Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Monarosa gecmişolsun arkadaşım,üzüldüm demek anlamsız ama :KK43:( ...
Rabbim böylesini uygun görmüş, daha fazla sabır daha fazla dua yapmamız gereken demek ki...

günaydınnnn kızlarrrrr nasılsınız ben yine evdeyim dün kisti aldırdım sünnet olmuş çocuklar gibi dolaşıyorum:)))))

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...
ben hala inanamıyorun hiç sperm kalmadığına ve hareketin o kadar düştüğüne....
eylülde yeni test var onu bekliyoruz, haplarınında kullnaıyor...
konuşarak halledilecek şeyler giib görünse de kötüye giden her duurumda bunlar tekrarlanacak sanırım, en azından bizim ilişkimizde öyle olacak...ama şimdilik iyiiyz cok şükür... ,
Sizede anlatmasam catlıycaktım evde o gece sinirden.... ,
sağolun desteğiniz ve yazdıklarınız için... ferahlıyor iinsan kendini anlayan birlieriyle konuşunca.... opuyorumnanaktan

Canım benim tabi ki bizlere anlatacaksın bizler burada ne için varız? Hepimizin farklı önerileri ve farklı türden desteği oluyor birbirine. Sen de burada hep bizlere desteksin arkadaşım. Hepimiz paylaştığımız ortak kaderin iyi ya da kötü sonuçlarını paylaşıyoruz burda. Hayat bu her zaman insanı eksiye götürmez, Rabbim muhakkak aydınlık yolu da gösterir, önemli olan ne kadar sabırlı olduğumuz... Rabbim hepimizin yüzüne gülsün İnşallah...

günaydınnnn kızlarrrrr nasılsınız ben yine evdeyim dün kisti aldırdım sünnet olmuş çocuklar gibi dolaşıyorum:)))))

Canım geçmiş olsun, a.s.en nihayetinde kurtuldun ya sen biraz düzel İnşallah senin için her şey daha iyi olacak, öpüyorum Nurcancım

geçmiş olsun nurcancımopuyorumnanaktan
inş daha tekrarlamaz...

konuşarak halledilecek şeyler giib görünse de kötüye giden her duurumda bunlar tekrarlanacak sanırım, en azından bizim ilişkimizde öyle olacak...ama şimdilik iyiiyz cok şükür... ,
sağolun desteğiniz ve yazdıklarınız için... ferahlıyor iinsan kendini anlayan birlieriyle konuşunca.... opuyorumnanaktan
aslında test kağıdını eline alıpta çok fazla bir değişiklik gördüğümüzde o günü normal geçiren yokturdur...
bizdede her düşüşte farklı şeyler yaşanıyordu...
insan biran yıkılıyor gibi ama zamanla toparlanıp başımızın çaresine bakıyoruz....
allah yardımcınız olsun canım inş eylülde herşey daha iyi olur....

melony canım evet kahve rengi kırmızıdan hep iyidir...
hatta kırmızıdan sonra kahve rengi olur ve yavaş yavaş yavaş kaybolur...
ama bende böyle değil işt...
hiç değişme yok devamlı kahve rengi lekelenme oluyor..
bakalım ne kaar sürecek...
canım benim rahim filmiolmadığı için rahmin şeklini tam bimiyorum...
histereskopi raporunda 3 cm lik septum temizlendi yazıyor...
banada septum için bu kadarının alınması yeterli denildi...
demekki dediğin gibi tam anlamıyla temizlenmemiş...

elfida benim eşimde azosperm var
sperm olmasa hareket nasıl oluyor
bizim spermiyogramlarda azospermi yazıyor hareketten bahsetmiyor
olmayan sperme hareket yazılamaz bence bir hata var sizinkinde sperm hareketini neye göre ölçmüşler o zaman bir daha baktırın başka yere derim

kızlar hayırlı gunler..
melony ne guzel anlatmıssın canım.aynen oyle rabbım ol demeden hıcbır yaprak bıle kıpırdamaz.hakkımızda hayırlısı artık..
kızlar dun esımle bısey farkettık.benım goguslerımden sut gıbı bısey gelıyor.fazla degıl ama sıkınca damla gıbı cıkıyor.arastırdım prolaktın hormonunun yukselmesıdır falan yazıyor.rabbım dedım sımdıde bununlamı ımtıhan olucam.bazen kendımı cok yorgun hıssedıyorum..
aranızda boyle bısey yasayan varmı kızlar.doktora gıdıcemde adetı beklıyorum..

kızlar hayırlı gunler..
melony ne guzel anlatmıssın canım.aynen oyle rabbım ol demeden hıcbır yaprak bıle kıpırdamaz.hakkımızda hayırlısı artık..
kızlar dun esımle bısey farkettık.benım goguslerımden sut gıbı bısey gelıyor.fazla degıl ama sıkınca damla gıbı cıkıyor.arastırdım prolaktın hormonunun yukselmesıdır falan yazıyor.rabbım dedım sımdıde bununlamı ımtıhan olucam.bazen kendımı cok yorgun hıssedıyorum..
evet canım prolaktinden kaynaklanabilir...
sakın daha sıkma sıktıkça prolaktin daha artar...
canım yakın zamnada bir ölçtür bakalım gerçekter fazla mı prolaktin...
fazlaysada üüzlme canım bende bir ara bununla uğraşmıştım benimki çok az yüksekti ve bir aylık ilaç tedaviisyle atlatmıştım...
inş seninkide basittir...

Canım benim tabi ki bizlere anlatacaksın bizler burada ne için varız? Hepimizin farklı önerileri ve farklı türden desteği oluyor birbirine. Sen de burada hep bizlere desteksin arkadaşım. Hepimiz paylaştığımız ortak kaderin iyi ya da kötü sonuçlarını paylaşıyoruz burda. Hayat bu her zaman insanı eksiye götürmez, Rabbim muhakkak aydınlık yolu da gösterir, önemli olan ne kadar sabırlı olduğumuz... Rabbim hepimizin yüzüne gülsün İnşallah...

Canım geçmiş olsun, a.s.en nihayetinde kurtuldun ya sen biraz düzel İnşallah senin için her şey daha iyi olacak, öpüyorum Nurcancım

sağol arkadaşım kurtuldum valla kimsenin haberi olmadan hallettim inş daha iyi olur öptüm canım

kızlar hayırlı gunler..

sanırım canım prolaktin yükselmesinden kaynaklı rabbim dermansız dert vermesin

bak bendede troid için ilaca başladım aslında stresle mi oluyo bunlar bilemiyorum ki hepsi birbirini mi tetikliyor rabbim cok yormasın yarrabbim

fadikçim oda geçer ne diyorum 5 ay yattı ablam kanaması oldu 5 ay sen korkma kahverengi oldu müddetçe rabbim esirgesin

mona rosa rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın
gerçekten kolay değil
rabbim sabır versin :Saruboceq:

aymescim geçmiş olsun canım
sıkma canını yediğine içtiğine dikkat edersen
atlatırsın evelallah :1hug:

melonycim çok geçmişler olsun
herşeyden önce sağlık canım
rabbim acil şifalar versin :Saruboceq:

fatımacım prolaktinin yükselmiş sanırım
sıkıntı yapma canım ilaç tedavisiyle oda hallolur
benimde fadik gibi çok za yüksek çıkmıştı
süt filan gelmiyordu ama 2 hafta ilaç kullandım geçti yerimseniben

kızlar dün tüpbebek merkeziyle görüşmeye gittim
çok ilgili bir dr sanırım orada başlayacağız tedaviye
ilk denemem negatif diye benden bir takım testler istedi
pıhtılaşma testiymiş sanırım
ayrıca hem benden hem eşimden kromozon testi istedi
bakalım sonuçlara göre tedaviye başlayacağız
inşallah hakkımda hayırlısı olur :Saruboceq:

herkese iyi hafta sonları canlarım :KK3:

Selamümaleyküm arkadaslarrr Fadikcim durumun nasıl merak ettim seni gecmişi okuyamadımda :KK70: İyisindir bebişin iyidir inş.

kızlar dün tüpbebek merkeziyle görüşmeye gittim
çok ilgili bir dr sanırım orada başlayacağız tedaviye
ilk denemem negatif diye benden bir takım testler istedi
pıhtılaşma testiymiş sanırım
ayrıca hem benden hem eşimden kromozon testi istedi
bakalım sonuçlara göre tedaviye başlayacağız
inşallah hakkımda hayırlısı olur :Saruboceq:

herkese iyi hafta sonları canlarım :KK3:

Ben de Eylül'de başlayacağım canım tedaviye, sil baştan tetkikler olacak, Allah'ım yüzümüzü güldürsün İnşallah...

Sağol canım iyiyim çok şükür şu şekerde normale dönerse dahada iyi olucam sende annenin yanındaymışsın oh ne güzel valla en iyisini yapmışsın ana gibi yar olmuyo benim annemde etrafımda fır dönüyo valla aman kızım dikkat et diye.
Nasıl geçiyo ramazan zorlanıyomusun ben malum bu seneyi ne yazıkki es geçiyorum inşallah telafi edicem önümüzdeki aylarda. Bebişimi aç bırakmama izin vermedi doktorum. Bende kıyamam ona zaten.

döner döner merak etme rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin senin nazlınıda biliyosun bizimkikler nazlanarak gelenlerden :ecrin_bebek:

nası geçsin walla susuzluk olmasa sorun yok ama onada alıştık baksana 10 bile geçti ha geldi gelecek derken telafi konusuna gelincede saten aldığın kiloları vermek için uğraşıcan oruç tutarsın hemde telafi etmiş olursun hemde kilo verirsin

saol canım inşallah senin gibi olur banada peki değerlerin cokmu yuksekti benimki değil mesela. sadece ulturasyonda gördü hypotroidi dedi ama kanda değerlerim normal değer arasında ama yukseğe yakın olduğu için kullan dedi sen hala kullanıyormusun ilacı

sanada iyi geceler belgincim

evet benimkisi yüksekti.ben propycil kullandım.sanırım hipoda başka ilaç veriyorlar.usgde nodülmü çıktı nasıl anladı?bende nodülde vardı.hamile kaldığımda kesti ilacı değerlerimde normale dönmüştü zaten.

X