Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
nurcancım...
senin sonuç yarınmı ögrenilecekti...
kayboldun gittin nerelerdesin...
amcam vefat etti demiştin en son... başka da göremedik seni...
haberdar et bizide sonuctan olur mu....
hayırlısıyla pozitif oluversin inşALLAH...

[başına gelen bir dert için ALLAH diyorsan,
O sana kendini zikrettirmek için o derdi vermiştir.
Gayesi seni Kendisiyle meşgul etmektir.

...Hiçbir zikir ve dua karşılıksız kalmaz.
Allah'ı zikrettiren dert,
O'nu unutturan maldan ve sıhhatten daha hayırlıdır

arkadaşlar çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim

kızlar gny...belginim umudunu yitirme canım rabbim yardımcın olsun inş....fadiğim seninde inş rabbim yardımcın olsun şeker....
kızlar yeni hafta yeni umut olsun hepimize inş... hayırlı haftalar herkeze

canım arkadaşım yazı çok güzel miş...tşk eline sağlık

Günaydın arkadaşlar hayırlı haftalar herkese

Fadikçim üzülme canım inşallah kötü bişey olmıycak benimde sürekli lekelenmelerim vardı biliyosun ama bak Allaha binlerce şükürler olsunki kızım benimle aklına kötü şeyler getirme inşallah senin bebeişnde seni bırakmıycak dualarım seninle:Saruboceq:

belgincim üzüldüm canmım ama kısmet böyleymiş bi sürü azolu olupta hamiş kalan gördük bu sitede bunlardan biride niye sen olmayasınki Allah yardımcınız olsun Rabbim sizinde mucizenizi tez zamanda göndersin inşallah

Meryemcim sanada geçmiş olsun canım bu kızlar çok aceleci galiba ama biraz daha kalırlar inşallah

canım çok güzel emeğine sağlık

belgincim allah büyük ümidini yitirme hiç.derdi veren rabbim dermanınıda veriyor.
amin canım inşallah bizede bir derman verir.
sağol canım çok güzel..
kızlar gny...belginim umudunu yitirme canım rabbim yardımcın olsun inş....fadiğim seninde inş rabbim yardımcın olsun şeker....
kızlar yeni hafta yeni umut olsun hepimize inş... hayırlı haftalar herkeze
amin canım inşallah güzel acılardan uzak bi hafta olur .sen nasılsın canım.
inşallah bizde o mucizeyi yaşayan azolulardan oluruz AMİN..
günaydın kızlar

günaydın canım nasılsın..

NURCAN35 canım hadi güzel haberlerini bekliyoruz allah yardımcın olsun arkadaşım.....

Canım benim çok güzel bir paylaşım sağolasın bizleri uyandırdığın için...a.s.

NURCAN35 canım hadi güzel haberlerini bekliyoruz allah yardımcın olsun arkadaşım.....

Canım arkadaşım yeni döndüm aranıza, epeydir bu topikte yazışıyoruz, paylaşımları ve kişiliği bakımından çok sevdiğim arkadaşlarımdan birisin sende, çok üzüldüm okuyunca, ama üzülme! Ben diyorum ki Alla biliyor zamanını ve o zaman gelince bizlere de nasip edecek İnşallah, seni çoook seviyorum, unutma her derdinde ben buradayım, öpüyorum kocaman...a.s.:1hug:

canım bende çok seviyorum seni inşallah birgün bizimde yüzümüz gülecek...

kızlar hayırlı sabahlar herkese..
nurcandan haber gelmemıs heralde.merak ettım bende.hayırlısı olsun artık..
meryemcım canım hakkınızda ne hayırlı ıse mevla onu nasıp etsın ınsaallah..
nermıncım bu guzel yazı bızı okadar ıyı anlattıkı.rabbım onu anmamızı ıstıyor.su mubarek gunlerde dualarımızıda kabul edecektır ınsaallah..

günaydın kızlar. herkese iyi haftalarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sizede günaydın kızlarr nasılsıız

fadikcim bol bol dinlen sen stresde etme kendine allahımında izni ile minik mucizen senle kalacak sende stres yapmayarak kalmasına yardımcı olacaksın canım. allah yardımcın olsun dilerim bir an önce lekelenmelerinde geçer

belgincim canım ne desek boş biliyorum ama herşy bitmişde değil inşallah tesede çıkacak canım bol bol dua edicem canım allah sizinde yardımcınız olsun canım

paylaşımın hoşuna gitmesine çok sevindim.cnm arkadaşlarım ramazanda da bol bol dua edelim.Rabbim büyük elbet bizler de tadacağız anneliği.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…