Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
hayırlısı artık şans yani benim eşim varikoselden ameliyat oldu 1 yıl olacak nerdeyse hiç bişe kullanmadık bitkisel olsun diyorum bakıyım bi araştırıyımda alırım olmazsa

stesi var canım orada tln nosu var .arıyosun kaydını yaptırıyosun 15 gün sonra arayın diyolar arıyosun görüşüyosun.yaşın 28 olsun cnm bişi olmaz 3 ayla falan.spermleri biraz daha kalitesini artırırsınız.sahi sizde morfoloji kaçtı bakılmış mıydı

hayırlısı artık şans yani benim eşim varikoselden ameliyat oldu 1 yıl olacak nerdeyse hiç bişe kullanmadık bitkisel olsun diyorum bakıyım bi araştırıyımda alırım olmazsa

hımmmm keşkede 1yıldır bitkiseller falan uygulasaymışınız ama olsun.evet canım şans kiminde çok güzel etki ediyo bitkiseller kiminde etkisini hen göstermiyo.2milyondan 76 milyana yolculuğuz diye topic var oarda arkadaş bu hocamızın çayıyla 2milyondan 76 mil.a yükseltiler.hareketide artmıştı.o bana ümit oldu o yüzden deniyoz bakalım .inş bizimkide artar

inş.canım ama bende bi deneyim sonuçta tüp bebeğe bir sürü para veriyosun moralman çöküyosun akşam eve gidince bi bakıyım

evet cnm bizde maddi manevi o çöküntüyü yaşamamak için uğraşıyoz.sorunu öğreneli 8 ay oldu sadece hareketi biraz artırabildikama biz düzenli kullanmadık hiç biseyi.hocamızın gönderdiklerini düzenli uyguluyorum.

canım bence ii olur...
bazen rahimdeki sorunlar filim çekilmeden anlaşılmıyor...

nasıl ya rahim filmi çekmeden tüp bebek olur mu,
yada ışıklı ona da ofis diyorlar
kesinlikle yaptırmadan tüp bebege geçme sorun nedir sende nerde yaşıyorsun biraz anlatırmısın
eğer tüp bebek için rapor alacaksan filim şart...
filim olmadan rapor alamassın...
bunun dışında filim çekmedende tüp bebek yaptıran ve yapan yerler var...

sağol canımopuyorumnanaktan

canım hasret zor ama inan arada böyle ayrılıklar iyi oluyor...
insan birbirinin değerini daha iyi anlıyor...
kendine iyi bak canımopuyorumnanaktan

geçmiş olsun uykucumopuyorumnanaktan
kısa zamanda atlatırsın inş...
araba için başınıza gelenleride okudum canım...
adamın madi olarak zarar verdiği yetmemiş birde sinir etmşklava:
en sinir olduğum insan tipleri böyle insanlar..
neden bugün bügün yarın yarın diye yalan söylüyorsunklava:

kızlar 0.6 milyon demek 600 bin olsa gerek
galiba canım:...

dr lara kalsa doğal yoldan 20 milyon şart ama allah dilediğinde 2 taneyle bile oluyor....
rabbim bütün isteyenlere nasip etsin...amin...

şuan teseye gerek yok ama evet bir kere daha test yaptırmanız iyi olur...
tek bir testle teşis koyulmaz...
sağol ayşecimopuyorumnanaktanmücizem ebnide buldu sonunda....
darısı bütün isteyen arkadaşlara inş...

fadikcim allahım sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin.değerin maşallah çok güzel keseyi görebilirsin.
inş canım...evet maşallah değerim güzel çıktı...

hoşbulduuuk :)
evet beni de listeye alın lütfen
zaten seni eklemiştim canımopuyorumnanaktan

fadikcim listeyi yayınladın mı canım..benideekldin sanırım..bu arada bizim azosperm topiğinden bugün bir arkadaşımız daha hamile olduğunu öğrendi..çok mutluyuz valla..bize umut oldu gerçekten..

mrh kızlar nasılsınız
canım nasılsın iyimisin ne var ne yok
evet canım olsun o zaman madem anneciğinde yanlız onunla geçirdiğin zamanın tadını çıkart allahım kimseyi yanlız koymasın özelliklede bayram günleri.

tamam canım tedaviye başlarken dr bi konuyum bakalım biz özelde yaptıracağız oradada çektiririm olmmazsa.

amcam vefat etti belgin kaç gündür ona gidip geliyoruz pek bakamıyorum pc ye sizler napıyosunuz...

canım başınız sağolsun allah geride kalanlara uzun ömür versin bizde aynı canım merak ettim seni o yüzden canım sıkma sen canını napalım kader sen bebeğine dikkat et..

kızlar şimdi haberlerde NESRİN SAVAŞ arkadaşımızı gördüm eşine kavuştu şükürler olsun ağlıyodu allah bir daha ayırmasın.

canım başınız sağolsun allah geride kalanlara uzun ömür versin bizde aynı canım merak ettim seni o yüzden canım sıkma sen canını napalım kader sen bebeğine dikkat et..
sağolasın dostlar sağolsun kan tahlilinede azkaldı ama ben hiç bişey hissetmiyorum sanki olmıcak gibi

inşallah canım dua ediyorum sana..vallahi bugün diğer azolular gurubunda arkadaşın bir tanesi eşindeki 3 spermle doğaal yolla hamile kaldı allah nasip ederse oluyo gerisi boş..

inşallah canım dua ediyorum sana..vallahi bugün diğer azolular gurubunda arkadaşın bir tanesi eşindeki 3 spermle doğaal yolla hamile kaldı allah nasip ederse oluyo gerisi boş..

onu okudum biraz önce yavru yaa nasıl oluyo bu allahın işi biz ne yapsak boş alacağınıda vereceğinide rabbim biliyo ama çok şaşırdım

evet canım bende çok şaşırdım kendim okıumasam arkadaşla konuşmuşluğumuz olmasa durumunu bilmesem inanmazdım kız geçen rahim filmi çektırdi hemen hamile kaldı allah verdikten sonra herşey boşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…