olsun...hehe bende silmeye yetiştiremiyorum :):jeyyar:Topicte salgın varr yoklama listesine gelmeyenler dikkat edin !!:roflol::roflol::roflol:

Yeni gelen arkadaşlarımız omuş dün gece sizlerde hoşgeldiniz inşallah tez zamanda hamiş olmanızı dilerim:Saruboceq:

Ah canım yaaa kıyamam sana. :teselli: Çok kudurdun ondan oldu. Bizden değil de Rosme'den bil sen. :dilcikar:
friends.gif
friends.gif

günaydın arkadaşlar ben sabah kan verdim.gelirken yine test aldım .bu dafa silik falan değil kırmızı çizginin 2.si de vardı.hala inanamıyorum.saat 14,30 da alacağım sonucu inşallah oda iyi kıçar.

günaydın arkadaşlar ben sabah kan verdim.gelirken yine test aldım .bu dafa silik falan değil kırmızı çizginin 2.si de vardı.hala inanamıyorum.saat 14,30 da alacağım sonucu inşallah oda iyi kıçar.

CANIMMMMMMMMMMMMMMMM ÇOOOOK SEVİNDİM VE TÜĞLERİM DİKEN DİKEN OLDU HEYCANDAN.BENCE HAMİŞSİN YAAA ÇOK SEVİNDİM TATLIM....
YAA SONUCUN ÇOK GEÇ ÇIKIYI 1 SAATTE ÇIKAR ASLINDA AMA NERDE YAPTIRDIN TESTİ:teytey::teytey::teytey::teytey:

e kutlama halayına başlayalım o zaman :teytey::teytey:hihoyyyt ama ben halaybaşı ya da sonu olayım, bi yandan burnumu silemem lazım, bi elim boş kalsın.:eek:

Canım şifa olsun inşallah. Bu aralar sünger'den ses seda çıkmıyor. 6'sından sonra gelmemiş. Merak ettim. İnşallah iyidir. :1rolleyes:
Sağol canım inşallah şifa olur dediğin gibi. Bende süngere bakıyorum ama yok bu aralar sorucam ona eşi kullanıyomu nasıl gidiyo diye bugün gelir inşallahda bi bilgi alabilirim canım gelirsen ve karşılaşamazsak beni bilgilendirirsen sevinirim. Macunun yanında 2 tanede çay vermiş sizede vermişmiydi

Canımmm Tebriklerrrr Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşalahhh.Bunun daha ötesi yok HAMİLESİNNN işteeee bal gibide kırmızı çizgi çıkmışşş oleyyyyy 16.hamişizzzz naren1981 :CüvCüv:
:teytey: :dance:

:sm_cool: :dance:
:dance: :sm_cool: :hooray:

umutlu99 ; canım verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Hepsini toplayıp bizlere sundun , Allah razı olsun. a.s. Canımsınnnn. :asigim: Ama sadece yoklamalara gelmekle olmaz. Seni daha çok görmek istiyorum burada. yerimseniben

Canım arkadaşım özçeliksena'ya da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. a.s.

canımmm Allah sizdende razı olsun.:Saruboceq:
tamam artık sık gelmeye çalışacağım.nevroşcuğum:eek:

kızşar bugün evdeyim sabah test yaptım ama 2.çizgi gölge gibi.yani silik olsa tamam hamişim diycem ama sanki alttan gölge gibi beliriyor kafam karıştı ya sağlık ocağı yakın gidip kantesti yaptırsam ama iğneden çokkkk korkuyom şaşırdım kaldım şu an. derendenizin de 7.gün belli olmuş acaba diyorum benim bugün 4.gün oldu geçeli ,hiç testinizde böyle beliriyormuydu bi akıl verin ,öncekilerde çünkü hiç gözükmezdi

X