Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

hayırlısı canım,sen elinden geleni yap gerisi allahtan.

aa latifelif geçen bende seni düşünmüştüm ne yapıyo diye
inşallah sonucun pozitif olur
canım fadiğimde durum ne diye meraklandım
dualarımdasın canım

selam kızlar.hayırşı haftalar herkese..
nermın tuplerın acıkmıs.buda cok guzel bır haber canım.ınsaallah dogaldan suprız yapar bebıkın..

fadikcim canım ne durumdasın şu an lekelenmelerin geçtimi doktora gittinmi canım

aa latifelif geçen bende seni düşünmüştüm ne yapıyo diye
inşallah sonucun pozitif olur
canım fadiğimde durum ne diye meraklandım
dualarımdasın canım

Günaydın arkadaşlar, fadikçim ne kadarlık oldu bebiş?

slm kızlar,
fadik merak ettim seni,umarım iyisinizdir :Saruboceq:

hepinizi kocaman öpüyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
evet lekelenmeler kesilmedi ama şükür çok fazla değil...aslında açık kahverengiye de döndü biraz
ama arada içinde koyu renkli sanki biraz kurumuş akıntılar geliyor...
1 hafta önce girdiğim utrasona göre yarın 7 haftalık oluyor ama ovulasyon 17. günü olduğu için ben 3 gün geriden gittiğimi düşünüyorum...
yarın kalp atışı için dr a gitmem lazım ama eğer şimdilik atmamışsa stres yapmaktan korkuyorum...
daha yeni yeni biraz pozitif düşünmeye başladım ve böyle olmam lazım...
yarın eşimde evde iyi olur ama karar veremiyorum işte...
kızlar sizce ne yapayım?

geçmiş olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkür ediyorumm..atlattım sonunda biraz zor olsada..

bir iki gün önce döndüm ankara dan ne var ne yok çok bilmiyorumm..umarım herkes iyidirr..öptüm hepinizi
hoşgeldin canım...ankaradaki işleirn nasıl geçti herşey yolundamı...

canım sadece bu ay değil diğer ayıda değerlendir...
benim hamile kalmamda histereskopinin falanda çok karı oldu bence
çünkü ondada ilaç veriyorlar...
hem biliyorsun benin 1 tüpümde kapalı ve ben histereskopiden 3 ay sonra hamile kaldım değerlerimiz çok güzel olmasada demekki rahim yolları temiz ve açık olduğu için sperm azda olsa şansımız artıyor...

hoşgeldin canım geçen baktım kapsama alanı dışındaydın demek bundanmış...
güzel dileklerin için sağola.s.
canım sen kaç haftalıkken kalp atışını duymuştun...

sağol canım söylediklerin iyice umut oldu inş düşündüğümüz gibi olacak...

canım sende bebeğini kaybettin demek rabbim birdaha yaşatmasın kısa zamanda sağlıcakla hamile kalırda bebişini kucaklarsın inş...

Fadikçim hiç sıkma canını sakın da telaş yapma iyiyi de kötüyü de veren Allah. Onun rızası ile İnşallah bebeğin seninle olacak. Böyle de merak içinde kalıp daha çok stres yapacaksın, bence git doktora ama stres yapmadan, tamam mı canım, al sana moral çiçeğia.s.

slm kizlar, hepinize iyi haftalar diliyorum a.s.

fadigim, insallah kalp atislarinida duyarsin, ve saglikla kucaginada alirsin canim...
pozitif dusunmek bazen zor olabiliyo, ben hamileligim 22.haftsainda olmama ragmen, ve hersey cok guzel gidiyo olmasina ragmen hala stres yapiyorum, 2normal randevu arasinda en az1defa acile bi gidiyorum, artik acildekilerde bikti bende, en son baska hastaneye gittim:1ninca:
bizim durumumuzda olan butun kadinlar icin bence hamilelik surecide biraz stresli oluyo, zor bulup kolay kaybetme korkusu iste!!
bana herkes ay tadini cikar, hayatindaki en guzel donmelerden biri diyolar, bense bir an once gunlerin gecmesini istiyorum, saglikla kucagima alacagim ani bekliyorum

inşallah kucagınıza almayı nasip eder bizlerede anne olmayı her çocuk görüşümde aglıyorum dayanamıyorum ama elden birşey gelmiyor

dİLEMCİM KESİNLİKLE KATILIYORUM SANA YAZDIĞIN HER KELİMEYE HEMDE AYNI ŞEYLERİ BENDE HALA YAŞIYORUM BİLİYOSUNUZ İLK BAŞTA LEKELENMELERİM VARDI OYÜZDEN RAHAT OLMADIM SONRADA AY SANKİ SANCIM VAR AY SANKİ KIZIM OYNAMADI BUGÜN DEMEKTEN KENDİMİ HİÇ ALAMADIM HALA BÖYLEYİM. EŞİM ÇOK PİPİRİKLİSİN DEYİP DURUYO AMA ELİMDE DEĞİL BEBEĞİMİ KAYBETME KORKUSU ÇOK FENA GERÇEKTEN İNŞ. BUNU HİÇ BİR ZAMAN YAŞAMAYIZ AMA BENDE BİR AN ÖNCE KUCAĞIMA ALMAK İSTİYORUM BU ZAMANLAR BİR AN ÖNCE GEÇSİN İSTİYORUM.

fadikcim yarın 7 haftalıkda olacakmış allahımın izni ile kalp atışları duyulur. benimde 6,5 haftalıkken başlamıştı bulantılar 7 haftalıkkende kalp atışı gözüküyo canım sen stres yapma doktoruna git canım bak eşinde evdeymiş ne güzel denk gelmiş bence gidin beraber ve güzel haberlerlede buraya gel canım benim allah yardımcın olsun

rahat olun lütfen kardeşimde aynı sizin gibi aman atmadı aman karnım şişti her seferin de hastane şimdi yavaş yavaş alışıyor

kızlar vallaha haklısınız bende tüm bunları yaşamış biri olarak katılıyorum size bende öyle tadını çıkartacak bir hamilelik yaşamadım 9 ay korkularla geçti rüyalar kabuslarla doluydu yok kanama var yok sancım var - bugün oynamadı koş doktora - boynunda kordon var- kalp atışları düzensiz sürekli kaybedicem korkusu vs zor bulunca insan çok korkuyo bir daha nasıl bulurum diye çok şükür sağlıcakla aldım kucağıma o zaman da geçmiyo kızlar bu korkular yani benim için geçmedi yakında paranoya olucam çoğu zaman uyurken nefesini bile dinliyorum acaba yardımmı almalı bilmiyorum herkesin kendi kafasında aslında ama yaşadıklarımızda bence kolay şeyler değil allah yardımcımız olsun

Kızlar ortada sorun yok bu kadar bunaltmayın kendinizi benimde 9 ayım kabus gibiydi ama nedeni vardı tüp bebekle hamile kaldığım ikizlerimi erken doğumla kaybedince bu bebeğimde tam kafayı yedim ay kanamamı oldu ay oynamıyomu hamileliğimi zindan ettim düşünün dr dedim ne zamn sağlıkla gelcekse hemen o gün alın dedim 38+0 da doğum yaptım sezeryanla kendi isteğimle neler düşünüyodum yok doğum esnasında bişey olurmu bana olurmu görebilirmiyim.. Ama şükürler olsun kucağımda şimdi o kadar özeniyorum ki hamile görünce sanki hiç hamile kalmamış gibi nedeni tadını çıkaramadım sürekli yat sürekli kuruntu yani kucağıma bebek verecekleri bile bana hayal gibi geliyordu.. Doğduğu günkü videoyu izliyorum da bu benim mi diyorum .. Rabbim sağıkla kucağınıza nasip etsin biraz daha rahat olmaya çalışın gezin dolaşın mutlu olun ne kadar çok isteyen var bu duygyu yaşamk Allah onlarada nasip etsin en kısa zamanda...
Umudunuzu kaybetmeyin kızlar olamaycak demeyin hepinizin geçtiği yollardan bizlerde geçtik bakın şimdi dünyaya geldi de büyüdü bile oğlum 10 ay bitti. Kızlar hatırlar daha dün gibi hamileyim deyişim doğum yaptım ve nerdeyse yaşına girecek

merhaba kızlar,
hayırlı bi hafta olurhepimiz için inşallah
dilemcim yaşadıklarımızı öyle güzel özetlemişsinki aynı korkuları bende yaşıyorum Allah yardımcımız olsun

dilemcim bu arada kızımın adını ayşe koymayı düşünüyoruz sağlıklı sıhhatli olsun inşallah
2'li testte bi tane değeri doktor sınırda dedi ama eşim dediki' başka test yaptırma niye canını sıkacaksın ben bebeğimin sağlıklı olduğuna inanıyorum' aslında bende bebeğimin sağlıklı olduğuna inanıyorum o yüzden herşeyin peşine düşüp canımı sıkmam doğru değil

selam kızlar;
hamile arkadaşlarım Allah yardımcınız olsun...
zor tabi...seneler sonra bulup sonra sağlıklı mı olacak, doğabilicek mi, benimle mi diye düşünmemek elde değil...Rabbim hepinizin yüzünü güldürdün sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almak nasip etsin....bizlere de dua edin bizde bu güzel telaşları yaşayabilelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…