Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Belgincimçok mu kötüsün bacım yaaa:çok üzgünüm:

fadikcim...Günün en güzel haberi bu...Oh beeeee.Rabbime şükürler olsun.Allahım hep yardım etsin sana ve bizlere...Dualarımdasın...

hadi gözün aydın işallah kanamanda durur.benimkiside geriden geliyor çünkü geç döllenmeden dolayı öyle çıkıyor.

cnm bende yumurta büyüklüğünde ama yumurtalıkta değil dışta enjektörle çektiler 2 defa ama yine büyüyo şimdi alıncakmış senin nasıl alındı?
Nurcan gecmiş olsun arkadaşım ya...
şimdi enjaktörle cekmeyip tamamen alacaklaırna göre bir daha nüksetmez inşALLAH...
gelecek ay dondurulmuşları transfer edecekler dimi...
o zamana kadar gecer inş. bu kist olayıda...

Belgin gecmiş olsun arkadaşım (
iyi oldun mu bari biraz daha....

canım gözün aydın inşallah bu sefer bebişin seninle kalacak,rabbim bu imtihandan senin elini boş çıkarmıyacak,yatmak çok zor bende aynısını yaşadım o yatak bana batardı ,ağlardım sürekli,ne akşam olurdu ne sabah,1.5 ay bana sanki 1.5 sene gibi geldi .Allahım sana kolaylık wersin bol bol kuran oku biliyorsan eğer yoksa ayetel kürsü fatiha bol bol oku.
Allaha emanet ol ,kendine iyi bak...

fadıkçim nası sevindim anlatamam hergun girip okumaya çalışıyorum sende ki haberleri bak kalp atışlarıda duyulmuş sana sıkıca sarıldı bu bebiş inşallah kucağınada almayı nasip eder canım bunu gerçekten çok istiyorum canım arkadaşım

pişt tüliny senimi gördüm ne aşağıda

canım her şey güzel olacak inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Fadikçim crinone jellde progesteron fakat daha etkili olan buda vajinal yolla uyguanıyor tüp şeklinde sıkıyosun içeri doğru kullandığın haptan çok çok etkili hatta fiyataı pahalı içinde yanlış hatırlamıyorsam 15 ya da 20 tane var 75 tl civarsı sanırım ssk karşılıyor bir bölümünü. kullandığın fitil endol olması lazım bende kullandım doğru yani.. Ayrıca progestanın iğneside var etkili olarak bence bir an önce dr danış.. iğneyle hergün uğraşamam dersen jell kullan emin ol kullandığın haptan daha etkili..

Günaydın arkadaşalar fadikçim kalp atışlarını görmüşsünüz
gerçekten çok sevindim senin adına sabırsızlıkla güzel haberlerini bekliyodum
inşallah bundan sonrada her dr dönüşünde böyle güzel haberlerle gelirsin bize

benim biraz canım sıkkın kıslar dün şeker testim vardı benim
ne yazıkki çok yüksek çıktı inşallah düşürmeyi başabiliriz,
bebişime zararı olucak diye çok korkuyorum

canım sakın korkma ilk 50 gr ne çıktı 100 yükleme yapıldımı söylermisin

geçmiş olsun arkadaşım inşallah düşer şekerin korkma..
günaydın kızlar nasılsınız bakalım
günaydın bacım sen nasılsın.
sagol canım iyiyim ağrım yok zaten ağrıyo geçiyo anlam veremedim..
amin canım allah bağışlasın bebeğini...

iyiyim bacım o gün ağrıdı ğeçti şükürler olsun..

cnm bende yumurta büyüklüğünde ama yumurtalıkta değil dışta enjektörle çektiler 2 defa ama yine büyüyo şimdi alıncakmış senin nasıl alındı?

o allahın belaları sürekli oluşur ben ameliyat oldum geçen sene 8 cm ve 10 cm idi laparoskopi ile alındı şimdi sol yumurtalıkta 25 mm tekrar ilaçlar ve stres yapıyor ama benim geçen seferkinde o kadar belli olmamıştı etkileri şimdiki çok ufak ama rahmime baskı ve sancı veriyor bacak bel neden olur anlamadım hiç olmazdı 10 gündür ara ara oturması bile çok acı sızı

iyiyim canım ya sizler nasılsınız
inşş her kes iyidir

canım inşş hiç bir şey olmayacak kötü düşünmek yok

kızlarhayırlı gunler herkese..
fadıkcım kalp atısı varmıs mınıgımızın.dayanıcak ınsaallah.dualarımız senınle..
yetercım hosgeldın canım.sen neler yapıyosun.tup bebek hakkında yenı gelısmeler varmı..
aymes ınsaallah duser sekerın.bızım burda bır ablanında boyleydı sımdı nur topu gıbı bır oglusu var.merak etme.mevlam korur o melegı..

hayırlı günler ........

fadik inşallah 9 ay boyunca seninle olur bebeğin hayırlısıylada kucağına alırsın canım bol bol yat dinlen zaten doğduktan sonra hem uykuya hem dinlenmeye baya ihtiyaç duyacaksın inşallah rabbim sana o günleri gösterir canım......

kızlar bir arkadaşımız dün gebelik testi yaptıracaktı yazdımı buraya sonucu inşallah pozitifi görmüştür.....

dilem yabangülüm maaşallah sübhanallah bebişlerin gelme zamanı yaklaşıyor inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız doğum hikayalerinizide okuruz emii

aymes üzülme canım benim kızkardeşimdede şeker çıkmıştı hemde ırsi genlerimizde var yani gebelikle ortaya çıktı bide kardeşim aşırı hamurlu tuzlu şeyler yiyodu yemek konusunda abartıyodu elimde değil sürekli yemek istiyorum diyodu dr pehrize tuttu birazda dikkat etti şeker 1 aydan kısa sürede normale döndü sen fazla canını sıkma moralde önemli biliyosun allahın izniyle bebeğine birşey olmaz maaşallah çok zeki canavar gibi bir yiğenim var dr bile öyle diyo geçmiş olsun canım

günaydın kızlar faidkcim kalp atışlarnını duymuşsun tatlım ne güzel bir mutluluk olsa gerek rabbim kucağına sağlıkla aldığın günleride gösterir inşallah
buaralar aşırı şekilde hamile kalma isteğim vaar gece gündüz dua ediyorum rabbim mübarek ramazan ayının hürmetine herkese hayırlısından bir evlat versin inşallah
birde bi sorum olacak bebişi olan annelere insan herdakka bebişine nazar değcek endişesi taşırmı bi yakınım sürekli o halde buda beni rahatsız ediyor açıkcası herkesi kötü gözle bakıyor zannediyor sanırım rabbim bizleri kimselere imrendirmesin kızlar
aymesim geçmiş olsun biras diyetle ve takiple inşalallh normale döner güzelim stres yapma bebişede zararlı olumlu düşün olumlu olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…